Кусачая Я• 19 мая 2023

Хто повернувся в Україну, і хто найближчим часом

Дівчата, а багато серед нас хто повернувся в Україну, відмовився від тимчасового захисту в будь-якій країні і чи є ті хто хоче їхати?
Результат:
вже голосів: 612
416 (67.97%) Результат
119 (19.44%) Повернулась , дома найкраще
56 (9.15%) Буду виїзжати
21 (3.43%) Повернулась, шкодую
КоролеВешна• 19 мая 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Странный вопрос. Не счастлива от того, что в стране война.
У меня депрсессия от этого, не думала, что до АД докачусь....
Фісташкова кава• 19 мая 2023
Ответ дляКусачая Я
Дівчата, ті хто повернулись і щасливі, з яких країн повернулись?
Германия
автор Кусачая Я • 19 мая 2023
Ответ дляКоролеВешна
Їдьте на відпочинок за кордон.. не шкодуйте коштів вам треба переключитися хоч на якийсь період
Tania07• 19 мая 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Чому ж вони наших спеціалістів до себе беруть га роботу?)) це по-перше, по-друге, якщо дитина вже у старшій школі, то вивчити мову неможливо , щоб вступити до вишу там, на якогось слюсаря так.
Якийсь слюсар , електрик та сантехнік більшу зарплату вНімеччині мають ніж білі комірці які сидять в бюро
Стриптизерка• 19 мая 2023
Ответ дляКусачая Я
І вас також стосується Ця тема стосується тільки тих хто повернувся в Україну, ви до них не відноситесь..тому ідете далі..
І хочетьчя для таких рощумників як ви щоб війна скінчилась і вам довелось як вужу на сковорідці крутитись щоб залишится там де ви є
Спасибо за пожелания, так родиной сразу повезло.

Мой дом разрушен. Салтовка. Я осталась без работы. Университет Каразина . Это год назад мне нужно было вертеться ужом. Сегодня все хорошо, я работаю по трудовой визе (70т в год по контракту) и за все плачу сама. Окончание войны ничего не изменит.

Почему вы считаете, что все на пособиях?
Стриптизерка• 19 мая 2023
Ответ дляКусачая Я
Ні, я не люблю хитрожопих
А в чем хитрожопость? В нежелании опять работать за 13т и искать вечные подработки , работая без выходных и проходных?
Смурфетта• 19 мая 2023
Ответ дляКусачая Я
Из Украины. Не выезжала.
Стриптизерка• 19 мая 2023
Ответ дляКоролеВешна
Почему молчат? На что надеятся?
У подруги разрушен дом вхлам. Харьковскаяобл. А платёжки за газ идут, уже и в суд на неё подали. Статьи в прессе были, тв видео сняло. Газовикам пох
Стриптизерка• 19 мая 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Моя племянница закончила 2 курса каразина. Поступила на 1 курс в Германии, бесплатно учится.
Апрель Ивановна• 19 мая 2023
Ответ дляСтриптизерка

Ну потому, что для автора все кто домой не вернулся и не радуется этому, все хитрожопые и нехорошие. Вы ещё не поняли ? Так что всем, кто в её стандарты не вписывается и мнение её не разделяет, в тему заходить низзя и тем более, что то писать в её теме).
Стриптизерка• 19 мая 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Моя родина меня не ждёт. Из поддержки будет пакет с крупами да бутылка масла. Встретит , как автор. Поэтому , нет. Мне 40+ , с нуля стартовать в Украине мне уже поздно
месяцкие• 19 мая 2023
А я оце думаю, якщо 100% вільного населення виїде, хто ж буде підіймати нашу країну?
Чому не вважаєте, що потрібно піднапружитись, допомогти, в чомусь обмежити себе, потерпіти, щоб пришвидшити перемогу? Це залежить від виховання чи що? Чи це так егоїстично просто люди себе люблять?
Чому одні залишаються і все роблять для цього, а інші так легко...от...задовбали мене тривоги, все покину, поїду...Чому так?
Це все я про мирне населення, не про воїнів наших.
автор Кусачая Я • 19 мая 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Заголовок теми читали? Нащо зайшли сюди? Виїхали і з богом, ні в кожній темі відмітитися треба вам?
автор Кусачая Я • 19 мая 2023
Ответ длямесяцкие
Згодна з вами так ще й дозволяють собі такі пости: виїхала і не планую повертатись..
Апрель Ивановна• 19 мая 2023
Ответ длямесяцкие
Так те кто выезжать не хотят да ещё и осуждают выехавших и будут поднимать страну. Если верить Советчице, таких множество. Или они сами напрягаться и восстанавливать не хотят, но других призывают ?
Бутербродница• 19 мая 2023
Возвращалась на месяц, осенью еще собираюсь на 2. Работа дистанционная, приезжаю проведать родных и решить вопросы по здоровью и юридические. По красоте я давно уже нашла косметолога, маникюрщицу и парикмахера в Германии, наших)
От ВНЖ не отказываюсь, надеюсь на ПМЖ и гражданство (а вдруг? )
Гладиолус• 19 мая 2023
А, і до речі від захисту не відмовлялась, навіщо? Він зберігається до 2024-го.
месяцкие• 19 мая 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Ні, вони думають, що втомились, і було б гарно, якби не тільки на них трималось. Бо все це вивезти легше коли 1000 людей, а ні 300, правда ж? Це я утрировано, але ж ви зрозуміли посил?
месяцкие• 19 мая 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Ви просто візуалізуйте, закрийте очі і представте, що виїхали всі...
Що далі?
В шоколаде• 19 мая 2023
Київська обл.Тільки сьогодні чула чиїсь радісні крики о 7.30 ранку я вдома я повернулася.Хтось з кимось говорив по відео звязку. Я дуже щаслива що Ви повертаєтесь ,але не кричіть про це на вулиці так голосно. Ті хто цей рік нікуди не виїзжав і заснув о 4 ранку бо знову шахіди летіли..
Апрель Ивановна• 19 мая 2023
Ответ длямесяцкие
Що далі?
Визуализировала. Многие, но к сожалению не все, имеет право выбора и если они выбирают страну без войны, вероятности погибнуть от ракетного удара, страну где им обеспечат хотя бы минимальные условия жизни - жильё, возможность работать, достаточно финасов для жизни, то я их поддержу. Люди имеют право на нормальную жизнь и я буду рада за любого, кто хорошо устроится. А вы что визуализируете? Выживайте как хотите, но сидите дома, потому что некоторым советчицам не нравится, что кто то выезжает и не рвётся обратно в страну , где идёт война?
СкиниУскачи!• 19 мая 2023
Ответ дляНехай щастить
Хорватія, рік, зараз з донькою на чемоданах. Сьогодні- завтра їдемо додому.
Попереду літо, дивно, що не хочете залишитися . В Україні точно ніде дитина не відпочине. Правда, я також на днях повертаюсь з Австрії , хоч на пару місяців. А в серпні мрію в Хорватію поїхати.
Гірчинка• 19 мая 2023
Ответ длямесяцкие
Я дивилася розмову з демографом Лібановою, треба буде залучати робочу силу з країн третього світу. Або пропонувати нашим плюшки за повернення.
Тому що наша країна не дуже в соціальному плані, і завжди була, а люди старіють, втрачають здоров´я, хочуть кращого майбутнього для дітей.
Якби наша держава краще піклувалася про нас до війни, ну як от Британія про своїх британців, люди б знали, що матимуть підтримку і гарантії. І не полишали б країну.
А так, нас вже стільки разів кидали напризволяще, з часів розпаду совка, що люди не вірять нічому.
Сонячний зайчик• 19 мая 2023
Ответ дляСиренькая
Та ще не в тюрмі
Де та Оксана
З податкової
Яка писульки бажання по сіморону писала ?
Перевели в іншу область красти
І отак все у нас
Ну так. Але гарну славу та репутацію вже має
автор Кусачая Я • 19 мая 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
За кого голосували в 2019? Здогадуюсь що за найвеличнішого?
СкиниУскачи!• 19 мая 2023
Ответ дляКоленная ложечка
А почему за границей жизнь на паузе?

По теме, планирую выезжать, больше нет сил тут сидеть и ждать чуда.
Очень тяжело. Я и ребенок не выдерживаем психологически. Такое впечатление, что ты в тюрьме. Только и слышишь - за это штраф, за то штраф, ступить боишься, не зная законов. У сына- подростка тяжелейшая депрессия. Утро начинается с вопроса- когда в Украину. Пообещала в мае, и тут началось - каждый день тревоги. Он заявил, что лучше в Украине умереть от ракет, чем оставаться жить в Австрии. После года пребывания здесь , проживания двух семей в квартире, очень хочется в свою квартиру, где сам себе хозяин и режиссер , у каждого своя комната.
Апрель Ивановна• 19 мая 2023
Ответ дляГірчинка
Рабочая сила из стран третьего мира не поедет к нам работать.Они едут в Европу работать или другие страны. Да и у Украины сейчас не будет финансовых возможностей рабочую силу из третьих стран заинтересовывать. Всё будет как обычно. Мужчинам от 18 до 60 границы просто не откроют. Будут и за минималку на любую работу идти, лишь бы выжить. Это и проще и дешевле для страны.
Света С Приветом• 19 мая 2023
Ответ длямесяцкие
Ну ось повернуся я з трьома дітьми. Не додому, бо туди ніяк. Де я буду жити? На що? На виплати? Чи ось так зразу десь знайду і житло, і роботу?
Зараз я хоч виплати не отримую, вже допомога.
А, і лікувати мене не буде треба, якщо рецидив. Хоча ніхто й не лікував би, бо в мене грошей на це не буде. Проходили, знаю.

Вивозити треба не кількістю, я якістю. А для цього треба, щоб люди бачили, що вони зможуть прожити і принести користь. І що вони люди. Але тут треба принципове рішення, на яке навряд чи підуть нагорі.
Апрель Ивановна• 19 мая 2023
Ответ дляКусачая Я
Экстрасенс из вас хреновый. Ни за кого не голосовала. Ни одного нормального политика в Украине я не вижу, за кого бы хотелось проголосовать.
Гірчинка• 19 мая 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Ну якщо Ви так впевнено кажете, то щось знаєте, мабуть.