Кусачая Я• 19 мая 2023
Хто повернувся в Україну, і хто найближчим часом
Дівчата, а багато серед нас хто повернувся в Україну, відмовився від тимчасового захисту в будь-якій країні і чи є ті хто хоче їхати?
Результат:
вже голосів:
416 (67.97%)
Результат
119 (19.44%)
Повернулась , дома найкраще
56 (9.15%)
Буду виїзжати
21 (3.43%)
Повернулась, шкодую
месяцкие• 19 мая 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Європейці самі в змозі дати собі раду. І вони розберуться. От тоді і буде свято у зустрічаючих, бо тим, хто тупо на виплати і більше ніяких кроків, навряд чи продовжать захист.
І в Україну повернуться дуже мотивовані, ага, люди.
Але ви хочете саме цього, бо презирливо ставитеся до більшості виїхавших. А хто захоче до вас повертатися?
Просто соромно, розумієте. Європейці ж все бачать. І тут йдеться про простих людей. Навіть в Швейцарії, люди на машинах зупиняються і говорять, не грубо, але говорять: повертайтесь в свою Україну, живіть там. Нащо ви приїхали сюди... Не соромно після того?
А фраза ’хто захоче до вас повертатися?’... вже все з ввами зрозуміло. Я б не здивувалась, як би ви погодились і під расєєю жити((
графиняВишенка• 19 мая 2023
Ответ длямесяцкие
А я оце думаю, якщо 100% вільного населення виїде, хто ж буде підіймати нашу країну?
Чому не вважаєте, що потрібно піднапружитись, допомогти, в чомусь обмежити себе, потерпіти, щоб пришвидшити перемогу? Це залежить від виховання чи що? Чи це так егоїстично просто люди себе люблять?
Чому одні залишаються і все роблять для цього, а інші так легко...от...задовбали мене тривоги, все покину, поїду...Чому так?
Це все я про мирне населення, не про воїнів наших.
Наверное, для того чтобы гражданин чувствовал что он нужен Родине и она нужна ему, правительство должно создавать такой внутренний климат в стране, чтобы человек чувствовал себя человеком, имел достойный уровень жизни, имел что терять.
А что можно требовать с людей, которые всю жизнь терпят, ограничивают себя во всем и смотрят как у верхушки и их свиты все хорошо.
Управление государством это искусство, дипломатия, знание и умение анализировать историю. Это все не про наших олигархов, Шариковых, живущих одним днём и одной идеей. И надежды на то, что они вынесут уроки из войны, лично у меня уже нет.
месяцкие• 19 мая 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Я за справедливість. А ви шукаєте слова між рядками....
Света С Приветом• 19 мая 2023
Ответ дляКусачая Я
Він воїн чи в тилу сидить..давайте по чесному мт вже є свідками багатьох скандалів в армії..на фронті, зі зброєю то він герой, ні то вибачте, ви маніпуляторка..
Нащо за країну ваш чоловік в армії, якщо ви не хочете щоб діти ваші в цій країні жили, що не зрозуміло?
Він в гарячій точці. Назв не буде, до побачення.
Мені не потрібен герой, мені потрібен мій живий чоловік.
А до вашого портрету додалося ще й призирство до тих, хто 5 км від нуля. Бо вони не герої. Чудово.
Мобілізували його.
графиняВишенка• 19 мая 2023
Ответ дляГірчинка
Ви не наше керівництво і не міжнародна інстанція. Зачекайте кінця війни, побачимо, що і як буде. Може здоровий глузд та допомога з-за кордону спрацюють.
До цього моменту це тільки теорії. Ні ви, ні я не знаємо напевно.
Посмотрите на количество коррупционных скандалов с гуманитарной помощью во время войны. Вам ещё что-то не понятно?
Бутерброд з ікрою• 19 мая 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Кожному по-своєму, наприклад для заробітчан там зараз просто клас. А от для майбутнього дітей наших - ні , не отримають вони там освіту таку, як можуть отримати на Батьківщині.
И что толку с украинского образования, если вся молодежь ( ещё до войны ) после универа украинского ехала на заводы в Польшу или Германию ?
Так пишите, вроде в Украине выпускают сразу с Гарвардским дипломом и с которым весь мир открыт.
В ЕС образование проще, а живут они в общей своей массе лучше. Значит дело не в образовании?
КоролеВешна• 19 мая 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Очень тяжело. Я и ребенок не выдерживаем психологически. Такое впечатление, что ты в тюрьме. Только и слышишь - за это штраф, за то штраф, ступить боишься, не зная законов. У сына- подростка тяжелейшая депрессия. Утро начинается с вопроса- когда в Украину. Пообещала в мае, и тут началось - каждый день тревоги. Он заявил, что лучше в Украине умереть от ракет, чем оставаться жить в Австрии. После года пребывания здесь , проживания двух семей в квартире, очень хочется в свою квартиру, где сам себе хозяин и режиссер , у каждого своя комната.
То же самое, только в Германии. Я деже у врача была, месяц ждала термин, он со мной поговорил и ответил, что ....у меня есть основание для депрессии, у встране ж война. Прписал гомеопатию, 30 евро она стоила, страховка ее не покрывает, я ее все равно купила, толку 0,0.
КоролеВешна• 19 мая 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Экстрасенс из вас хреновый. Ни за кого не голосовала. Ни одного нормального политика в Украине я не вижу, за кого бы хотелось проголосовать.
Согласна на все 100%
Кусачая Я
• 19 мая 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Мобілізували його.
Ні, ті хто на фронті то герої..от хто приймає участь безпосередньо у бойових діях тільки вони герої..а для деяких ця війна стала можливістю краще влаштуватися..от що огиду викликає
Света С Приветом• 19 мая 2023
Ответ длямесяцкие
Мені ні разу такого не казали.
Так, я не хочу повертати своїх дітей туди, де ваші діти скажуть їм, що вони якісь не такі, неправильні. І будуть за них додумувати, на що вони погодилися б.
А чоловік не хоче, щоб вони потім жили поряд з тими, хто повернувся з війни. Бо бачить багато. Він теж травмований. Але хоча б на вулиці з іншими вони не перестрінуться.
Бутерброд з ікрою• 19 мая 2023
Ответ дляОбижулька
Расскажите про Хорватию, хотим на лето поехать, посмотреть, как то не дёшево, наверное цены как в германии
Я была в Хорватии как турист. И мне не понравилось. Скудный выбор овощей и фруктов и это летом.
графиняВишенка• 19 мая 2023
Ответ длямесяцкие
Бо ви навіть не пробували, не намагались.
Вам легше було поїхати на все готове, і не напружуватись. Або взагалі на двох стільцях сидите. І зараз, кожна друга виїхавша в груди себе б´є і каже, що немає куди вертатись, але насправді багато хто маніпулює цим. Може ви з Черкас або Кропивницького поїхали,а нам тут розказуєте. Виплати впо платять, тут постійно теми коли коли видадуть, ви працювали? отже працюйте. Немає роботи - ставайте на біржу - там платять, де ваш чоловік? Працює, одже отримує зп. Воює, отже отримує зп. Якщо чоловіка немає - то на дітей отримуєте виплати. Вам не гірше ніж іншим, зрозумійте це. Багато хто більш в плачевній ситуації.
Проблема не лише в верхівці, проблема в людях наших, все починається з низів. Всі сварять верхівку, але самі нічого не роблять для покращення(( Аби побалакати та й все.
Я за те, щоб виїджали ті - кому дійсно є потреба, це прифронтові міста, це люди у кого розгромлене, пошкоджене житло. Повинні бути списки чесні і прозорі.
Пост написан не конкретно про вас, це образ. Багато людей просто банально скористались ситуацією і виїхали. А європейці вже не знають куди діватись від українців....
Вам давно пора усвоить: каждый сам за себя. Каждый должен только себе и своей семье. И исходя из личных обстоятельств он находится там, где находится. Это его решение и право.
Кусачая Я
• 19 мая 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Мені ні разу такого не казали.
А де ж будуть жити ваші діти якщо ви не хочете щоб вони жили поряд з тими хто з війни повернеться
Света С Приветом• 19 мая 2023
Ответ дляКусачая Я
Інструктори? Логістика? ППО?
Круто, шо там казати.
Всі огидні. Залужного туди ж ) бо не в окопі, зараза
Круто, шо там казати.
Света С Приветом• 19 мая 2023
Ответ дляКусачая Я
Не в Україні.
Кусачая Я
• 19 мая 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Інструктори? Логістика? ППО?
Круто, шо там казати.
До чого тут Залужного приплели..викликають огиду виїхавші,які хвилюються як краще влаштуватися в іншій країні і совісті вистачає приходити на укр форуми і вихвалятися цим так зрозуміло?
графиняВишенка• 19 мая 2023
Ответ длямесяцкие
Н чего не понятно, но очень интересно. Вы в Швейцарии? Причина остановки швейцарского авто? Чем вы привлекли их внимание, что им аж поговорить с вами захотелось?
Кусачая Я
• 19 мая 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Інструктори? Логістика? ППО?
Круто, шо там казати.
Удалено администрацией...
Шопингмонстр• 19 мая 2023
Ответ дляКусачая Я
Вам треба щось робити з цим.. ви бачили нові прогнози щодо війни в Україні? Тому беріть себе в руки.. ми всі періодами нещасливі через війну і загрози які вона несе але іншого варіанту у нас немає
Які прогнози?
графиняВишенка• 19 мая 2023
Ответ дляКусачая Я
Разберитесь в себе, что ж вас так колбасит от того, что кто-то хорошо устроился?
Света С Приветом• 19 мая 2023
Ответ дляКусачая Я
Удалено администрацией...
Ну бо в моєї подруги син з ППО їздить. І він виявився не герой.
Яка ж ви гидка. І дурна.
Скаржтеся на пост. Нічого іншого ви все одно не вмієте. Тільки гадити навкруги.
Яка ж ви гидка. І дурна.
месяцкие• 19 мая 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Ой, ну понятно, что вам все должны, чтобы вы почувствовали)) А то что это зависит и от вас, то конечно вы не согласны))
Все начинается с малого....
Это как смотришь ФБ и видишь, посадили клумбы в городе, а идет женщина видит тую, цветочки и такая: ’Ооо, такая красивая, будет отлично смотреться у меня на территории дома, дачи’....вырывает/выкапывает ее и идет довольная, как слон. Приходит домой, рассказывает всем, какая она молодец...добыла.)) Может ее даже хвалят за это.
А европеец даже не подумает, что такое можно и нужно делать.
Может быть пора начать с себя? Может быть время выбирать ’правильную’ верхушку? Идите, покажите себя, может и вас выберут. Будете правильной))
Все начинается с малого....
графиняВишенка• 19 мая 2023
Ответ дляКусачая Я
А надо чтобы всем плохо было, на радость вам?
месяцкие• 19 мая 2023
Ответ дляграфиняВишенка
То читайте, если вам не понятно.
Кусачая Я
• 19 мая 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Яка ж ви гидка. І дурна.
Удалено администрацией...
Гірчинка• 19 мая 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Я не бачу зв´язку між окремими корупційними скандалами і політикою відбудови країни, яка буде прийнята після війни.
Ви, як і пересічні українці, узагальнюєте і мішаєте все докупи.
Звідки вам знати, яка політика буде після перемоги? І коли це буде? І на яких умовах?
В мене все, далі не сперечаюся.
Кусачая Я
• 19 мая 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Удалено администрацией...
КоролеВешна• 19 мая 2023
Ответ дляСвета С Приветом
І чим більше виїхавших будуть чути, що вони люди другого сорту в Україні (не патріоти, виховання не таке, нахлібники, наглі і т.п.), тим менше повернеться. Бо як не крути другим сортом краще бути в розвинутішій країні. Це якщо захочеться себе цим другим сортом відчувати. Бо я б не сказала, що бачу якусь різницю.
При виборі країни прожмвання на думку ´ інших людей’ менш за все звертають увагу
Коплю на груди• 19 мая 2023
Ответ длямесяцкие
Бо життя одне. І все життя крутишся
А коли вже давно не 18, а хочеш пожити нормально хоч до старості тих 10-20 років
Гроші вже є, можливості є
Дітям дать майбутнє
Егоїстично - так
Але в 2022 нас з Ірпеня ніхто не рятував
Сімʼя - головне
Гроші вже є, можливості є
Дітям дать майбутнє
Егоїстично - так
Сімʼя - головне
КоролеВешна• 19 мая 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Не выезжала с начала войны, но очень хочу уехать. Так как психологическое и физическое истощение. Пережили оккупацию в Киевской области, осенние обстрелы, блекауты и обстрелы сейчас переживаем. Морально очень тяжело, хроническое недосыпание, страх и слезы. Очень хочется от этого всего убежать. Но очень страшно ехать в неизвестность. Знакомых за границей нет. Жилье целое. Есть работа. И бросить все трудно и жить невыносимо.
Начинайте антидепрессанты. Я не шучу, сама в таком же состоянии. Толтко в Европе уже побывала, накрыло так....