Теща дочки• 19 мая 2023
Вам часто піднімають ціну оренди нічого при цьому не змінюючи в квартирі?
Орендую квартиру вже 4 роки. В серпні кінець договору. І вже знаю,що власник хоче підвищити ціну винайму. Якби кажучи ринок такі ціни диктує. Але в квартирі жодних покращень. З стелі балкону тече вода коли дощ, вікна старі з яких дує і тд.
Треба мабуть починати шукати щось інше. Чи це у всіх так?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 19 мая 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ми нещодавно вікна міняли в бабусиному хрущику, 2 вікна 13.5 тис.гривень, і це ще шукали недорогу контору, профіль не люкс, звичайний. Тепер треба ще й на відкоси знайти майстра, теж тисячі 2-3 візьме з матеріалами.
Це я до того, що розцінки на ремонт зараз просто космічні. Не факт що ваш орендодавець візьме і дістане з кишені 30-50+К на заміну вікон і ремонт балкону.
коли міняли? я 19тис та 2.7 за відкоси заплатила в травні за хрущік самий єконом .вар вікно кухня та балкон.блок,спльню в серпні міняла 10тис,так що у вас дешево (Київ)
Ластовиння• 19 мая 2023
то есть вы хотите арендовать пять лет за ту же цену?)))
а батон вы тоже покупаете по одной цене 5 лет или требуете улучшений от производителей?
съезжайте в другую квартиру дешевле и лучше.
КоролеВешна• 19 мая 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Якщо ви кажете, що укомплектовані квартири з хорошим ремонтом є за ці самі кошти, ви можете спокійно за місяць розпродати меблі і габарит який у вас є, і переїхати в нормальні умови.
Але вимагати щось від орендодавця який сенс? Зрозуміло, що людина не зацікавлена щось інвестувати зараз.
Потім він пошукає півроку-рік інших орендарів, і буде змушений заробити ремонт і поставити меблі.
а буває шо так довго шукають орендарів?
просто я шукаю зараз і ніхто не хоче здавати, бо я з липня хочу, а всі вони сподіваються ще з червня знайти
але я не в польщі
Теща дочки
• 19 мая 2023
Ответ дляЛастовиння
Ви пробували читати уважно чи ні? Не соромтесь
Ластовиння• 19 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
а що не так?вже 4 роки орендували та хотіли б іще...
Теща дочки
• 19 мая 2023
Ответ дляЛастовиння
Ой, без сенсу
Марипосса285747• 19 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Ціну за 4 роки змінили вже три рази. Я теж монітора ринок і бачу які ціни. Тому для мене підняття оренди не є обгрунтованим.
А нам за год дважды. Поэтому через две недельки помашем ему ручкой
Ластовиння• 19 мая 2023
Ответ дляМарипосса285747
арендодатель обрыдаецца...)))
Марипосса285747• 19 мая 2023
Ответ дляЛастовиння
арендодатель обрыдаецца...)))
Да, губу ему придется закатать
Ластовиння• 19 мая 2023
Ответ дляМарипосса285747
Да, губу ему придется закатать
именно так,если больше нет квартирантов в вашей местности.
небось и ’деньги ему давали’,а не оплачивали аренду))
Марипосса285747• 19 мая 2023
Ответ дляЛастовиння
Теперь пусть другие подают
а вы видимо из таких же ? Халупу сдаете и думаете шо дворец?
Ластовиння• 19 мая 2023
Ответ дляМарипосса285747
Теперь пусть другие подают
а вы на мою личность переходите или мне показалось?
Марипосса285747• 19 мая 2023
Ответ дляЛастовиння
Таки себя узнали?
Ластовиння• 19 мая 2023
Ответ дляМарипосса285747
Таки себя узнали?
а вам кто мешал снимать дворец,а не халупу?
и откуда такая болезненная обознанность на тему халуп?
Шукаю стакан• 19 мая 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А з якого дива в цій ситуації клієнт завжди повинен бути правий? Це ринок, якщо щось не подобається, клієнт шукає інший варіант
В данной ситуации всегда прав хозяин квартиры. Всегда. А тот кто снимает - всегда в невыгодном положении, начиная с момента оплаты ’услуг’ риелтеру
Марипосса285747• 19 мая 2023
Ответ дляЛастовиння
Женщина, успокойтесь уже. Никто у вас вашу халупу не отберёт. Наслаждайтесь
Теща дочки
• 19 мая 2023
Ответ дляМарипосса285747
Не витрачайте свій час. Там жіночка дуже знервована якась, пропрацьовуж тут свої болі.
Лиса Патрикевна• 19 мая 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ми в лютому місяці. Але для економії лишили старі бетонні підвіконня, просто зачистили і пофарбували. Може, через це вийшло трохи дешевше, профіль КВЕ, одна глуха стулка, москітні сітки, хрущик в бабусі панельний, вікна поки тільки кімната і кухня.
Так, це не дорого вийшло і дуже швидко, буквально через 3 дні привезли і встановили.
Лиса Патрикевна• 19 мая 2023
Ответ дляКоролеВешна
а буває шо так довго шукають орендарів?
але я не в польщі
Буває, коли ціна неадекватна. Ми самі колись знімали з чоловіком як тільки побралися, то наспілкувалися свого часу з агентами і господарями. Все має бути в ринку, тоді швидко здається і знімається.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 19 мая 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
та підвіконня там копіки .мені зверху нове наділи і все
Лиса Патрикевна• 19 мая 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ого, я не знала що так можна.) В нашій з чоловіком квартирі їх повністю демонтували.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 19 мая 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
мені в спальні теж демонтували,а потім їх шеф на них орав ,що в хрущах бетон і його не треба трогати,а коли я у них кухню і кімнату робила.то вже зверху вділи
ПолБатона• 20 мая 2023
Ответ дляmagistralchimik
Я арендодатель. Мне лучше новых найти, чем поднимать своим. У Вас есть шанс найти жильё лучше, а у хозяина квартиры сдать дороже.
Ищите другое.
А что старым говорите?)
magistralchimik• 21 мая 2023
Ответ дляПолБатона
А что старым говорите?)
За две недели предупреждаю, что наши отношения подошли к концу.