Теща дочки• 19 мая 2023

Вам часто піднімають ціну оренди нічого при цьому не змінюючи в квартирі?

Орендую квартиру вже 4 роки. В серпні кінець договору. І вже знаю,що власник хоче підвищити ціну винайму. Якби кажучи ринок такі ціни диктує. Але в квартирі жодних покращень. З стелі балкону тече вода коли дощ, вікна старі з яких дує і тд.
Треба мабуть починати шукати щось інше. Чи це у всіх так?
Лиса Патрикевна• 19 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Хотілось по - людськи. Я думаю вони не в мінусі, але знаючи ,що нам залежить на проживанні тут ще рік піднімають ціну.
Скупий платить двічі. І не в нашому випадку.
Шкода, вони розуміють що у вас ´якір´ у вигляді меблів і техніки + план ще рік прожити. Такі люди, що поробиш. (

Привіт з ботойбіччя• 19 мая 2023
Ответ дляШукаю стакан
Блин, ну вот почему в этой ситуации не работает - клиент всегда прав?
А з якого дива в цій ситуації клієнт завжди повинен бути правий? Це ринок, якщо щось не подобається, клієнт шукає інший варіант
Кидаю курити• 19 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Ні. Зараз ми платимо так, як за квартиру з гарним ремонтом,не маючи нічого в цій.
Тримає тільки то, що рік син би доходив до школи поруч і ми змінюємо місце проживання
У вас оборзевший арендодатель. Лучше заморочиться с переездом, чем дальше с ним дело иметь. Но у него одни убытки от вашего выезда, может, закиньте ему, что ищете другой вариант, он сам даст заднюю
автор Теща дочки • 19 мая 2023
Ответ дляКидаю курити
От і розуміючи,що він не виграє на тому,що ми виїдемо, а тільки втратить хотілось домовитись,щоб дві сторони були задоволені.
Але ні то ні.
Будемо шукати, тим паче є з чого вибирати
Попихтю та й годі• 19 мая 2023
У вас є декілька варіантів.
Погодитись і платити більше.
Спробувати домовитись, щоб зменшити вартість підняття оренди.
Не погодитись і вже зараз почати шукати інший варіант у вашому районі за ту вартість, що вас влаштує.

Орендодавець вам нічого не винен, особливо якщо він попередив заздалегідь про підвищення і спливає термін договору, такі його умови і ви можете погодитись або ні. Скоріше за все, він просто не хоче вкладатись коштами в квартиру, йому все рівно чи ви будете жити, чи хтось інший, який знайдеться на ваше місце.
автор Теща дочки • 19 мая 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
У вас є декілька варіантів.
Погодитись і платити більше.

Навіщо ви мені це розжовуєте? Я доросла людина і все розумію і сама приймаю рішення.
Питання було інше.
З вишневого садка• 19 мая 2023
Я просто вирівнюю ціну під ринкову. До чого тут покращення?

Сундучок с каникулами• 19 мая 2023
Яйця несуть ті самі кури,що і в минулому році,але ціна кардинально різна. Яйця не стали багатшими на мікро і макроелементи,але стали дорожчими. Зловили суть написаного?
Привіт з ботойбіччя• 19 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Питання було інше.
А яке було питання? І навіщо тоді тема?
автор Теща дочки • 19 мая 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Чи є різниця, пуста квартира без ремонту тільки з газовою плитою і квартира з ремонтом,технікою,місцем паркінговим.
автор Теща дочки • 19 мая 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А яке було питання? І навіщо тоді тема?
Прочитайте перше речення в темі і все стане зрозуміло
Привіт з ботойбіччя• 19 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Що повинно стати зрозуміло? Навіщо вам що і як відбувається у когось, якщо ви «доросла людина все розумієте і самостійно приймаєте рішення»? Чи якщо хтось знімає чудово квартиру за малі гроші, і ціна не піднімається, це якось вплине на ваше рішення? Вам перестане буди потрібно прожити ще рік у цій квартирі?
Редиска Я• 19 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Ну не вийде здати дороще. Бо щоб хтось заїхав, треба хоч щось та купити в голі стіни. А це теж потягне на пару місячних оплат
При подниятии скажете, что не согласны и будете искать другое жилье. Может и попустит крахобора
З вишневого садка• 19 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Існує ринкова ціна на обидва варіанти. Та ж пуста квартира теж піднімається в ціні, тільки за категорією аналогічних квартир.
Попихтю та й годі• 19 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Питання було інше.
Якщо ціни ринкові - абсолютно нормально змінювати їх, але виконуючи умови договору. Ваш орендодавець дає вам 3 місяці, щоб прийняти рішення і знайти собі інше житло, якщо вас не влаштовує нова ціна. На мою думку, це достатньо лояльні умови.
Яйцеголовая• 19 мая 2023
Ответ дляШукаю стакан
Та о тож, знаєте, як мені була відповідь, ’я купую не для того, щоб комусь дарувати - це бізнес. Не подобається шукайте краще’
З вишневого садка• 19 мая 2023
Я взагалі підняла оренду на 5 тис грн. Зробила це в 2 етапи, щоб не так неочікувано. Нічого не покращувала
автор Теща дочки • 19 мая 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
У вас щось болить? Чи аби куди носа всунути? Є питання в темі. Вас не стосується- то проходьте мимо.
автор Теща дочки • 19 мая 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Отож. Тому і не зрозуміло, чому пуста без нічого, має коштувати як з гарним ремонтом в тій же околиці.

Яйцеголовая• 19 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Зрозуміло, вам неприємно, але він хозяїн. І якщо ви з´їдите, він абсолютно нічого не загубить. Шо в пусту знаходяться люди, що в наповнену. Просто це так вічно геморно особливо коли багато здається і умови або без тварин і дітей. Ми знімаємо, так теж жодного разу на час війни не було ніяких поступів та ще й підняли і ремонт в квартирі посередній. Самі хозяїва виїхали з країни, потім підвищили ціну. Зрозуміло ваше обурення, але шо зробиш...
Я только за!• 19 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Шукайте кращу і виїздіть.
Гопница-Советчица• 19 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Не подобається- шукайте кращі варіанти
Белая котичка• 19 мая 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ми нещодавно вікна міняли в бабусиному хрущику, 2 вікна 13.5 тис.гривень, і це ще шукали недорогу контору, профіль не люкс, звичайний. Тепер треба ще й на відкоси знайти майстра, теж тисячі 2-3 візьме з матеріалами.
Це я до того, що розцінки на ремонт зараз просто космічні. Не факт що ваш орендодавець візьме і дістане з кишені 30-50+К на заміну вікон і ремонт балкону.
Я сдавала квартиру тоже. Там старая стиралка была- купила новую, плюс все краны сменила на новые. В итоге это все окупалось за 4 месяца сдачи.
А делать дорогой ремонт для сдачи вообще не вижу смысла. Он не окупится.
Белая котичка• 19 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Если не секрет, за сколько снимаете и в каком районе?
Пи Пи Пилюля• 19 мая 2023
Я он тільки оговталась від переїзду на нову квартиру. Буквально 2 неділі пройшло, як переїхали.
Стара хазяйка хотіла збільшувати аренду. + ще місяць тому зламався (поржавів і почав текти)) бойлер, а хазяйка не хотіла встановлювати новий.
Ми з чоловіком шукали квартиру з бойлером, тому що митися у тазику я не люблю і не буду, це був принциповий пункт, що повинно бути у квартирі. І коли хазяйка відмовилась встановлювати новий, то ми зразу почали шукати нову квартиру у тому самому районі. Знайщли менше ніж за неділю.
У нас меблів своїх немає, але багато техніки і особистих речей. Три неділі я пакувала речі (в лайтовому режимі, по вечорах після роботи), два дні перевозили речі на своїй машині. Так, було тяжко, втомив нас переїзд, але воно того варте!!
Новий хазяїн просто душка)) Йде нам на зустріч, всі питання вирішуємо, домовляємось. Він після переїзду зайшов до нас, подивився чого в нас немає - одразу запропонува це нам принести, щоб нам було зручно, вивіз все, що нам було не потрібно. Зовсім два різні підходи між хазяевами. У першої хазяйки - їй аби гроші плати в один день, а твої проблеми та квартири її не цікавлять. А в нового хазяїна квартири - все він чує, допомогає, йде на зустріч.
Я жодного дня не шкодую про переїзд. Все вийшло, якнайкраще. Хіба що на першій квартирі вид з вікна був гарніший, але то мелькота)) Головне, душевний спокій)
автор Теща дочки • 19 мая 2023
Ответ дляБелая котичка
Не Київ. Тому не інформативно
Пи Пи Пилюля• 19 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
У нас коли зламався бойлер, в квартирі де ми знамаємо, хазяйка відмовилась встановлювати новий та ще збиралась збільшувати оренду на 1К грн. Я її теж запитувала, як так, чому я повинна платити більші гроші за квартиру в якій нема бойлера? Я плачу за 4 стіни, середній ремонт, стару плиту 90-х років та ще й мінус бойлер..
Але хазяйка не хотіла слухати.. вона не схотіла ціну опустити чи залишити ту ціну, яка була і бойлер новий купувати не хоче.
Белая котичка• 19 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Не Київ. Тому не інформативно
Поняла, спасибо.
автор Теща дочки • 19 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Мені чесно страшно. Як аодивлюсь- все наше. Залишається тільки газова плита і стара кухня. Більш нічого, навіть люстри наші.
Пи Пи Пилюля• 19 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Так, у вас дуже масштабно виходить з меблями та речами(( Це купу роботи та часу(( А потім все складати на новій квартирі. Я до сих пір частину речей не поскладала у шафи, не знайшла їм місце поки, бо око смикається від збирання, пакування, тягання його з машини до ліфту, з ліфту до двері, з дверей до кімнати))
Але пройде час, я трохи відпочину, забуду цю маячню і збиру усе) Але справу зроблено, усе позаду, ми переїхали) Складно було почати, а ось коли почав, то воно якось само все сталось))