Скользкая• 19 мая 2023

Только не обижайся

Что стоит за фразами " не хотела тебе говорить, но.. ", " не хочу тебя обидеть, но.. "?
Коник-стрибунець• 19 мая 2023
Як моя свекруха: я ж нічого не кажу, але ... :)

Коник-стрибунець• 19 мая 2023
Це дурнувата відмазка, тіпа після цієї фрази можна не нести відповідальності за свої слова :))))
Працівниця року• 19 мая 2023
Часто пишу такое здесь, если действительно не хочу обидеть автора. В переписке может казаться грубо, поэтому этими словами уточняю.
Тут как тут• 19 мая 2023
Как послать человека на ..й прямым текстом чтобы он не обиделся. Нужно сказать: не обижайся, иди на ..й.
Чебураха з перцем• 19 мая 2023
За этой фразой стоит то, что вам обязательно скажут то, что вас обидит ))
Працівниця року• 19 мая 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Зависит от восприятия человека
Працівниця року• 19 мая 2023
Автор, а кто говорит? Тоже зависит
Чебураха з перцем• 19 мая 2023
Ответ дляПрацівниця року
Зависит от восприятия человека
Разве что того кто эту фразу говорит) Я в таких случаях обычно отвечаю ’ты только не обижайся, но мне нас ... рать на твоё мнение’. И собеседник всегда не обижено закрывает рот
Анонимба• 19 мая 2023
Іноді це така собі індульгенція від свідомої образи, а іноді дійсно хочеться дати чесну відповідь близькій людині, але і ображати не хочеться.
Наведу приклад - моя подруга зробила собі брови і вії, які їй не пасують - вона дуже тендітна з маленьким личком, дрібними рисами обличчя, тому брови-гусені і вії як крило ворона виглядають інородно, але якщо я скажу прямо, що це її може образити - вона можливо хотіла саме так чи їй це нав´язали майстри.

Міняйловна• 19 мая 2023
Залежить від того, хто говорить і від того до кого говорять. Іноді слова, то просто ті і є слова. А іноді, коли хочеш сприйняти як образу - то це вже привід;)
Хитрушка-чекушка• 19 мая 2023
Я обычно в шутку говорю эти фразы) Ещё люблю говорить ’не хотела хвастаться, но...’)))