Курочка• 19 мая 2023

як виживають ті, хто один у цьому світі?

Часом дивишся фільм, де герою всі палки в колеса, а він виживає і "цвіте".
Зі мною мабуть щось не так. Або це травма з дитинства.
Колишній вивертає душу (не кажу, що не помагає дитині), він постійно мучить і звинувачує.
З батьками нічого поділитись не можу, бо нема нормальних відносин. Мене звинувачують, постійно розказують як виховувати дитину.
Дочка дуже любить. Але я часом кричу, бо ресурсу нема. і вона помічаю більше тягнеться до тата (він для неї робить дуже і дуже мало, практично 0).
На роботі мене не люблять. я працюю з усіх сил, стараюсь гарні відносини будувати. коли мені хамлять - відповідаю.
Друзів нема (в декрет відсіялись. в кого нема дітей - назовсім. в кого є - мінімальне спілкування).
Але я просто уже не можу.
Часом думки, як добре, що мені вже не 25, бо отак жити -це просто мука.
Коли ніхто не любить. Ні з ким нема поговорити.
Знаю, що я нило і самій від себе тошно.
Суть питання: як вижити, коли нема нікого, коли весь світ чужий, чужих вовків. а ти один.
УжеВотДа• 19 мая 2023
Зато вы у себя есть, дочка. Делайте что приятно вам, балуйте себя. Мужчину хорошего вам тоже надо

Безсовісна кума• 19 мая 2023
Скільки ж Вам років, що такі думки?
220В• 19 мая 2023
Балуйте себя и ребенка
Каждый день находите за что поплагодарить этот день
Напишите мини желания, примитивные, типа, ванная, массаж, кукла для дочки, и исполняйте для себя, потом желания уже повыше. Заведите привычку думать в позитиве, мысль двигатель - потом, делайте по чуть-чуть.
Метровий сантиметр• 19 мая 2023
Полюбить себя. Из любви к себе начинается любовь к вам окружающих. Мне понятны ваши чувства: родителей нет в живых, подруги давно отсеялись, с родственниками в ссоре, ну хоть с мужем все ок. На работе давно перестала пытаться всем нравится. По сути - никто никому вообще и не нужен, редко когда семья - это прям семья. Потому просто перестаньте травить себе душу в поисках той самой родственной. Вы есть у себя, вот с собой и дружите, кому не нравиться - в сад идут. А поговорить и потрепаться - это с кем угодно, но душу открывать не надо.
Не худа ні разу• 19 мая 2023
Я бы страну поменять советовала бы- радикальное обнуление
Дама-мадама• 19 мая 2023
Постарайтесь стать с доченькой эмоционально одним целым. Впереди вас ждёт счастье
navariya• 19 мая 2023
Банально, но отморозится (кроме ребёнка).
Лиса Патрикевна• 19 мая 2023
Працюють,заробляють і живуть.
автор Курочка • 19 мая 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Скільки ж Вам років, що такі думки?

Так точно!• 19 мая 2023
Ответ дляНе худа ні разу
От себя не убежать 1000%
автор Курочка • 19 мая 2023
Ответ дляУжеВотДа
якщо ще залишусь без роботи - то я пропала.
Не худа ні разу• 19 мая 2023
Ответ дляТак точно!
От себя не убежать 1000%
Но появятся новые хлопоты, другие люди и культура.
Эта_Шикарна)• 19 мая 2023
Так не бывает, что вы хорошая, а все плохие
автор Курочка • 19 мая 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
в мене раніше коли тільки заміж вийшла і до того - всі негаразди на роботі переносила легко, бо був ’кістяк’,
а тепер будь-що - і поплила.
і те відчуття, що ти в дочки одна, коли сама таке чмо - жах
Директор Пляжу• 19 мая 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Мені також так здається. Хоч і кажуть, що при переїзді берег себе з собою, проте іноді таке рішення відкриває в людині ресурси та таланти, про які вона не знала
автор Курочка • 19 мая 2023
Ответ дляНе худа ні разу
в мене не робоча спеціальність.
я аналітик. в іншій країні хіба підлоги пити.
але впевнена, пройде трохи часу - і там мене не будуть сприймати.
від себе не втікнеш
Тихомандражная• 19 мая 2023
Прекратить быть говном, которое никто не любит
автор Курочка • 19 мая 2023
Ответ дляНе худа ні разу
і ці інші люди теж не будуть мене любити. я ще інтроверт.
все що мене радує - фільм чи серіал.
була закордоном - і там в мене друзів було 0
автор Курочка • 19 мая 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
вот і я про це..

Тихомандражная• 19 мая 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Зачем вы этот бред везде лепите?
автор Курочка • 19 мая 2023
Ответ дляТихомандражная
як? якщо саме таке відношення вгоняє людину все нижче і нижче
Тихомандражная• 19 мая 2023
Ответ дляКурочка
Если коллеги не любят, друзья отморозились, родители не такие, то значит вы такой человек. Неужели вы этого не понимаете?
Коханозадовільна• 19 мая 2023
Автор.Ви сильна і з часом вам стане ці дні переносити легше.Ви зрозумієте що цінність це Ваша дитина,вона колись виросте стане самостійною,самодостатньою,а Ви будете іі мамою,бабусею.
Я взагалі не розумію,як зустрічати старість,пенсій на буде Іван таке інше,але якщо подумати,що всіх нас чекає земелька,то цінності зовсім інше.Є повітря,є їжа і це добре.
І кінець планеті прогнози через 10 років,тож тримайтеся!
Бурундучиха• 19 мая 2023
Родители умерли, тёть , сестёр, братьев, детей, мужа, отношений- нет. Сейчас не работаю, друзей не много, половина уехала
Что именно вас интересует?)
Марфа Українівна• 19 мая 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
В том то и дело, что у автора в этом потребность, от этого и страдает. Все это понятно, но против себя не попрешь, это такой характер. В идеале ты должен быть сам себе опора, а в реале не у всех выходит.

Есть такие люди, которые не нуждаются в душевной близости, поддержке вообще, но имеют большой круг общения, а есть те кто нуждается и круг общения намного меньше. Порой это одна подруга.
МУСЯкомарова• 19 мая 2023
Хобби. С ним Вы никогда не будете одиноки.
Найдите хобби и единомышленников.
Автопортрет нурофена• 19 мая 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Уже як подорожником, все тепер лікують закордоном?
Мадам Тю-лю-лю• 19 мая 2023
І я інтроверт. Дуже закрита людина. Раніше з мамою ділилась усім, але 5 років як мами нема. Зрозуміла, що ніхто не порадіє за тебе від душі, і проблеми мої тільки потішать. Так що все в собі. Але підростає доня(12 р) і син(5 р), мої підтримка і опора.
Первоклашка Я• 19 мая 2023
Це все йде від нелюбові до себе.
Ви себе не любите і тому дозволяєте навколишнім мучити себе-бувшому, батькам.
Від нелюбові і невпевненість в собі-ви шукаєте зовнішнього одобрення похвали, думаєте як будете хороша, то вас будуть любити.
Шукаєте назовні джерело любові, шоб хтось прийшов і дав вам цієї дефіцитної для вас любові.
Вихід -це знайти любов в середині себе, самій собі полюбити, бо шо як відомо - що в середині, те і на зовні
В середині ви невпевнена в собі людина з дефіцитом любові
От воно і проявляється назовні в тому що вас мучать і не люблять
Як тільки ви полюбите себе сама, без зовнішніх одобрень, то і навколишній світ автоматично до вас підтягнеться, а чого? Бо ми пам´ятаємо правило-що всередині, те і назовні.
Сокодавка ще та• 19 мая 2023
Вы у себя есть. Любите себя, и тогда другие будут.