Алгонавт• 19 мая 2023

Інвалідність дитині у зв‘язку з затримкою розвитку. Хто робив?

Доброї ночі. Педіатр натякнув якось, що нам варто було б дитині зробити інвалідність. Днями прийшла уточнити- відправив до невролога в обласну лікарню і мовляв, він має нам сказати, чи можемо ми отримати інвалідність чи ні.

Я взагалі не дуже в цьому питанні орієнтуюсь, можливо, хтось з вас розбирається чи проходив цей шлях і можете поділитись досвідом? Чи куди можна позвонити щоб дізнатись, наскільки це в нашому випадку працює.

Що у нас: 4 роки, затримка розвитку, в тому числі і мовлення (кілька слів, кілька фраз, все інше - лепет), трохи незграбний, порушена координація (легка форма), є питання до мілкої моторики. Підозри на наслідки гіпоксії. Діагнозу поки не ставили.

Дякую заздалегідь.
Клин_Кляйн• 19 мая 2023
Ответ дляАлгонавт
А звідки ви взяли, що ми цим не займаємось?
Потому что ребёнку 4, а диагноза у него нет
Если б занимались, уже имели
Клин_Кляйн• 19 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
І нащо тоді їй та інвалідність? Треба хотіти одного- зробити дитину максимально нормотиповою, щоб піти в школу, соціалізуватися, реабітуватися.. а не довідки.
+
Лукава Кішка• 20 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Всі найкращі робочі методики платні, на жаль(
Да прямо. По 309 постановлению государство оплачивает прекрасный курс. Вы явно теоретик и вместо того, чтобы беречь своё счастье решили уколоть автора по больному. Нехорошая Вы.
автор Алгонавт • 20 мая 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Так это однозначно пост гипоксическое.
А Мемантин, Цереброкурин, Цераксон, Когитум, Семакс и тому подобное назначали, был эффект?
Такого поки не назначали( підемо наступного тижня, запитаюсь про ці ліки. Дякую
Рожки-да-ножки• 20 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Дають інвалідність не просто так же. За наявності реальних підстав.
Вот именно ,не просто так , и если у ребенка автора не все так плохо,то и не дадут . Но часто при том ,что положено ,все равно приходиться выбивать.
Лукава Кішка• 20 мая 2023
Ответ дляАлгонавт
Меняйте врача сразу. Над гипоксией надо работать как можно раньше.
Педиатор_я• 20 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Тобто ви не хочете це виправити? Краще мати інвалідність, ніж витягнути дитину до нормального рівня?
С инвалидностью муж автора сможет выехать
Клин_Кляйн• 20 мая 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Зачем работать, если можно просто оформить инвалидность :)
Рожки-да-ножки• 20 мая 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Ну давайте откровенно, финансирует 309 постановление ужасно , мы ездили 1 раз и после 3 года мороз ,знакомые вобще ни разу не ездили.
Рожки-да-ножки• 20 мая 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Одно другому не мешает.
автор Алгонавт • 20 мая 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Если б занимались, уже имели
) ну да… ви теж експерт. Мабуть, багатьох вже виростили таких дітей і живете не вперше.
Лукава Кішка• 20 мая 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Одно никак не связано с другим. И найти хорошего невролога очень сложно. Я была у трёх и все они убеждали, что у меня прекрасный ребенок, надо просто подождать, попить омегу, витамины.
И только невролог, которая имела опыт работы с детьми такой категории, назначила обследование, а там уже понеслось.
ПростоБелка• 20 мая 2023
Ответ дляАлгонавт
Ми займаємось і приймаємо ліки за призначенням невролога (то скоріше мікроелементи, вітаміни) . Ну тобто не живемо і чекаємо, поки воно само. Чіткого діагнозу немає (одні на РАС посилались, інші казали, що то не РАС, а щось інше з неврології) ми і за діагнозом особливо не гнались. Так, затримки мовлення ставлять, психічного розвитку. Але я не знаю чи це можна вважати вже діагнозом 🤷‍♀️ Просто працюємо з наслідками.
Нет лекарств волшебных, занятия
Джонсонюк• 20 мая 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Одне іншому ніяк не заважає
Лукава Кішка• 20 мая 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Среди моего круга многие ежегодно проходят, мы из Киева, не знаю, имеет ли это значение.
Рожки-да-ножки• 20 мая 2023
Ответ дляЛукава Кішка
У вас там ещё и киевская Турбота программа. У нас в днепр .области все печально. Мы 1 раз съездили и то я на урядову горячую линию скаргу накатала перед этим ,после этого позвонили и вычитывали при всей приёмной в собесе ,что жалуюсь
А так все за свой счёт .
Пусть особо умные в этой теме заткнутся, они не в этой лодке и даже не представляют сколько сил и денег на все надо ,у нас своя отдельная война и на всю жизнь .
Перша скрипка• 20 мая 2023
Ответ дляПедиатор_я
Хіба що)
Перша скрипка• 20 мая 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Я бачу вашу хорошесть зате. Коли не знаючи розказуєте, мабуть закриваєте власні комплекси. Зараз затримка у кожного другого малюка, це не привід для інвалідності.
Перша скрипка• 20 мая 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Додам. Цей курс це просто нічого, раз в рік чи півроку не буде ніяких зрушень, реабілітація потрібна постійна поки дитина маленька. Щоб не втратити час. +всі бази були де? Там де зараз окупація і бої.. на півдні.
Нічний дожор• 20 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Удалено администрацией...
Перша скрипка• 20 мая 2023
Ответ дляАлгонавт
Бо більшість діток батьки витягають з затримки, це не мага який діагноз.
Невісточка ж• 20 мая 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
А так все за свой счёт .
Так, правильно підмічено -- життя з дитиною з інвалідністю це по суті війна, війна з хворобою, з байдужістю держави і жорстокістю соціуму, це дуже тяжко насправді. Всі сили, здоров´я, всі ресурси сім´ї йдуть на здобуття хоч якогось манюсінького покращення. І не факт, що те покращення буде, як би песимістично це не звучало. Всім мамам діток з інвалідністю хочу побажати міцного здоров´я і сил, ми мусимо триматися не дивлячись ні на що.
Педиатор_я• 20 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Хіба що)
С таким ребёнком европейская инклюзия именно то
Вмію заміряти найкраще• 20 мая 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Мы ездили уже два раза. Были в 2021 году в Скадовске на дельфинотерапии, в 2022 на ипотерапиия, и в этом году уже выделили деньги. Так,что даже во время войны все работает!
Я в дамках• 20 мая 2023
Ответ дляДжонсонюк
Підіть , в теперішніх умовах нвалвлнвсит зайвою не буде. В дочки були проблеми, але в свій час я не зайнялася оформленням , а це дуже б допомогло
Чем?
Ку-кусик• 20 мая 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Моей дочери чего только не ставили неврологи. В итоге попали к психиатру, диагноз умстсвенная отсталость легкой степени, дочь лежала в психиатрическом отделении. Инвалидность при таком диагнозе не дают. Во так. Правда, потом дочь сдала тест Векслера на 90 баллов, это нижняя граница нормы. Зав. отделением была ооочень удивлена и после всех хождений по врачам ( а это годы ) и кучи препаратов нам был задан вопрос, задала сама зав. отделением психиатрии охматдета - так что у вас? Я просто ох@ела, они и сами не знают, что это и как так получилось. Короче, плюнула на все, дочь заканчивает обычный 9 класс, да, отличается от сверстников, но не все так плохо. Идёт в 10 класс, а там посмотрим. Я уже никому не верю. Врачи тоже ошибаются, как оказалось. Вот такая история
Джонсонюк• 20 мая 2023
Ответ дляЯ в дамках
Чем?
Армія і виїзд за кордон
Перша скрипка• 20 мая 2023
Ответ дляНічний дожор
Удалено администрацией...
Вам полегшало якщо я такого вже маю?
Рожки-да-ножки• 20 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Вы у меня конкретно спрашиваете ? Конечно были , с самого рождения по реа .
автор Алгонавт • 20 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Я думаю, що і мені вдасться. Тільки для чого вам знецінювати досвід інших людей мені досі незрозуміло.