Пригаю-цибаю• 19 мая 2023
Сколько лет?
По виду
Стебель березы• 20 мая 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
З причепом і аліментами чоловік може бути і в 25. Вік дуже умовна штука насправді.
А вероятности совсем не важны?
В 25 с детьми и алиментам 20%, а в 35 - минимум 80%
Стебель березы• 20 мая 2023
Общее впечатление, что 37-38, но кожа в страшном каком-то состоянии, даже оценить трудно.
Видимо, около 40, но с таким лавинным деструктивным типом старения.
Мотористка• 20 мая 2023
Вам років 32-33, напевно. Весела і легка на підйом. Риси обличчя симпатичні.
Irina-5d24• 20 мая 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Можливо, але все ж не погоджуся. В нас за останні років двадцять у чоловіків тенденція одружуватися пізніше, коли умовно кажучи встане на ноги, чогось досягне в житті. Цілком реально зустріти сорокарічного неодруженого і нічим не обтяженого чоловіка, який будував кар´єру і не спішив одружуватися до зрілого віку.
Ага, і жіночку 40 рочків без дитини та минулого чи жінці можна бути з ’прицепом’?
Луноходик_Ик• 20 мая 2023
Ответ дляIrina-5d24
Жінці можна)
Irina-5d24• 20 мая 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Жінці можна)
Чому жінці можна? Кому потрібні чужи діти?
Заикальница• 20 мая 2023
40+
Лицо поплыло и на фото по-идиотски любые кривляния выходят. У меня также.
ИзЮмрудная• 20 мая 2023
Ответ дляТворческий типаж
Автор, Вы где? Ушли плакать? Думали, на 20 выглядите?
Автор озвучила свій вік?
Луноходик_Ик• 20 мая 2023
Ответ дляIrina-5d24
Ну ви запитали -- я відповіла) А якщо говорити серйозно, то я, б наприклад, охоче познайомилася б з чоловіком, який має дітей, вдовцем чи розлучений. Мені народити другу дитину не світить, на жаль, здоров´я не дозволяє. Мріяла усиновити, але в процесі збору необхідних документів зрозуміла, що в нас це дуже важкий процес для самотньої жінки. Тому особисто для мене наявність дітей в чоловіка точно не була б проблемою.
Чу Ча• 20 мая 2023
Ответ дляДиверсификация
Дайте угадаю вы явно солидная дама весом под сто
Нет.
Твоя космішна• 20 мая 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Читаю и офигеваю, ну какие 30-40? Там хорошо за 50, а то и больше. Лицо жесть просто.
Согласна. Ответ автора был? Наверное, сперла фото коллеги и забыла про тему
Пригаю-цибаю
• 20 мая 2023
Ответ дляТвоя космішна
🤦🏻♀️🤦🏻♀️
Тут угадали многие
Желчных не беру в счёт
Тут угадали многие
Желчных не беру в счёт
Твоя космішна• 20 мая 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
🤦🏻♀️🤦🏻♀️
Тут угадали многие
Желчных не беру в счёт
Тут угадали многие
Желчных не беру в счёт
Вы рассчитывали, что вам дадут 30? Видно же, что сзади пионерка, спереди пенсионерка, как бы вы и не пытались молодиться
Пригаю-цибаю
• 20 мая 2023
Ответ дляТвоя космішна
Та какая пенсионерка, перестаньте
Ms. Анонимная• 20 мая 2023
Ответ дляМне без сахара
Норм все. Но навряд ли это фото автора ) вот прям не знаю , как человек может себя добровольно с таким выражением лица выставить. Скорее всего , подружка не милая или коллега по работе)))))
Я многое тут, на форуме, не понимаю, люди странные бывают…Автор так и не написала, сколько ей лет🤦♀️