мегамоСГ• 20 мая 2023

Де погуляти у Львові?

Нарешті їдемо додому!!! Як же я сумувала за Україною!
Я+2 дітей (14 та 4 роки), у Львові будемо о 8 ранку на автовокзалі, зустріне чоловік (приїде без авто). Поїзд додому з ж/д близько 17 години.
Валізи плануємо поставити в камеру зберігання.
Де приємно згаяти час, враховуючи вік дітей? Не хочу 7 годин сидіти на вокзалі. Хочу бачити наше небо, воно таке неймовірне! Навіть неба такого, як у нас немає ніде на світі!!! Хочу бачити тільки наших людей навколо! Хочу замовити в закладі наші страви! Аааа! Я їду додому!❤️❤️❤️❤️❤️
АБВГДэшница• 20 мая 2023
Площа Ринок, кафе Гасова лямпа
автор мегамоСГ • 20 мая 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Площа Ринок, кафе Гасова лямпа
А можете, будь ласка, трохи написати що на цій площі є? Я звісно, погуглю, але хотілося б живий відгук. Там можна буде провести весь наявний час? Дітям буде цікаво? Дякую!
АБВГДэшница• 20 мая 2023
Ответ длямегамоСГ
Буде цікаво. Ще можна поїхати на трамваї на оглядову екскурсію Львовом
Крижана бурулька• 20 мая 2023
Львів невелике, камерне місто. Центру вам буде достатньо.
ЯНаПэПэ• 20 мая 2023
Сходите к опере. Там сухий фонтан.
ПАЦАНКА О• 20 мая 2023
Ответ длямегамоСГ
Це центральне туристичне місце. Красиве, колоритне з великою кількістю тематичних ресторанів. Улюблене місце нашої доньки - Криївка. Заходити тільки з гаслом 😉. Поснідати рекомендую в Пʼятому Підземіллі. Раніше в Бачевських були гарні сніданки, але зараз подорожчало та вже не так як раніше. Але атмосфера гарна. Вам з чоловіком можна зайти до Пʼяної вишні. Неподалік є Аптека музей
ПАЦАНКА О• 20 мая 2023
Спробуйте попасти на екскурсію в Оперний театр
Все і одразу• 20 мая 2023
Поведіть дітей в Океанаріум. Мої схожі за віком (5 і 15) дуже сподобалося обом.
Платье Длинное бальное• 20 мая 2023
з дітьми з´їздити на оглядову екскурсію на трамвайчику, йде від ратуші, сходити в музей аптеку, музей скла, Арсенал - якщо працює. По центру за екскурсіями пройтись, зайти й піднятись на оглядовий майданчик. В оперу взяли квитки на виставу (дуже дешево було), зайшли трохи посиділи й вийшли, сподобалось.
Сніданки: Бачевських, ’Корки та крихти’, зранку шампанське, ’Цукор’, ’Чіз бакарі’ . Cabinet. Кафе «Галицька,4», Simone -смачно все. Смачні молочні коктелі в Кооперативі молока. Пряніки - майстерня Юрашки. Пообідати в реберні. Ще багатьом подобається копальня кави (дуже темно) - рекомендують Кавівку´, запаяну каву´,´ каву щастя (ми не дійшли)
Yana1915• 20 мая 2023
Площа ринок , ресторація Бачевських шведській стіл на завтрак з 8 ранку , зайти ще в Гасова лямпа
Yana1915• 20 мая 2023
Ще дуже круто майстерня шоколаду
Света С Приветом• 20 мая 2023
Поснідати в Бачевських, сходити в океанаріум, погуляти по центру, каву випити, обід в Реберні чи взагалі в центрі багато класних кафе.
Редисочка• 20 мая 2023
погуляти по площі Ринок, подивитися на архітектуру, поїсти купу місць є, раджу єксурсію на трамвайчику, йде годину, так більше Львову побачите і ноги не втомляться. Для дітей в майстерню шоколаду зайдіть. Якщо ні разу не були, то вам сподобається
verana• 20 мая 2023
мы были недавно, кроме прогулок и экскурсий были в океанариуме.