МаксХмара• 20 мая 2023
Сукня. Чи є український бренд одягу, що пропонує щось подібне?
Сподобалась сукня, але платити 250 $ немає можливості. Можливе є наш виробник, який пропонує щось подібне. Буду вдячна за поради.
Люблю джаз• 20 мая 2023
Щось схоже в всі свої бачила, але можу переплутати
Но там не набагато дешевше буде
Життє Бентежне• 20 мая 2023
Автор, ні в якому разі не хочу образити Вас, сукня цікава на моделі, але Ви впевнені що на Вас вона не буде виглядати як саван? На мені б точно так виглядала ...
МаксХмара
• 20 мая 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Впевнена)
Дон Пэдро• 20 мая 2023
Ответ дляБез образів
Автор, мені сподобалась Ваша сукня теж
Який бренд?
Maison Hotel
У них очень крутые платья
МаксХмара
• 20 мая 2023
Ответ дляБез образів
Автор, мені сподобалась Ваша сукня теж
Який бренд?
Тут на фото є назва бренду.
Цікаво, що я його знайшла, коли тут хтось з порадниць написав, що на секонді купив їх сукню за смішну ціну, тож я загуглила і знайшла цього виробника,там мені не одна сподобалась, та все ж таки це не мій ціновий діапазон.
Дон Пэдро• 20 мая 2023
Ответ дляМаксХмара
Тут на фото є назва бренду.
Это я купила его в секонде )
На оф сайте цена дешевле ,я выше скинула
МаксХмара
• 20 мая 2023
Ответ дляДон Пэдро
Это я купила его в секонде )
Круто, вдала покупка! Ваше теж гарне.
Дон Пэдро• 20 мая 2023
Ответ дляМаксХмара
Круто, вдала покупка! Ваше теж гарне.
Я после него и пошла на оф сайт
Люблю такой стиль
МаксХмара
• 20 мая 2023
Ответ дляДон Пэдро
Maison Hotel
У них очень крутые платья
Мені по посиланню показує ціну 259 $
МаксХмара
• 20 мая 2023
Ответ дляДон Пэдро
Я после него и пошла на оф сайт
Люблю такой стиль
Я теж таке люблю, була б можливість, речей з 10 взяла б там.
Дон Пэдро• 20 мая 2023
Ответ дляМаксХмара
Как я вас понимаю
МаксХмара
• 20 мая 2023
Ответ дляYana1915
Я бачила подібну сукню в магазині на знижках була 1400 грн здається , була така до коліна і довга , ось інстаграм напишіть ім
Дякую, подивлюсь.
Коварная Зая• 20 мая 2023
Наши очень дорогие и наши ли? Фэшиониста например шьёт в Турции, а здесь только продаёт, можно считать это украинским? И так многие.
Звожу з розуму• 20 мая 2023
Для мене це ночнушка. Я люблю яскравий одяг. Бачила схоже в чібо стоковому продають
МаксХмара
• 20 мая 2023
Ответ дляКоварная Зая
Добре, можна і не наші, більш доступні в цьому стилі.
Коварная Зая• 20 мая 2023
Ответ дляМаксХмара
В зару посмотрите, в массимо такие фасоны, у них бывает
Жінка з перцем• 20 мая 2023
Ці українські бренди ціни собі не складуть. Своє лахміття продають за ціною Dolce & Gabbana.
Істеріомама• 20 мая 2023
В Зарі багато українських етномотивів, вони зловили цю модну хвилю і витискають з неї все можливе😆. Бабло рулить і пофіг з якого ринку
40каградусная• 20 мая 2023
Ответ дляМаксХмара
Тут на фото є назва бренду.
один день роботи і така сукня готова
навіть дистанційно по 5 замірам
Гладиолус• 20 мая 2023
Знайдіть у фейсбуці вишивальниця Надія Вакуленко , вона вишиває білим по білому, любі фасони. Але вартість теж буде тисяч три чотири не менше думаю.