AlisaMom• 20 мая 2023

Поговорить, Бахмут

Читаю в ТГ каналах, русяня бьется в конвульсиях от счастья. Миллионы гладких комментариев. Надеюсь это не на долго 👏
Mira29-c3c3• 20 мая 2023
Ответ дляcoch100
Отрубить Князеву руку публично. Сразу бы дошло до половины казнокрадов. Потом отрубить еще кому нибудь - и вторая половина бы прозрела.
Можно просто посадить хотя бы пожизненно, а не отпустить за границу как баканова.
А ще ,варто,почати з себе .

elenze66• 20 мая 2023
Ответ дляMira29-c3c3
І що? Незважаючи на цей прошарок осіб, наші хлопці ідуть вперед, а не ниють за розкраденою гуманітарною.
Як думаєте :кому гірше ,їм чи нам?
P.s.Нашу владу не захищаю.
Вони не ниють, а говорять прямо, знімають відео, але останнім часом ці всі відео повидаляли.
coch100• 20 мая 2023
Ответ дляMira29-c3c3
А ще ,варто,почати з себе .
Да не надо переводить стрелки в народ. Это мелкая манипуляция. Пока миллиарды уходят в бездну, три копейки какого нибудь честного пенсионера роли не сыграют. Эта тема ленинских пионеров - начинать с себя.
Mira29-c3c3• 20 мая 2023
Ответ дляcoch100
Ну якщо так мислити то звичайно
coch100• 20 мая 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Ну якщо так мислити то звичайно
Ну если по 70 лет начинать с себя, то воз и дальше будет там.
Marysolka• 20 мая 2023
Ответ дляAHetfield
Уєх 🤬
А можна посилання на канал?
Бо пошуком не можу знайти😕
black-opium• 20 мая 2023
Ответ дляksena555
Ще є прослойка осіб з критичним мисленням, дивлячись на це все бля...ство навкруги ( маю на увазі розкрадання гуманітарної допомоги, взятки сотнями/мільйонами доларів на крові хлопців)
Яриночка2• 20 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Я не можу навіть уявити що там в Бахмуті
Доначу конкретно моїй знайомій
Її дописи страшні
Дописи публічні, блокують, хейтять всюди
Не написати про це не можу - жалійтеся
Просто наберіть в ФБ слово «мішки»
У меня не ищется в фб по это слову. Может скинете ссылку или хотя б текст тут?
AHetfield• 20 мая 2023
Ответ дляMarysolka
А можна посилання на канал?
Бо пошуком не можу знайти😕
https://t.me/akovalenko1989

Оленёнок• 20 мая 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Вот и цифры подтянулись))) ждём ещё сонату поужинавшую)))
Оказывается, не только я заметила, что как «все пропало», так пользователи с цифрами))
rainbow in the sky• 20 мая 2023
Ответ дляebbi
Я весь час згадую,як на початку підготовки до контрнаступу,наші говорили,що коли почнеться контрнаступ,буде багато чого дуже дуже несподіваного.
Багато-багато не обіцяють,а по факту коли зроблять кажуть що зробили, а в нас це все якось незрозуміло робиться! Купу зайвого шуму і тем для обговорення!
rybka21• 20 мая 2023
так що робить треба було з Бахмутом, народ?
хтось скаже?
Соната любви• 20 мая 2023
Ответ дляblack-opium
фото
мы это как раз и наблюдаем.
elenze66• 20 мая 2023
Ответ дляrybka21
хтось скаже?
Та заспокойтесь. То рашинські фейки. Я впевнена, що вони брешуть, що взяли Бахмут. Чекаємо новин від наших захисників. Ще зроблять їм там котел !
rybka21• 20 мая 2023
Ответ дляelenze66
та я взагалі питаю
конкретно
що треба було робити з Бахмутом
взяли його чи залишився там ще клаптик землі під контролем ЗСУ - не принципово
rybka21• 20 мая 2023
от цікаві...спитала, що робити - ставлять дизлайк.
пані, я когось цим запитанням особисто образила?
KotkaZamordovana• 20 мая 2023
На рашистских сайтах поздравления с взятием. Ждем официальную версию…
Gюнтер• 20 мая 2023
Все буде Україна.кацапурам привіт.
В мене одне бажання,хочеться по простому сісти з родиною,близькими..і просто випити...за упокій однієї країни.
Renesmeе 16• 20 мая 2023
Ответ дляrybka21
ну що ви ніяк не розумієте, потрібно було здаватися, натякають матрьохи

rybka21• 20 мая 2023
Ответ дляGюнтер
Все буде Україна.кацапурам привіт.
Мірошніков зазвичай такий песиміст
Gюнтер• 20 мая 2023
Ответ дляrybka21
Мірошніков зазвичай такий песиміст
Так,теж це побачила.
rybka21• 20 мая 2023
Ответ дляRenesmeе 16
ні, не розумію
вони ж мовчать
ну чи розказують про корупцію, зелену владу, розкриті очі...а про Бахмут - ані слова. чомусь
rybka21• 20 мая 2023
Ответ дляGюнтер
Так,теж це побачила.
то напевно в нього сама достовірна інформація
читаю його щоденно, ніколи в нього не було ані трохи щось навіть подібного на шапкозакидання.
Nat-li• 20 мая 2023
Ответ дляrybka21
ні, не розумію
вони ж мовчать
Вони бояться казати ’правду’, бо тут її не люблять і їх заблокують. Ну ви як маленька)
rybka21• 20 мая 2023
Ответ дляNat-li
блін...та я ж не питаю правду!
питаю їхньої думки
може насправді вони ніякі не матрьошкі, а розумні пані, що мають рацію. то я б навіть вибачилась
Ирина-bbd0• 20 мая 2023
Ответ дляrybka21
блін...та я ж не питаю правду!
питаю їхньої думки
’Каждый мнит себя стратегом.видя бой со стороны!’)
LudaSHS• 20 мая 2023
Ответ дляrybka21
Мірошніков зазвичай такий песиміст
Так
Оксана-004e• 20 мая 2023
Ответ дляGюнтер
Все буде Україна.кацапурам привіт.
Краще буде для кого далi?
rybka21• 20 мая 2023
Ответ дляGюнтер
Все буде Україна.кацапурам привіт.
вже щонайменше чотирьом кацапурам не сподобалось, що буде краще
LudaSHS• 20 мая 2023
Ответ дляrybka21
блін...та я ж не питаю правду!
питаю їхньої думки
Мне кучу аргументов и аналитики уже накидали, пропозиції, тактика і стратегія, все он вище дали
И даже признались, Что не ждут Победы Украины