Stefaniya K.• 20 мая 2023

В Буче полным ходом идёт восстановление пострадавших домов

и устранение последствий российского вторжения.
автор Stefaniya K. • 20 мая 2023

Решка7777• 20 мая 2023
Это помощь международная в восстановление Бучи , по-этому и строится под фин контролем
Janeke_in_UA• 20 мая 2023
Хорошо, что люди смогут вернуться скорее к более привычной жизни после всего ужаса....
LudaSHS• 20 мая 2023
Ответ дляРешка7777
Очень много городов в этой программе
Шматочок хмарки• 20 мая 2023
За свій рахунок мабуть, люди молодці, що тут сказати.
Решка7777• 20 мая 2023
Главное чтобы достроили и сохранилось . В Ирпене друзья за свой счёт все
Natal_ka91• 20 мая 2023
Я маю надію, що ми ще відбудуємо всі наші прекрасні міста, над якими познущалися орки
Jul-Ap• 20 мая 2023
Отрадно это видеть, но морально там уже будет жить по-другому, для сильных духом.
У меня до сих пор психологический барьер просто приехать в свой район, хотя многие вернулись домой.
Bonya_A• 20 мая 2023
Ответ дляШматочок хмарки
Не за свій

LudaSHS• 20 мая 2023
Там було в березні Міжнародний урбаністичний форум «Економіка відновлення міст’ багато проектів ще
Bonya_A• 20 мая 2023
Ответ дляРешка7777
Так є різні кошти, і державні в т.ч.
Решка7777• 20 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Мне это больше .. реформы в экономике к людям и бизнесу .. жесть . Начались проверки и т д
Все мои знакомые за свой счёт , про подарки только на марафоне
LudaSHS• 20 мая 2023
Остання сесія цьогорічної міжнародної конференції Українського наукового інституту Гарвардського університету у США (УНІГУ) «Відбудова України. Відбудова світу» в рамках програми «Дослідження сучасної України», що відбувалася 9-10 лютого, була присвячена відбудові України після нинішньої російсько-української війни. Ішлося в першу чергу про фізичну відбудову зруйнованих війною українських міст, але також і про відбудову економіки й соціальної інфраструктури.
https://lb.ua/blog/rebulding_ukraine/546275_vidbud...
Janeke_in_UA• 20 мая 2023
Ответ дляРешка7777
В Харькове тоже все сами( даже комиссия не пришла, всего лишь нет стены на улицу.
Решка7777• 20 мая 2023
Ответ дляBonya_A
Так є різні кошти, і державні в т.ч.
Если международные , то вынуждены строить по плану , без всяких заморозок и т д
СhanelKa• 20 мая 2023
Ірпінь за свій рахунок все
Вікна вже другий раз ставили
Дах ремонтували
Газу не має в будинку вже більше року через пошкодження труби
Всі офіційні звертання - посилання
Для невіруючих можу надати докази
LudaSHS• 20 мая 2023
Ответ дляРешка7777
Коррупция це бич, не нажруться
И фонды запад делает, и приглашает, и от
Но надеюсь , много возобновлят
Шматочок хмарки• 20 мая 2023
Ответ дляBonya_A
Не за свій
Пощастило тоді. Ірпінь за свій рахунок відновлює житло.
Решка7777• 20 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Ірпінь за свій рахунок все
Вікна вже другий раз ставили
Дах ремонтували
Всі офіційні звертання - посилання
Для невіруючих можу надати докази
А потом управляющая выкатила счёт на фасад на всех жильцов в догонку , когда люди сами

Jul-Ap• 20 мая 2023
Ответ дляJaneke_in_UA
У меня дедушке окна поставили бесплатно, внутри сам.
Северная Салтовка 4
Bonya_A• 20 мая 2023
Ответ дляШматочок хмарки
Ірпінь більше постраждав
В Ірпені багато вікон міняли за рахунок держави
ksusha1155• 20 мая 2023
Фото 2-3 реставрація дороги і будиночків вздовж зроблена за кошти анонімної людини з Європи, яка виділила на це декілька міліонів євро. ))
Bonya_A• 20 мая 2023
Ответ дляksusha1155
На вулиці Вокзальній будиночки за рахунок аноніма з Європи?
Janeke_in_UA• 20 мая 2023
Ответ дляJul-Ap
Северная Салтовка 4
На Жуковского вообще мрак, один дом восстановили, почти заново подъезд построили. А повреждён весь район, где единичные прилеты - ничего... У двоих родных сильные разрушения. Там окна не помогут..... И по всем инстанциям, дия - ждите.
ksusha1155• 20 мая 2023
Ответ дляBonya_A
Назву вулиці не підкажу точно
автор Stefaniya K. • 20 мая 2023
Підскажіть по Ірпіню,район Благодатний,там ЖК Алфавіт,Княжий двір і тд.Що там?
_Lary_• 20 мая 2023
Ф.2-3 вул. Вокзальна, де було розбито рашистську колону, її дійсно за рахунок спонсорів відновили. Там постраждав кожен будинок.
Решка7777• 20 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Коррупция це бич, не нажруться
Но надеюсь , много возобновлят
На жаль так
Решка7777• 20 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
А Дтек параллельно вынужден поднимаеть тарифы для на населения , ждём как цену сложит
Bonya_A• 20 мая 2023
Ответ дляksusha1155
Назву вулиці не підкажу точно
Це вокзальна
І у людини яка надавала допомогу є ім´я і він американець