AlisaMom• 20 мая 2023

Поговорить, Бахмут

Читаю в ТГ каналах, русяня бьется в конвульсиях от счастья. Миллионы гладких комментариев. Надеюсь это не на долго 👏
LudaSHS• 20 мая 2023
Ответ дляrybka21
події останнього року свідчать про те, що деякі догми - зовсім не догми.
світ змінюється
Там такой огромный пласт доков готовят на саммит в Вильнюсе, пишут, полностью переписывают концепцию, условия и пункты безопасности, это новый мир

rybka21• 20 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
гарне місто. була там колись в дитинстві
I.vetrova• 20 мая 2023
Ответ дляДаксо
Ну про кримський міст їх довго попереджали, а вони сміялись.
То що неможливо його побудувати?
Даксо• 20 мая 2023
Ответ дляI.vetrova
То що неможливо його побудувати?
Що куріння небезпечне для здоров´я
Ирина-bbd0• 20 мая 2023
Оксана-004e.я знаете что замечаю? На росфорумах даже носится вата со старыми методичками по сотому кругу.как коняки на карусели.а их ссаными тряпками уже свои же гоняют с их бреханиной)
Нового из центра ничего не прислали.вот и страдают бедные.
Напомните.про Украину не возьмут никуда это ж с 2014 сразу.да? Кризис жанра он такой)))
Даксо• 20 мая 2023
Ответ дляrybka21
починати треба з джавелінів
Та у матрьошок пам´ять як у рибок, я так, щоб не перегружати їм ізвіліну
Ирина-bbd0• 20 мая 2023
Ответ дляI.vetrova
То що неможливо його побудувати?
Не палитесь) хотя понимаю.отчаянье оно такое)
I.vetrova• 20 мая 2023
Ответ дляДаксо
Що куріння небезпечне для здоров´я
Ну це так. Розробляли розробляли операцію. І все, як завжди. міст аж пару тижнів частково не працював
Елена 2016• 20 мая 2023
Не читаю сейчас новости, боюсь сойти с ума...мой сын там.....Господи где твоя милость, береги наших воинов.

Ирина-bbd0• 20 мая 2023
Ответ дляI.vetrova
Утибозе)))) а на мове добре виходить! А кажуть.что скрепночелюстные мову не могут освоить))) освоите как миленькие!)))
rybka21• 20 мая 2023
Ответ дляI.vetrova
то ви мабуть в курсі, хто, де і як розробляв.
недолугі хохли? чи як у вас там кажуть...слабиє хохли
Даксо• 20 мая 2023
Ответ дляI.vetrova
Міст то пару тижнів не працював, а Херсон чомусь повернувся законній владі. Успіх, я вважаю.
Natata_• 20 мая 2023
Ответ дляproshk
От счастья от чего? Не могу смотреть на Бахмут , сердце кровью обливается....
Ну как же им не радоваться. Импотенты смоги взять хоть что-то. Больше побед у руснявых обезьян ведь нет и не предвидится.
viika65• 20 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Дрон долбанул в днепре(
взорвался? сбили? два баха было, потом сирена.
Даксо• 20 мая 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Та у них там перекладач на рашці є, Чебурашка чи Крокодил Гєна як там його :)
I.vetrova• 20 мая 2023
Ответ дляrybka21
У нас кажуть якщо ми хотіли підірвати міст, а за фактом не домоглися того чого хотіли - за це повинен був хтось відповісти!
rybka21• 20 мая 2023
Ответ дляviika65
ваньок пише наче іскандер
без прильотів
LudaSHS• 20 мая 2023
Ответ дляviika65
Пишут не дрон
Ванек пишет , Искандер но это баллистика! И было пво. Если сбит там искандер то в Днепре стоит иди Патриот или Самп Итальянский
Даксо• 20 мая 2023
Ответ дляI.vetrova
’Пекельні борошна’ прямо. Почніть з підручників за 5й клас, якщо хочете і далі ботствувати

I.vetrova• 20 мая 2023
Ответ дляДаксо
Ага. З Капітошкою разом)
чаревна• 20 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Дрон долбанул в днепре(
Было громко
viika65• 20 мая 2023
Ответ дляrybka21
ваньок пише наче іскандер
без прильотів
спасибо.
LudaSHS• 20 мая 2023
Ответ длячаревна
Было громко
Пишут Пво
Если это баллистика! ( неточно) Я поздравляю город !
I.vetrova• 20 мая 2023
Ответ дляДаксо
А що там у пʼятому ми таке вчили . Зовсім запамʼятала
viika65• 20 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Пишут не дрон
спасибо. очень на это надеюсь.
Ирина-bbd0• 20 мая 2023
Ответ дляviika65
Кажуть чеквти гарних новин та перебувати поки що в укриттях
LudaSHS• 20 мая 2023
Дорогой мой Днепр!
Надеюсь там стоит то
Даксо• 20 мая 2023
Ответ дляI.vetrova
Ви мабуть якусь історію путінізма-медведізма. Хз що у вас там на рашці викладають.
Nat-li• 20 мая 2023
Ответ дляI.vetrova
Шта?
viika65• 20 мая 2023
Ответ длячаревна
Было громко
у нас средне.