Снежнакомка• 20 мая 2023

Хто фарбується сам, поділіться досвідом

До війни фарбувалася у перукарні,начебто палєт 05(можу помилятись)
Потім фарбувалася кремфарбами звичайними з Еви
Хочу підібрати фарбу і фарбуватися сама.
Розкажіть,порадьте,будь ласка,де,яку і як.
Сивини повно,від природи темно русява.
Моська-слон• 20 мая 2023
Лореаль брала завжди.

Залізна пані• 20 мая 2023
Хной крашусь
Броніки для Моніки• 20 мая 2023
Ой нє
В мене вся голова сива
Раз в міс хожу до куми в салон
Сама не зроблю якісно
автор Снежнакомка • 20 мая 2023
Ой не паллет,якась фарба російська якої зараз нема,блін забула як називаеться
Гербарія сушу• 20 мая 2023
Беру лореаль преферанс.
Гербарія сушу• 20 мая 2023
Ответ дляСнежнакомка
Эстель?
Единая страна!• 20 мая 2023
Ответ дляСнежнакомка
Естель напевно
автор Снежнакомка • 20 мая 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Ой нє
В мене вся голова сива
Раз в міс хожу до куми в салон
Сама не зроблю якісно
Зараз така дорога покраска,а мені треба мабуть раз на три тижні фарбуватися,ось і хочу щоб дома коли треба і зручно самій
Пуки-куки• 20 мая 2023
Беру проф краску на Мейкапе, там же отдельно окислитель 6%, дома замешиваю согласно инструкции и крашусь. Но я тон в тон крашусь, без изысков. Потом тонируюсь, корни подкрашиваю только (где-то раз в мес.).

автор Снежнакомка • 20 мая 2023
Ответ дляГербарія сушу
Эстель?
Воно,дякую
Мальдивирую• 20 мая 2023
Фарбую волосся вже роки три сама. Головне фарбу підібрати. Підіть в магазин проф косметики і вам там порадять. В мене така. Не змивається і сивину зафарбовує 100%
Гербарія сушу• 20 мая 2023
Ответ дляСнежнакомка
Воно,дякую
У меня дешёвая серия быстро смывалась. Поэтому сменила краску.
автор Снежнакомка • 20 мая 2023
Ответ дляПуки-куки
Скажіть яку будь ласка
Тримаю свічку• 20 мая 2023
Я матриксом фарбую волосся вдома (раніше в салоні, і мені майстер сказала номер фарби і % оксиника).
Купую на мейкапі.
автор Снежнакомка • 20 мая 2023
Ответ дляМальдивирую
Нема в нас такого щастя)районний центр.
Дякую)
Броніки для Моніки• 20 мая 2023
Ответ дляСнежнакомка
Згодна з вами, дорого

Я кумі оплачую 400 грн , вірніше
Вона з мене бере лише за фарбу
Раз на міс фарбує мене і витягує гарно феном
Бринзолетта• 20 мая 2023
Лореаль екселенс, іноді під настрій лореаль кастінг.
Екселенс краще тримається.
У мене темне волосся, собі беру 4.15.
Пуки-куки• 20 мая 2023
Ответ дляСнежнакомка
Скажіть яку будь ласка
Брала Cutrin, Barex Italia, Alter ego. Буду на следующей неделе брать Альтер Эго, можно ещё там же посмотреть раздел ’Уценка’, там часто скидка за счёт помятой упаковки идёт, хороший выбор проф красок.
Альтер Эго там 200 с чем-то стоит, но хорошее качество волос после него и не так дорого, как те предыдущие..
Банан-барабан• 20 мая 2023
Дуже багато відео,як самій пофарбувати волосся.
Я обрала професійну краску з окислювачем. Купила все для домашнього фарбування. (пензли)
Фарба Color ING та 3% окислювач цієї ж ТМ.

автор Снежнакомка • 20 мая 2023
Ответ дляБринзолетта
Екселенс краще тримається.
У мене темне волосся, собі беру 4.15.
Дякую,в мене теж темне,але я відчуваю що псую його оцими гареньер и палетт
Автопортрет нурофена• 20 мая 2023
Якщо є можливість ходити в салон, краще туди. Я з війною почала сама фарбуватись і це жах. Перепробувала усі фарби у масмаркеті, окрім найдешевших. По-перше, дають рижину. Брала і з синім бальзамом проти рудого - усе синє, волосся руде. Хоча беру завжди холодний русий. І головна біда - після першого/другого миття уся сивина на місті та гарно блищить!
Бринзолетта• 20 мая 2023
Ответ дляСнежнакомка
Палетт мама колись фарбувалася, після цієї фарби волосся, як у ляльки.
Я не пробувала.
автор Снежнакомка • 20 мая 2023
Ответ дляБринзолетта
Я не пробувала.
Точно-точно,я ще думала може шампунь не підходить,бо ефект лялькового волосся не одразу з´явився ,десь через пів року
Чижик Пижик• 20 мая 2023
GARNIER 6,25.Сивина на 50%.Натуральна шатенка.Потім була блонд .Відростила і обстригла.,Фарба коштує 120 грн Вистачає на 2 рази. У салоні фарбували палетте, 500 грн 5 см волосся...
автор Снежнакомка • 20 мая 2023
Ответ дляБанан-барабан
А сивина є у вас?
Банан-барабан• 20 мая 2023
Ответ дляСнежнакомка
А сивина є у вас?
так,50%. Фарбуюся в шоколадний колір. В професійних фарбах є спеціальні для сивого волосся,там більший пігмент. Раджу розібратися з професйною фарбою,вона менше псує волосся.
6%окислювач може висвітляти корені,мені досить 3%.
А довжину взагалі на 1,9% тоную.
Трохи злякана• 20 мая 2023
Ответ дляГербарія сушу
Беру лореаль преферанс.
Я тоже, очень нравится, но у меня нет седины. Но сотрудницу красила ею, седину не перекрыла.
Амелі на мілені• 20 мая 2023
Рябиной пользовалась много лет. Сейчас лореаль.
автор Снежнакомка • 20 мая 2023
Ответ дляБанан-барабан
А довжину взагалі на 1,9% тоную.
От і я хочу розібратися)а воно як фізика прямо,починаю розуміти чому гарний колорист стільки коштує
Банан-барабан• 20 мая 2023
Ответ дляСнежнакомка
таак)) я дуже боялася перший раз фарбуватися,бо руки не з того місця ростуть. Але я довго вивчала ,багато дивилася відео і скажу,що воно того було варте. дуже задоволена.По -перше це ціна,по-друге-те що можеш сам в любий час,коли зручно. В мене волосся довге,і я впоралася.І Вам дуже раджу спробувати)