Снежнакомка• 20 мая 2023
Хто фарбується сам, поділіться досвідом
До війни фарбувалася у перукарні,начебто палєт 05(можу помилятись)
Потім фарбувалася кремфарбами звичайними з Еви
Хочу підібрати фарбу і фарбуватися сама.
Розкажіть,порадьте,будь ласка,де,яку і як.
Сивини повно,від природи темно русява.
Я тут Живу• 20 мая 2023
Ответ дляБанан-барабан
так,50%. Фарбуюся в шоколадний колір. В професійних фарбах є спеціальні для сивого волосся,там більший пігмент. Раджу розібратися з професйною фарбою,вона менше псує волосся.
6%окислювач може висвітляти корені,мені досить 3%.
А довжину взагалі на 1,9% тоную.
А 3% добре вам бере? Бо я помилково купила 3% замість 6% і не знаю, чи варта ризикувати. Теж половина сивини, волосся тонке і нещасне.
Гербарія сушу• 20 мая 2023
Ответ дляТрохи злякана
Я тоже, очень нравится, но у меня нет седины. Но сотрудницу красила ею, седину не перекрыла.
Мне нравится полупрозрачный эффект, мне кажется он выглядит натуральнее. Не люблю плотный цвет.
Банан-барабан• 20 мая 2023
Ответ дляЯ тут Живу
так,якшо сивина не скловидна,то має взяти. Почитайте,можна до основного фарбування зробити марсандаж . Але я без нього прекрасно зафарбовую. Можу казати тільки за фарбу Color ING .Фарбуюся номером 6С. Шоколад.
Всі ціфри та букви мають значення в професійних фарбах. Треба ще враховувати на яку основу ви будете наносити.,якого кольору волосся до фарбування.
Я тут Живу• 20 мая 2023
Ответ дляБанан-барабан
Дякую. В мене фрба bbcos, 7 тон, свій колір-мишачий. Спробую на 3%. Йду гуглити, що за звір марсандаж
Банан-барабан• 20 мая 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Вибачаюся,правильно мордонсаж
Значит надо• 20 мая 2023
Ответ дляСнежнакомка
Зараз така дорога покраска,а мені треба мабуть раз на три тижні фарбуватися,ось і хочу щоб дома коли треба і зручно самій
Если в один тон,купите Лонду профессиональную и будет вам счастье.Уена вопроса 200 грн + окислитель до 100.
Борщичок• 20 мая 2023
Ответ дляСнежнакомка
Дякую,в мене теж темне,але я відчуваю що псую його оцими гареньер и палетт
Багато років користуюся палет фітолінія. Колір шоколадно-каштановий. Повністю влаштовує
Alexandra0311• 20 мая 2023
Подружка парикмахер порадила цю фарбу+6 % окисник, фарбуюсь сама вдома: кожні три тижня, або раз у місяц, тому що багато сивини ( кому цікаво шоколадний колір номер 5/8), волосся після фарбування виглядає блискучим та доглянутим..
Ответ дляAlexandra0311
Можете показати своє волосся ( і який у Вас рідний колір крім сивини) дякую
Alexandra0311• 21 мая 2023
Рідний колір темно-русий, на фото як раз сьогодні і сивину пофарбувала і довжину, так як була стрижка