Йосип_молодий• 20 мая 2023

А ви би мали справу з таким клієном?

Ситуація у скрінах
Результат:
вже голосів: 85
40 (47.06%) Категорично ні!
36 (42.35%) А чому б і ні
9 (10.59%) Не всьо так однозначно
Слухи-руки не распускаю• 20 мая 2023
Ржака, а чем торгуете ? Скорее всего мне не ответите- пишу ,, по русски,,))
Зараз на дієті• 20 мая 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
Даже турок знает, что у нас война началась в 2014.

’Полтора года война’... мда уж, автор
Так у него жена из Краматорска, как ему не знать.
Говорю-балакаю• 20 мая 2023
Ответ дляЗараз на дієті
А автор - гражданка Украины. Удивительно, как не знать.
автор Йосип_молодий • 20 мая 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
Я мала на увазі повномасштабну війну з рашою. А так то да, не зовсім вірно написала.
Дали полный бан• 21 мая 2023
Ответ дляMs. Искренность
Що значить нікому не цікаво?
І він звернув увагу на нік і не буде тепер таке демонструвати, і тут на Порадниці дискусія. Може хтось також призадумається, і буде впливати на оточуючий світ, а не відвертатися і ігнорувати такі моменти.
Люди взрослые, все уже давно сформировали свою позицию.
Ms. Искренность• 21 мая 2023
Ответ дляКовёр навыворот
Це для тих людей, які не сформували.
Знаєте, типу як вводили закон про захист тварин. Суспільне нетолеруння знущання над тваринами впливає на всіх. Хтось злякається, хтось призадумається, хтось не виросте мудаком беручи приклад зі старших/інших