Порадьте, будь ласка, ваших улюблених кулінарних блогерів в YouTube, акаунти в інсті чи т.п., чи перевірені кулінарні сайти/форуми, де є хороші ідеї для звичайних повсякденних блюд, простої випічки, сніданків, для мультиварок. Вже фантазія закінчується що приготувати))
Lady Luck 99• 21 мая 2023
Я на Эктора в инсте подсела, ну все у него вкусно)
И не сложно на самом деле
o.shalneva• 21 мая 2023
Я взагалі рідко користуюсь рецептами блогерів,але якщо вже треба,то обираю Вікторію.
Ответ дляElena755
А я с интернет видео не могу учиться. Нужен мастер, чтоб меня поправлял, делал замечания.
Я навпаки, багато рецептів так роблю. Але в голові є вже ідея і вже шукаю. Ось недавно у Глинської знайшла хороший рецепт чебуреків, до того ніколи не робила, домашні зацінили. Але таке часто ж не приготуєш, та й страви по стану здоров´я треба зараз вибирати трошки іншого плану.
Ответ дляNatal_ka91
У меня чебуреки из покупного слоеного теста разлетаются на ура)
paparaccij• 21 мая 2023
Ответ дляo.shalneva
Деякі рецепти стали улюбленими.
Маю 2 книги і то скарб)
Я люблю Клопотенка, мені подобається як він вкочегарює зі звичними продуктами і стравами. А що готую я добре, швидко й, при цьому, досить одноманітно, маючи власну базу рецептів-п’ятихвилинок на всі випадки життя зібрані звідки тільки, то його ідеї мене інколи мотивують щось підхімічити або погратися з тими стандартними опціями приготування.
Princess Asya• 21 мая 2023
Ответ дляпат
Клопотенко ван лав. Дуже люблю пекти за його рецептами.