Кракадэ• 21 мая 2023

Купити квартиру за готівку

Хочу придбати квартиру по переуступці, частина в $ частина в Є. Який процес купівлі, до чого готуватись, як все проходить? Поділіться будь ласка досвідом, бо трохи лячно. Везти напряму готівку, я ще й сама, чоловіка немає. Думаю брата попросити з´їздити зі мною на угоду.
Борода• 21 мая 2023
З ким угода?

НичеНипанимаю• 21 мая 2023
В гривнях платила по переуступці
НичеНипанимаю• 21 мая 2023
Ответ дляБорода
З ким угода?
З забудовником і інвестором.
автор Кракадэ • 21 мая 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
З забудовником і інвестором.
З інвестором, будинку присвоєно адресу
НичеНипанимаю• 21 мая 2023
Ответ дляКракадэ
З інвестором, будинку присвоєно адресу
Ну якщо з інвестором,то платите йому як домовитеся,в валюті певно,нащо йому гривні.Бо я забудовнику платила гривні,а інвестор в доларах.
Летчица• 21 мая 2023
Зателефонуйте нотаріусу, продавцю і питайте
Пушап Мі мі• 21 мая 2023
Автор ,напишите как это переуступка? Я тоже сейчас нашла квартиру в новострое с ремонтом ,очень заманчивая цена и пишут что без % оплата .

Герцогиня• 21 мая 2023
Нікому зайвому не кажіть про поїздку з грошима. Нещодавно на Чернігівщині вбили сім´ю, які їхали купувати машину
автор Кракадэ • 21 мая 2023
Ответ дляГерцогиня
Я ось цього і боюсь(
Добродійка• 21 мая 2023
Ответ дляГерцогиня
Так, але там самі продавці і вбили. Це жах.
звездная галактика• 21 мая 2023
Ответ дляДобродійка
господи. сколько ж та несчастная машина стоила, ради которой убили семью?
Добродійка• 21 мая 2023
Ответ для звездная галактика
Та тварюки вони. Ще й жінка вагітна серед вбивць
звездная галактика• 21 мая 2023
Ответ дляДобродійка
ужас. нелюди
Все знаю від і до• 21 мая 2023
Ответ дляКракадэ
З інвестором, будинку присвоєно адресу
Ми зустрічались спочатку з інвестором та продавцями, заповнювали договір передачі по переуступці (уважно перевіряйте всі паспортні дані ваші та продавця). Потім разом з продавцем їхали в банк, там перевіряли валюту, запечатували потрібну суму, потім вертались, підписували угоду та передавали гроші. Можна зустрітися прямо в банку з продавцем, перевірити валюту, а потім їхати до інвестора підписувати угоду та передавати гроші.
Клевотница• 21 мая 2023
Натаріус має все провірити по квартирі.і там є нюанси по здачі самої квартири
Все знаю від і до• 21 мая 2023
Звичайно, краще їхати з братом. Сама я б не поїхала з грошима.
Тоска в носках• 21 мая 2023
У меня так было. Дом сдан еще не был.Застройщик переделывает на вас пакет документов и даёт первоначальный договор и договор о переуступке вам, вы передаёт деньги и все.
Я позвонила застройщику и спросила делали ли они договора на меня. Со мной на сделке был агент от застройщика.
Т.е. я получила весь пакет документов как инвестор+договор о переуступке.
Потом когда дом сдали, документы на право собственности передали на меня нотариусу, я пришла с этими документами и зарегистрировала.
Все знаю від і до• 21 мая 2023
Ответ дляТоска в носках
Так и будет, первоначальный договор и договор о переуступке. Но валюту все равно нужно будет в банке проверить перед покупателем. Мы так и продавали и покупали по переуступке.
Тоска в носках• 21 мая 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
Так и было, мы встречались в банке, и передавали валюту, продавец сам через кассу проверял за плату.
На обратной стороне договора я просила чтобы он написал что получил деньги в такой то сумме, за продажу.

мистерЛяпсус• 21 мая 2023
Автор, вас не насторожує те, що це переуступка? Це не право власності, а право на вимогу квартири від забудовника.
Все знаю від і до• 21 мая 2023
Ответ длямистерЛяпсус
А що повинно насторожувати? Це найпростіша процедура. Просто змінюється прізвище інвестора. В квартирі ще ніхто не прописаний. А право власності можна оформити, коли будинок вже зданий. Єдине, що повинно хвилювати, так це сам будинок, чи не проблемний він і чи дійсно скоро здається. Тому, краще купувати по переуступці, коли будинок вже зданий, але люди ще не встигли оформити право власності. Тоді покупець буде офіційно першим власником. І не треба платити додаткові 3% від вартості при переуступці.
Забобонний фрукт• 21 мая 2023
Ответ дляДобродійка
какая она беременна? глупости.
тут все новости.
https://www.facebook.com/profile.php?id=1000787730...