Мамина квіточка• 21 мая 2023
Це стильні босоніжки? Вам подобаються? брати?
Аноним_• 21 мая 2023
Ответ дляМамина квіточка
Мені здалося, ви якось агресивно написали.
Де той магічний магазин де і красиво і зручно? Цілий день вчора шукала
Вам здалося)
Давно не купую в офлайн магазинах, так що адресу магічного магазину не підкажу)
Ви в темі запитали: чи стильні. Моя відповідь: ні. Але якщо Вам подобається, то носіть і не заморочуйтеся.
ОйЙой• 21 мая 2023
Ответ дляМамина квіточка
Перші були в рожевому кольорі 2 роки тому, вони заважкі , другим вже років 5)) набридла саме ця модель
Вам носить 🤷♀️ Я бы себе выбирала из таких. Ещё голубые понравились. Фото 1 очень удобные.
Без QR коду• 21 мая 2023
Ответ дляМамина квіточка
І я теж здивувалася, думала Ecco за замовченням будуть зручними, переміряла майже все! І все якесь дубове і незручне
Я обожаю Экко, почти вся обувь этой фирмы. Вчера в магазине взяла в руки их шлепанцы типа биркенштоки , сплошное разочарование. Верх дубовый, не гнется, такое впечатление, что ими можно ноги поцарапать. В этом году летняя коллекция никакая.
Мамина квіточка
• 21 мая 2023
Ответ дляОйЙой
То дорого для мене, нажаль
дамаАмстердама• 21 мая 2023
у экко есть босоножки намного симпатичней и не такие бабищенские. Нет, это нестильные босоножки, модель явно из прошлых сезонов
А вот недавно• 21 мая 2023
Ответ дляОйЙой
Это не повседневные модели на каблуке. И далеко не всем подойдут, так как ремешок зрительно будет укорачивать ноги.
спальное место• 21 мая 2023
Ответ дляАноним_
І що як Ecco? Вони жахливі!
Помітила, що тут обожнюють цей бренд. Дивуюся. Більшість моделей якісь пенсіонерські або ніби для людей з ортопедичними проблемами.
Это вам так кажется