Чекаю завтра• 21 мая 2023
Деяким впо можуть припинити виплачувати допомогу
«Частині внутрішньо переміщених осіб можуть припинити виплачувати допомогу на проживання в розмірі 2000 грн на дорослу людину та 3000 грн на особу з інвалідністю. Як заявила в ефірі «Українського радіо» міністерка соціальної політики Оксана Жолнович, наразі розглядають можливість переформатування такої допомоги, зокрема її хочуть зробити адресною.
«Ми задумуємось над форматом, бо є люди, які вже цілий рік отримують таку допомогу. І є варіант — можливо, таким людям вже допомогти реінтегруватися в громаду, знайти роботу, підтримати їх, щоб вивести в економічну самостійність. Напевно, логічніше дивитися з врахуванням адресності, бо сьогодні ми платимо всім і ми не перевіряємо — а, може, людина вже працює, а, може вона взагалі вже працювала. Все-таки, якщо ти рік працював, то якусь подушку відносної стабільності собі забезпечив», — зазначила посадовиця.
За її словами, закладених цього року коштів на виплату такої допомоги може не вистачити до кінця року, адже кількість людей, яка потребує підтримки, не зменшується. Тому кошти хочуть надавати найвразливішим верствам населення й тим, хто щойно перемістився.
«Варто було б спрямувати ці гроші на нових людей, що переміщаються, або на тих, кому важче, або тим, хто з інвалідністю. Я думаю, ми будемо думати над адресністю. І спільноти внутрішньо переміщених осіб розуміють, що немає сенсу все життя платити — це погано такий статус за людиною закріплювати, бо вона має ставати повноцінним членом громади, жити, як усі. Не треба нам стигматизувати людей», — наголосила міністерка.
Загалом торік на виплати на проживання внутрішньо переміщеним особам, за словами Оксани Жолнович, було запроєктовано 57 млрд грн і виплачено 53 млрд грн.»
Синиця у спідниці• 21 мая 2023
Этой новости сто лет.
Ничего они не отменят.
Тупо пытаются народ настраивать против власти.
Ничего они не отменят.
Весняний Марафон• 21 мая 2023
Вечно платить никто не будет. Тем более, 2000. Раньше 425 и то, только если работаешь официально
Да будет так• 21 мая 2023
Правильно, за год можно найти работу. А не сидеть на шее государства.
В гости звали?• 21 мая 2023
Вот поэтому многие не выезжают из опасных территорий. Главное выезжай, а куда и как непонятно, и даже выплаты отрежут…
Я такая - жду трамвая• 21 мая 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Этой новости сто лет.
Ничего они не отменят.
А зачем им настраивать против власти если они сами власть?
Синиця у спідниці• 21 мая 2023
Ответ дляДа будет так
Вы явно спите в своей квартире.
АБВГДейка• 21 мая 2023
Ответ дляДа будет так
Не зрозуміло, що тут правильно.....
Знаю, що живуть 2+2 в гуртожитках безкоштовно, виплати отримують. Для чого їм працювати?
В ЗСУ не беруть чоловіків бо проблеми були з законом, або наркоманія......
Чекаю завтра
• 21 мая 2023
Ответ дляВ гости звали?
Треба евакуюватися говорили вони, держава допоможе
Сіґеле-міґеле• 21 мая 2023
Интересно, а при чем работают они уже или нет. В законе нет и не было этого ограничения. Боже, почему они все такие тупые.
галина-6de2• 21 мая 2023
Ответ дляДа будет так
Удалено администрацией...
Да будет так• 21 мая 2023
Ответ длягалина-6de2
Удалено администрацией...
ПлюшкамиБалуюсь• 21 мая 2023
Ответ дляДа будет так
Я не ВПО, але за те щоб не відміняли виплати. Невже ви думаєте, що люди живуть виключно на ті виплати і не працюють? Люди залишились без нічого, все треба купити, ціни космос. Та допомога хоч оренду житла перекривала, а як відмінять, то як виживати тим бідним людям?
Да будет так• 21 мая 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Я считаю надо пересматривать, каждую семью отдельно кому положено, кому нет. Халявщиков полно
Синиця у спідниці• 21 мая 2023
Ответ дляДа будет так
Удалено администрацией...
Какой примитивный тупой троллинг. Неужели нельзя найти другую тему для развлечений
Да будет так• 21 мая 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
У меня знакомые с Донецка, кто хочет тот умеет работать, жить дальше. Одна знакомая два раза жизнь с одного чемодана начинала. И она не ноет за эти 2 тысячи.
Они ей погоды не делают.
Но здесь же, проклинать за них и предпочтут сидеть ровно на попе
Они ей погоды не делают.
ПлюшкамиБалуюсь• 21 мая 2023
Ответ дляДа будет так
В смислі халявщиков? Якщо вимушені переселенці, то не халявщики, а бідні люди. Сепаратюгам не треба платити, але їх взагалі наказувати треба, якщо москалоті помагали. А так, якщо вимушені були залишити все, то потрібно помагати всім.
Сіґеле-міґеле• 21 мая 2023
Ответ дляДа будет так
Положено всем ВПО. Пересматривать можно только, действительно ли человек впо или зарегистрировался, а живёт у себя дома. Но это долго и затратно. Легче просто забрать у остальных.
Я такая - жду трамвая• 21 мая 2023
Ответ дляДа будет так
Есть определённые критерии, по которым человек признается ВПО
Тогда надо закон пересматривать
Я считаю, просто проверки, по месту подачи на ВПО ты проживаешь или нет вполне достаточно
Тогда надо закон пересматривать
Ну що ви, мамо!• 21 мая 2023
Ответ дляДа будет так
Они ей погоды не делают.
Удалено администрацией...
Ответ дляДа будет так
Такие .... Как вы ,сдают нам жилье по 10к ,зп средняя 12к.на что жить ?или может вы купите мне квартиру,дом ?жилье которое было у меня дома ?сейчас начнется -иди что то делай ,государство ничего не должно ,причем тут я и тд ...обычно такие ответы у дурачков которые больше ничего не могут )
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
+.в семье 3 человека ,я работаю .живём в селе ,сумма в 7к выплат как раз идёт на выплату аренды и коммуналки .без них наверное жили бы на улице .честно ,знал бы что будет такое отношение ,сидели бы на окупированной,хотя бы со своим жильем ...тут одно выживание
МаргаритаЛьвовна• 21 мая 2023
’якщо ти рік працював, то якусь подушку відносної стабільності собі забезпечив’ ...
Так это ж посадовиця просто по своим министерским зарплатам судит, что с нее взять.
Олександра -2ad2• 21 мая 2023
Ответ дляДа будет так
ВПО это не помощь для не работающих,для этого есть другие службы.На шее у государство 2000грн? Какие зарплаты у депутатов,кто ещё на шее сидит) и ещё подняли себе зп во время военного положения.Если сравнивать какие цены на квартиры чтоб снять,и даже если работаешь эти 2000 не помешали бы хотя бы за коммуналку заплатить!