Я вже не можу. Мені дуже погано. Місцевий лікар призначив валеріану і біфрен. Пишу Скрипнику в інстаграм і фейсбук - не відповідає
Як до нього записатися? Допоможіть
Хачапууури• 21 мая 2023
Вам потрібно почати з консультації любого хорошого психіатра. Після пологів, на фоні ковіду під час вагітності +важкі пологи+залишилася з дітьми фактично сама теж розпочалося купа всього....Па були найлегшим...допоміг психіатр з психлікарні у сусідньому місті+молитви
Ответ дляХачапууури
Дякую
Точу ляси• 21 мая 2023
Ви повинні розуміти, що це просто дуже ангажований і розкручений лікар, до того ж час дуже багато часу на інстаграм та інші мережі. Відповідно, на вас часу буде обмаль. Вартість приймому завищена, як для 15-20 хвилин прийому. Плюс у нього запис розписаний до кінця липня. Є багато інших психіатрів, які не гірше від нього. Подумайте, чи дійсно ви хочете, щоб лікар вам відповідав не вчасно, бо багато часу сидить в мережі?
І ще - панічні атаки лікуються без втручання психіатра, якщо немає супутніх захворювань.
Ответ дляТочу ляси
Добре! Дякую! Вже думки про суїцид, не тільки панічні атаки.
Точу ляси• 21 мая 2023
Ответ дляСвітлана14
Тоді я вам щиро раджу звернутися до найближчого психіатра і почати якомога скоріше фармацевтичне лікування. Повірте, зробити призначення вам може любий психіатр, для цього не потрібно чекати Скрипника. Після того, як вам стане краще, шукайте психотерапевта.
Единорог_помог• 21 мая 2023
Ответ дляТочу ляси
Так автор вже звернулася до лікаря, який призначив фуфломіцини. Ось і шукає, хто дійсно лікує.
Точу ляси• 21 мая 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Між місцевим лікарем і Скрипником є ще купа лікарів, згодні? Тим більше, що стан автора потребує негайного лікування. Знайти психіатра, який призначить антидепресант, не так вже і важко. Тим більше, що і той самий Скрипник зробить те ж саме призначення. Ну ще напише займатися спортом і приймати препарат не менше двох років.
Яжбоматуся• 21 мая 2023
Я хотіла записатися 2 тижні тому,запис був на липень,в мене був такий тривожний стан,що чекати не було сил,пішла в себе а місті до лікаря,вже приймаю лікувнння,допомагає
Мрію про пончик• 21 мая 2023
Интересно, кто обращался, сколько стоит консультация? Живет в моем городе, можно и бесплатно обратиться)
Ответ дляТочу ляси
Мені всі мої знайомі говорять, що він постійно відповідає і все це входить у вартість першої консультації.
Ответ дляТочу ляси
Я вже була в трьох лікарів 🤷🏽♂️
Точу ляси• 21 мая 2023
Ответ дляСвітлана14
Я знаю інше, що призначає антидепресант, пише рекомендації і потім може не відповідати декілька днів. Але то ваше право - вірити своїм знайомим. А що ви хочете від нього такого незвичайного, що не зможе інший психіатр? Він не є психотерапевтом, він може тільки призначити вам препарат і поставити діагноз.
Точу ляси• 21 мая 2023
Ответ дляСвітлана14
Я вже була в трьох лікарів 🤷🏽♂️
Ну тоді чекайте серпня, щоб записатися до Скрипника. Значить, ваш стан дозволяє чекати.
Точу ляси• 21 мая 2023
Ответ дляМрію про пончик
1000 грн.
Точу ляси• 21 мая 2023
Ответ дляСвітлана14
Вибачте, не зрозуміла - що все це входить у вартість першої консультації? Порада зайнятися спортом?
Точу ляси• 21 мая 2023
Ответ дляСвітлана14
Я вже була в трьох лікарів 🤷🏽♂️
І жоден психіатр вам не призначив антидепресант? Це дуже дивно.
Ответ дляТочу ляси
Ну так завдання психіатра і встановити діагноз
Мені ставлять остеохондроз та всд
Вчора призначив психіатр 10 крапельниць та 20 уколів на 4567 грн
Не знаю чи прокапати чи ні ? Може дійсно мій остеохондроз дає ? Я вже не можу так жити , постійна тривога
Мені ставлять остеохондроз та всд
Точу ляси• 21 мая 2023
Ответ дляСвітлана14
Мені ставлять остеохондроз та всд
Я не знаю, в якому ви місті, але діагноза ВСД не існує. Я не знаю, чи були ви саме в психіатра чи невропатолога. Бо не може психіатр поставити діагноз «остеохондроз». Шукайте психіатра, їх багато, можна навіть онлайн. Скрипник - непоганий психіатр, у нього адекватні призначення, але у вас поганий стан, чому ви думаєте, що, окрім нього, вам ніхто не допоможе? Якщо хочете до нього - чекайте серпня. Або 2000 грн термінова консультація.
Ответ дляТочу ляси
Зміна лікування, корегування . Мені вважливо щоб лікар був на зв‘язку . Щось запитати , навіть
Ответ дляТочу ляси
Міасер , але немає ефекту
Ответ дляТочу ляси
Пішла вчора ще до кардіолога, він також рекомендує Скрипника
Навіть не знаю що робити
Точу ляси• 21 мая 2023
Ответ дляСвітлана14
Навіть не знаю що робити
Коли на полиці лежить мило невідомого виробника і мило, розрекламоване на всіх телеканалах, то ваш мозок обере другий варіант. Те ж саме і з Скрипником. Ваш мозок зробив висновок, що раз інші не допомогли, допоможе розрекламований лікар. І це когнітивним спотворенням. Якщо можете чекати і є кошти на його прийоми, чекайте. Якщо ні - просто повірте, що серед багатьох лікарів є багато нормальних і адекватних, які здатні вам допомогти та корегувати лікування, якщо це буде потрібно. Вам в темі відписала людина, у якої була схожа ситуація - вона вже лікується і є полегшення. Ваша ціль - допомогти собі чи ваша ціль Скрипник?
Точу ляси• 21 мая 2023
Ответ дляСвітлана14
Будь-який психіатр має бути на зв’язку, не тільки Скрипник. Заходьте в інстаграм, набирайте в пошуку «психіатр» та обирайте.
Точу ляси• 21 мая 2023
Ответ дляСвітлана14
Мені ставлять остеохондроз та всд
Ні!! Остеохондроз не дає тривогу, це повна маячня. Тривога - це порушення в роботі психіки, мислення. І це не лікується крапельницями.
Ответ дляТочу ляси
Собі , дякую вам 😍
Ответ дляТочу ляси
Так мені після масажу стало краще і мануальний терапевт сказав що це від спини все