Світлана14• 21 мая 2023

Як попасти на прийом до психіатра Скрипника Євгена?

Я вже не можу. Мені дуже погано. Місцевий лікар призначив валеріану і біфрен. Пишу Скрипнику в інстаграм і фейсбук - не відповідає
Як до нього записатися? Допоможіть
Точу ляси• 21 мая 2023
Ответ дляСвітлана14
Міасер , але немає ефекту
Міасер - то не перша лінія призначення препаратів при тривожному розладі, вам потрібен препарат групи СІЗЗС. І налаштуйтеся, що допоможе не одразу, треба буде почекати результат. І якщо ви просто будете приймати препарат, цей розлад також не пройде самостійно, треба лікувати причину, а не наслідки.
Точу ляси• 21 мая 2023
Ответ дляСвітлана14
Так мені після масажу стало краще і мануальний терапевт сказав що це від спини все
Наша мозок обожнює нову «інформацію», він може відволікатися на цвяхи, масажі, горки тощо, може буде полегшення деякий час, але постійна тривога - це зниження в міжсинаптичній щілині рівня серотоніну. І чим більше ви тривожитися, тим більше його рівень падає. Тому ви хоч щодня масажуйте себе, тривога не зменшиться, вона повернеться. Можете провести експеримент:) а мануальної терапевту краще би відкрити підручник з біології:)
автор Світлана14 • 21 мая 2023
Мама сказала що потрібно їхати в обласний центр до кардіолога , може ще в селі є дідусь, який лікує спину . Може він допоможе