КоКоКоКоКоКо...• 21 мая 2023

Продана квартира і комуналка. Розсудіть, ситуація абсурдна

Два роки тому придбали квартиру. Попередній власник жив багато років закордоном, за квартирою доглядав брат. Ось пройшло два роки, телефонує брат власника квартири і говорить, що ми маємо повернути йому кошти, які у нього списувало автоматично за комуналку за два роки. Тобто він провтикав , не відключив оплату і тепер претензії. Ми ж, в свою чергу також оплачували комуналку через приват 24. Те, що була переплата інколи ( незначні суми) , ми списували на те, що оплачувала я і чоловік. З нас вимагають повернути кошти ( сума не мала, велика за площею квартира), як вийти з цієї ситуації?
СкрипяСердцем• 21 мая 2023
Ответ дляСветка-пипетка
А що, у надавачів послуг є заборгованість?
Буде, коли надавачі послуг повернуть попередньому власнику помилково заплачені суми

Сладко-соленая• 21 мая 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Государство? В якому випадку? і до чого до государства суд за квадрати з ремонтом?
Вы видите точки и разные предложения .
На привозе• 21 мая 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Наверное , государство ремонт делало лет 40 назад
СкрипяСердцем• 21 мая 2023
Ответ дляСладко-соленая
Вы видите точки и разные предложения .
не натягуйте сову на глобус, пардон, не приплітаєте вирване і уявне до ситуації автора. В її ситуації єдино юридично правильний алгоритм - п.294. Пишу це як керівник комунальної служби в минулому
СкрипяСердцем• 21 мая 2023
Ответ дляНа привозе
та пишуть таке, що на голову не налазить поначитуються всяких ИксперДів, повихапують окремі статті чи випадки - і вперед)))
Сладко-соленая• 21 мая 2023
Ответ дляНа привозе
На привозе делало видимо ))
Глас_Народа• 21 мая 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Ну вот мне чуднО - не переоформленные счета.
У кучи людей счета непереоформлены. У меня соседняя квартира уже 2 раза продавалась,а счета оформлены до сих пор на самого первого владельца
Светка-пипетка• 21 мая 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Цього не буде без суду, бо сплата здійснена згідно договорів, дія яких не припинена. А суду не буде поки туди не притягнуть автора.
А автору буде простіше залагодити через мужика. Якщо ні, то кому і що платити вирішить суд, враховуючи усі обставини.
Не виправдовуюсь• 21 мая 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Прочитайте, і не тільки реєстр, а й розгляд справи по суті, аби розуміти коли таке можливо повірте, багато нового для себе відкриєте
В нашей стране возможно все. Новые открытия это, наверное, для Вас диковинка.

Глас_Народа• 21 мая 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Советчица отличается от реальной жизни, здесь что-то как напишут)
Сладко-соленая• 21 мая 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Еще раз для работников коммунальных служб .
Завещание может оспорить государство .
И второе не имеющее отношение к первому .. я как то оказалась в суде где один гражданин судился за право быть владельцем кв м , только за то что он в помещении делал ремонт за свои деньги , суд рассматривал все оплаты и квитанции .. что тогда слегка шокировало меня . Я не думала что такие прецеденты есть , оказывается есть ! .
СкрипяСердцем• 21 мая 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Удалено администрацией...
Светка-пипетка• 21 мая 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Удалено администрацией...
На привозе• 21 мая 2023
Ответ дляСладко-соленая
Завещание может оспорить государство .
1) На каком основании государство может оспорить завещание ?
2) Ну и как , гражданин стал владельцем квадратных метров ?
Сладко-соленая• 21 мая 2023
Ответ дляНа привозе
Когда как ))
На привозе• 21 мая 2023
Ответ дляСладко-соленая
Когда как ))
Что ’когда как’ ?
Кружите меня,кружите• 21 мая 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ми з чоловіком платили разом. Тобто якщо я думала оплачувати і бачила, що оплачено , то явно ж знала, що оплатив чоловік.
Ви явно не договорюєте. А тут хочете узнати чи зможете юридично « поморозитись» Ви бачили що оплачено думали що то чоловік, а чоловік думав що то ви . То виходить два роки не платили взагалі, це так виглядає
Творю чудеса• 21 мая 2023
Не заметить что за тебя платят коммунальные да еще и большие? Не смешите, это видно сразу. Подумать что муж оплатил или сама, но забыла можно 1-2 раза , а не два года подряд. И если для вас это такая незаметная сумма, то верните человеку и не позорьтесь. А если это много, то вы не могли не заметить и просто врете и присваиваете чужие деньги.
Анонимушка• 21 мая 2023
Як таке може бути взагалі? Якщо сума велика, як він міг не помітити списання коштів з рахунку?

Незламна Україна• 21 мая 2023
его вина.
он провтыкал
Чудо в декрете• 21 мая 2023
Дивно, якщо і він і ви сплачували, у вас повинна бути переплата в розмірі їх внесків.
Carin• 21 мая 2023
Странно... а как можно не видеть, что у Вас вырастает переплата на лицевых счетах )?

Запросите сверки у поставщиков услуг и проверьте по Вашим оплатам ( Вы же где-то сохраняете историю оплат?), что лишнее - надо вернуть. А если к поставщикам услуг не дошло - то это уже проблемы е-банкинга бывшего собственника.
Кружите меня,кружите• 21 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
Он не сторона конфликта,ау. На счет автора ничего не перечислялось. Претензии могут быть только к коммунальной службе куда деньги перечислялись. Ну это же элементарно)) я конечно понимаю, что хочется сделать крайней автора, а не мужика,но не получится
А причому тут це? Що значить зробити крайньою. Справа в тому як розрулити ситуацію, а знала це автор чи ні , це на її совісті. І подальші її дії залежать від її совісті. Правильно зробити, це звірити рахунки з оплатами і повернути людині, якщо виявиться що дійсно вона платила. Хоча я думаю, автор і так сама знає чи платила чи ні. Не можна два роки бути такими « зачарованими» що б не побачити що хтось ще платить комуналку.
Carin• 21 мая 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
ще раз пояснюю, для ’особливо обдарованих’: сьогодні автор повертає посторонній особі кошти, завтра та особа пише заяву в комунальні служби на повернення помилково заплачених коштів, прикладає к/копію акту купівлі-продажу, йому повертають кошти (я так сама особисто по заяві повертала, бо помилково не той рахунок оплатила. помилилась на 1 цифру), а автору виставляють на ту суму оплату заборгованості. І навіть не по рішенню суду, а по судовому наказу з автора стягують кошти
У того лица уже нет права владения этой недвижимостью два года как, а возврат средств он будет запрашивать за этот период. Поэтому так не получится.
Глас_Народа• 21 мая 2023
Ответ дляСладко-соленая
Завещание может оспорить государство .
И что? Я тоже была на суде,где тетка претендовала на квартиру,потому что ремонт там делала. Понятное дело,что она проиграла,но ее квитанции и все документы тоже рассматривали))
Анонимушка• 21 мая 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
То виходить, що ви нічого не оплачували, а тільки думали з чоловіком, що вже з вас двох хтось оплатив. )) А насправді платив брат колишнього власника квартири. А сума за два роки накопичилась величенька і ви не хочете віддавать
Глас_Народа• 21 мая 2023
Ответ дляCarin

Зачем автору что-то запрашивать? Пусть мужик запрашивает. Почему автора все хотят напрячь? Это не ее проблемы
Глас_Народа• 21 мая 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Давайте не перекладывать с больной головы на здоровую. Все действия с коммунальными службами должен совершать мужик,это его головняк и только его
Анонимушка• 21 мая 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Ага, і при тому про комуналку з чоловіком жодного разу за два роки не говорили. Навіть не питали один в одного чи заплатив/ла за комуналку
Carin• 21 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
Бывший владелец за указанный период уже ничего не сможет получить, даже информацию, т.к. собственником не является.