Зубачистка• 21 мая 2023
Комусь вже перерахували субсидії?
Чи ще рахують?..
tanya210587• 21 мая 2023
Ответ дляАсобеннАя
Подавала в лютому. Так, вже отримала
А скільки ви чекали на погодження субсидії? Подала 2 травня, ще в роботі
АсобеннАя• 21 мая 2023
Ответ дляtanya210587
Більше місяця, напевно. Потім прийшла в пенсійний, вони подивились і сказали, що погоджена, що треба чекати виплату.
Але ж субсидія нараховується з того місяця, коли ви подали. А в травні вже немає опалювального сезону, чи будуть вам якісь виплати? Мені тільки на опалювальний період нарахували, починаючи з лютого