Планшетница• 21 мая 2023

Дівчина зробила пропозицію дівчині.

Як Вам новина?
Ms. Похвала• 21 мая 2023
Ответ дляУсміхайлик
І що ж далі буде ?
Відкрию Вам секрет...тільки у гетеросексуальних пар народжуються дітки -гетеро,геї , лезбі іт.д. У двох геїв не народиться, син гей...ось і поміркуйте,над цим.
У них вообще не может быть детей, подумайте над этим

И.О. человека• 21 мая 2023
Ответ дляПланшетница
Жахаюсь до чого докотилось суспільство.
То вам краще в рашку,там такого нема,менi це норм коли всi люди рiзнi.
Ms. Похвала• 21 мая 2023
Ответ дляИ.О. человека
Почему сразу в рашку, а по-моему это вам в рашку нужно, там нельзя думать по-другому, только как скажут
Усміхайлик• 21 мая 2023
Ответ дляMs. Похвала
так ото ж...чого Ви тоді боїтесь майбутнього...’далі буде гірше’. В якому, є геї, в яких апріорі, не можуть народитись дітки
Ms. Похвала• 21 мая 2023
Ответ дляУсміхайлик
Удалено администрацией...
Нафаня Маня• 21 мая 2023
Ответ дляMs. Похвала
Удалено администрацией...
Какие например страны? Зачем вы врете? Ваши нарративы воняют русским миром.
Усміхайлик• 21 мая 2023
Ответ дляMs. Похвала
Удалено администрацией...
Якби так якби... Щож Ви думаєте про це. Подумайте краще, що в Африці та деяких інших країнах, до сих пір в наш час, в 8-10 років дівчаток видають заміж. Вони народжують...але чомусь у нас такого ще не ввели... але Ви ж ДУМАЄТЕ , а ЯКБИ...так от, деякі якби ніколи не настануть ніколи. Але люди котрі в них вірять так і далі будуть проти всього прогресу в своїх шорах...Гітлер також геїв саджав в концлагері...і що? геїв стало менше? якось допомогло?
Заюшка_хозяюшка• 21 мая 2023
Ответ дляПланшетница
Купа хлопців навколо.
Купа хлопців на війні зараз.
Залишилися дідусі, хворі, багатодітні.
І зовсім трошки ті, хто має бронь.
И.О. человека• 21 мая 2023
Ответ дляMs. Похвала
Нi, менi там будуть не радi, з моiми толерантними поглядами, там таких як ви ’узких осуждальниц’ люблять,хором будете спiвати про то якi страшнi геi )))

Ms. Похвала• 21 мая 2023
Ответ дляНафаня Маня
США , Нидерланды , а за русский мир можно на неприятности нарваться , следите что пишите
freedom_2015• 21 мая 2023
вітаємо їх ,всі мають право на щастя крім кацапів
Чарочка діда• 21 мая 2023
Ответ дляMs. Похвала
Удалено администрацией...
Можно примеры где педофилия как норма? Норма там где два совершеннолетних и по обоюдному согласию
Ms. Похвала• 21 мая 2023
Ответ дляИ.О. человека
О чем вообще пишите, какие песни. , это ваша узколобость , если считаешь что гей это не норма то значит место в рашке , в Европе и США тоже многие считают что это не норма, так что не надо тут рассказывать кому и куда ехать
Ms. Похвала• 21 мая 2023
Ответ дляЧарочка діда
Есть Google забейте поинтересуйтесь где что рассматривалось
И.О. человека• 21 мая 2023
Ответ дляMs. Похвала
Рвет матреху)))
Чарочка діда• 21 мая 2023
Ответ дляMs. Похвала
Не хочу. Не так давно уже кто-то такой же бред транслировал, пробила, почитала, оказалось все ни так как преподносилось, глупую информацию не запоминаю, а тратить время чтобы очередной раз доказать что бред это бред не хочу. Тем более Вы сами ничего конкретного не пишете, а только в гугл отправляете
Ms. Похвала• 21 мая 2023
Ответ дляЧарочка діда
https://daily.rbc.ua/ukr/show/v_gollandii_poyavila...
Чарочка діда• 21 мая 2023
Ответ дляMs. Похвала
И где там что это норма? Объединились между собой извращенцы и чего то там хотят. Это вся информация по ссылке. Никто их не поддержит
Бідося• 21 мая 2023
Трохи заздрю. Хай будуть щасливі!

Пилосмок працює• 21 мая 2023
Ответ дляПланшетница
Жахаюсь до чого докотилось суспільство.
До чого?
Пилосмок працює• 21 мая 2023
Ответ дляСвезло так свезло
З собаками теж нікому не заважає. Скоро почнуть освідчуватись.
А ви завжди живете по чиїхось правилах?
Даха-сваха• 21 мая 2023
Ответ дляЯ шалунья
Это пока в школах нет уроков,на которых будут объяснять, что ты сам можешь выбрать себе пол.
Ничего такого в школах Европы не объясняют.
Свезло так свезло• 21 мая 2023
Ответ дляПилосмок працює
А ви завжди живете по чиїхось правилах?
Я не живу, як посміховисько.
Пилосмок працює• 21 мая 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Я не живу, як посміховисько.
З чого ви взяли? Ви така кумедна
Свезло так свезло• 21 мая 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Купа хлопців на війні зараз.
Залишилися дідусі, хворі, багатодітні.
І зовсім трошки ті, хто має бронь.
Біля забігаловок подивіться, скільки їх вештається.
Свезло так свезло• 21 мая 2023
Ответ дляПилосмок працює
З чого ви взяли? Ви така кумедна
Отакому не сумно і самому. Продовжуйте, у вас добре виходить.
Пилосмок працює• 21 мая 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Поки поруч є отакі як ви - сумно точно не буде
Пилосмок працює• 21 мая 2023
Ответ дляУсміхайлик
І що ж далі буде ?
Дитячий садок. Технології давно пропонують репродуктивну дпомогу одностатевим парам)
Viktoria Balabychko• 22 мая 2023
Це їх життя та їх вибір!
Усміхайлик• 22 мая 2023
Ответ дляПилосмок працює
Ви спробуйте цю бюрократію пройти спочатку, с записами про народження,оформленням документів, на одного партнера (бо другого ж незапишуть), про одинака , ітд. А потім кажіть про репродуктивну медицину