А я кумедна• 21 мая 2023
Треба схуднути за 2,5 місяці на 13 кг
Початкова вага 70.
Так, екстремально знаю. Але треба. Як? Чи то взагалі нереально? Зріст 154.
А я кумедна
• 21 мая 2023
Ответ дляkoreshk9
Не реально з такої ваги.
Люди за місяць по 10 кг скидають. Нема нічого нереального
Блакитне небо• 21 мая 2023
реально. Бодифлекс дважды в день по 15 минут и хоть какой-то контроль питания.
А я кумедна
• 21 мая 2023
Ответ дляБлакитне небо
Дякую 💙💙💙
Дали полный бан• 21 мая 2023
Реально. Вода, гречка, курогрудь, рыба на пару, овощи/зелень и кардио.
Якось так і живу• 21 мая 2023
Це шкода для здоров´я. Худніть в меншому темпі. На фінальне побачення надягевтл плаття гарне і накачуйте мужчину алкоголем,він і не перейматиметься. Декольте понижче,груди викотіть,шампанське,то йому ті 15 кг на обличчі пушинкою ляжуть
Перша на селі• 21 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
С 70 кг или со 120?
ksu777-4de1• 21 мая 2023
Я худела много лет назад. Рост 154. 1 июня было 64, 31 августа 48 кг… но я практически ничего не ела.
А я кумедна
• 21 мая 2023
Ответ дляksu777-4de1
Наїли назад кг чи ні?
ksu777-4de1• 21 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
Наїли назад кг чи ні?
Ну конечно, когда начала есть самую обычную еду, такую как пюре , суп, отбивные и тд. Набрала почти все. Потом был подсчет ккал и белковая диета , все опять сбросила до 42 вообще. Заработала жестокое РПП. После консультации психолога набрала до 48. Ем все что хочу , не переедаю.
100pudov• 21 мая 2023
Скільки вам років? Якщо добре за 30, то після -13кг за 2 місяці ваше лице буде висіти, плюс щоб скинути таку вагу за короткий час треба буде частково голодувати. Ваша ціль настільки важлива?
Забрызжу ядом• 21 мая 2023
Ответ дляКидаю курити
боюсь спросить чем может быть вызвано это ’надо’?
наверное на море лететь)
А я кумедна
• 21 мая 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
наверное на море лететь)
якби ж це було море..
Бойцовская• 21 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
При таком сбросе следующая Ваша тема будет , караул что делать с лицом.
Ушла и Пришла• 21 мая 2023
Ответ дляКидаю курити
так а шо?
Знаю, что иногда перед лапароскопией врачи рекомендуют сбросить вес. Может у автора что-то посерьёзнее, чем поездка на море.
А я кумедна
• 21 мая 2023
Ответ дляУшла и Пришла
ви єдина вгадали.
Ушла и Пришла• 21 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
ви єдина вгадали.
А вам можно интервальное голодание? Мне когда-то здорово помогло в сочетании с подсчётом калорий.
Электричка• 21 мая 2023
Я послухаю
З 90 кг зкинула 10 кг і все,80 кг три місяці на місці
Вже відчай…не жеру багато,рухаюсь,спорту нема,але і часу на нього також,раз пʼять в місяць басейн.
Дуже хочу ще хоча б кг 10 прибрати якнайшвидше
Потішаюся• 21 мая 2023
Якщо ніколи не пробували порекокомендую японську дієту. Це 2 тижні низькокалорійної безсольової дієти Піде надлишкова вода. І ви побачите швидкий результат. Потім рекомендую якесь навантаження та підрахунок калорій( не більще 1000...1200 ккал з упором на білок)+ вода( багато) і може скинете. Якщо вже так важливл.
Директор Пляжу• 21 мая 2023
У меня рост 153,выписалась с роддома 71 кг,мерез месяц было 63,просто диета была из за кормления грудью