Цвірінь• 21 мая 2023
Який краще купити ламінат?
Який ламінат зараз вважається хорошим і якісним? Для кімнати в квартирі 18.5 кв.м
Ответ дляЧувиха
Як для кого. Для мене колхоз це плитка та лінолеум, але для чого коли авто питає про ламінат, радити плитку? Авто не запитала, який вид полів обрати, вона запитала конкретно про вид ламінату. До чого тут плитка?
у вас порівняння саме колхозні, плитка і ліноліум, це капець.
автор ще нічого не купив
Белая котичка• 21 мая 2023
Ответ дляНамакушка
Беріть з фаскою, та підложку underwood
Фаска, конечно, красиво. Но ее нужно периодически чистить
Намакушка• 21 мая 2023
Ответ дляБелая котичка
Фаска впливає на довговвчність і витривалість
ДинамоКит• 21 мая 2023
Чесно кажучі, не бачу особливої різниці в ламінаті. Колись давно , в 2011р купила ламінат в новій лінії самий дешевий, по 55грн за метр. Пролежав 11 років, так з ним і продали квартиру, він був в нормальному стані. В тому році купила розпродажний по 290 грн, чекає на монтаж. Не бачу сенсу платити великі гроші за пресований папір
Полуничка• 21 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Автор запитала про ламінат, значит вже вирішила що буде ламінат. Для чого радити плитку? Краще всього тоді вже дерево
Краще вже тоді лінолеум і не думати щоб не дай бог що впаде чи капне.і можливість кожен рік міняти бо набридає одне те саме, зроблене ’навіка’)
75В• 21 мая 2023
Ответ дляішо
власне ламінат, це і є колхоз в останній стадії
Ага, колхоз… А як же «колхоз», котрий по ціні дорожче дешевого паркету? Іспанський чи французький колхоз.
Зоряний Шлях• 21 мая 2023
Не знаю, кому там добре з плиткой без підігріву, але то капець. У мене в будинку кругом плитка, то без підігріву вже сказились би від холоду. На дворі +15, а в хаті холодрига. І все йде від полів, як лід.
Як буду робити ремонт в квартирі, то ніякої плитки в кімнатах.