я Кукарача• 21 мая 2023

Тато їсть 4-5 годин на день((( Так достало…

Татові 60, з мамою розлучений, живе з будинку батьків своїх з племінником, (якому до речі 35, не працює, живе за рах.батьків які закордом).
От живуть собі двоє, проблем, справ- нуль.
І от, тато мій любить коли я телефоную, ми довго говоримо, про дітей , будинок, побут наш… ну таке)
Але проблема, що коли я йому не подзвоню - він їсть🤦‍♂️ Він два дні в тиждень понед.і пʼятниця на розгрузці(на воді) а решта днів у нього помішаний на їді- вся розмова і все крутиться навколо - що їсти, коли, як, з чим… зхиблений на ті їді
Їсть десь по півтори години три рази в день.. але НЕ готує, борщ може місяць їсти велику кастрюлю наварить…салати робить, каші варить, і той салат годину жує…
Коли не подзвоню- нервово- я їм.
Ну, але в мене теж купа справ, діти, чоловік… я , зрештою))
Чи маю я підстроюватись під його графік?
Ну він же не мала дитина! Невже не можна відкласти ту їду, якщо я дзвоню?
Ну ж більше справ ніяких немає…. Дзвоню два рази на тиждень!
Він самотній, мало з ким спілкується, характер дуже важкий…
Я маю настрій і час поговорити, набираю- він їсть(((
Я кажу- передзвоню, а потім забігаюсь та й не маю часу годину говорити з ним
Як вам така його поведінка? Чи це нормально?

Сам ніколи! не дзвонить- типу грошей на рах.немає, але навіть як я поповню- не дзвонить, навіть на ДН моє чи внуків(((
Це просто якесь знущання, і хочу поговорити з ним і він любить, але цей його образ життя мене виводить
Результат:
вже голосів: 93
72 (77.42%) Дзвонити, коли мені виходить
21 (22.58%) Дзвонити, коли він скаже
Contento• 21 мая 2023
Я бы вообще не звонила, если инициатива от отца никакой. Пусть ест. Не надо его беспокоить.

Фляшка на трьох• 21 мая 2023
Я б від вас втомилася, автор.
Я инженер, меряю от 1• 21 мая 2023
Авторе,і Вам буде 60. І колись тут була тема про дивні вчинки батьків і родичів. Там і гівно шумовкою черпали з унітазу і глистів з собачої попи діставали при гостях і гівно спецом розмахували по унітазу і тдітп. Якщо Ви дочка свого батька,де гарантія,шо в 60 Ваші засцикані тряпушки не смердітимуть Вашій невістці чи Ви не їстимете смажену сільодку,запиваючи урінотерапією? Не гнівіть Господа. Батько не з Вами живе і не Ваш хліб проїдає. Дзвоніть,як зможете,а не можете,то він крепко не погорює,сяде і поїсть
Мамзелькіна• 21 мая 2023
Я б вообще не звонила.
Фоточки нема• 21 мая 2023
Ну так ему и не о чем говорить. О чем, если у него из развлечений только еда.
Звоните реже.
О чем можно с таким человеком разговаривать 2 р в неделю?
Tatka Kiev• 21 мая 2023
Я думала ви його кормите)))
А так не бачу проблем
Дякую_аж_підскакую• 21 мая 2023
А нащо Ви до нього видзвонюєте?! Може він сам хай подзвонить. Якщо йому цікаво)

автор я Кукарача • 21 мая 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Я ж пишу- він ніколи не дзвонить
Золота орда• 21 мая 2023
Если это его единственная радость в жизни- есть-, то не мешайте.
Пусть скажет, когда будет свободен.
Пекельнi Борошна• 21 мая 2023
Ответ дляя Кукарача
Дуже слушно написали)
Сто раз домовлялись) Але у мене то діти, то робота, то просто хочеться поговорити…
Ну невже потрібен запис до власного тата?) я ж одна донька, дружини немає, роботи теж…

В нього обід з 12-15. Як коли))
Вечеря- 18-21
Точного графіку він немає, а в мене між цими годинами теж купа справ… теж їсти хочу
З 16 до 17 у вас гарантовано є перерва для розмов. Вам для того, щоб це дізнатись дуже потрібні були Порадниці?
КучМала• 21 мая 2023
Ну то не дзвоніть так часто,можливо він не хоче говорити по годині щоденно,і не може вам сказати. Спитайте чи все нормально і все, а довго розмовляйте в неділю наприклад.
Смайликівна• 21 мая 2023
Звоните в его разгрузочные дни
автор я Кукарача • 21 мая 2023
Ответ дляTatka Kiev
Я думала ви його кормите)))
А так не бачу проблем
Ну у вас тільки в їжі проблеми?
Є і інші проблеми в людей
КликОЛЬКА• 21 мая 2023
Мій все так само як ви описали, але П´Є!
Хай би краще їв як ваш!
автор я Кукарача • 21 мая 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Я на роботі в цей час
А ваш коммент взагалі абсурдний, як кажуть - я вас ждала
автор я Кукарача • 21 мая 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Автор, не нервуйте.Ви для батька не цінність, то живіть своїм життям, хай їсть. Моя свекруха працює в 70 років главбухом в великій фірмі, і вона єдина, хто ходе на наради до керівництва з телефоном.Бо онуки можуть подзвонити, час неспокійний. І їй дозволяють. Ваш батько ще молодий, щоб його панькати
Дякую) Ви праві)
Як міряти?• 21 мая 2023
Я не розумію, навіщо Ви йому надзвонюєте?
Співпали графіки, то поговорили, ні-до наступного разу.
У Вас є потреба в цьому спілкуванні? Чи треба бо так треба?
автор я Кукарача • 21 мая 2023
Ответ дляПушка заряджена
У него психпроблема, к психиатру нужно, дальше хуже будет. Я серьезно.
Так у тому то і справа, я теж вважаю, що це не нормальний спосіб життя і поведінка.
Моя мама теж давно так каже…
Добре, що втікла від нього він її навіть бив не раз, і я це бачила…
Але йому таке сказати… він і до мене може кидатись) може так не можна казати про тата, але в нього якісь звірячі інстинкти і поведінка як у звіра в клітці. Сумно, але це так
Сегодня сержусь• 21 мая 2023
Якась ви дивна автор. В стартпості пишете,що розмовляєте про різне з батьком,а потім в коментарях пишете,що він говорить тільки про їжу. Вам правильно написали,що ви егоїстка. Якщо батько не працює,то це не означає,що він повинен сидіти і чекати вашого дзвінка.

автор я Кукарача • 21 мая 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Я б від вас втомилася, автор.
А я б від вас Ви такі в кожній темі є))
Сегодня сержусь• 21 мая 2023
Ответ дляя Кукарача
Моя мама теж давно так каже…
О, починається. З кожним новим коментарем нові подробиці спливають.
Сиамская сороконожка• 21 мая 2023
В мене чоловік не їсть звичайно по півтори години (може з татом по часу ви перебільшуєте), але таке часто, тільки за стол сяде - ніби відчувають і починають йому телефонувати батьки, приятель, клієнти. То він або каже, що їсть, або взагалі слухавку не бере. Та й я наприклад, також не люблю на розмови перериватися під вас їжі. Тільки настроїлася, зігріла і тут на тобі. Взагалі не люблю телефонні розмови.
автор я Кукарача • 21 мая 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Де я написала, що говорить тільки про їжу??
Ви контекст читаєте? Про їжу тільки- коли він на розгрузці і я йому в цей день дзвоню.
Може я і егоїстка, але ви перш ніж писати такі висновки, вже хоч прочитайте що я пишу
из_под_тишка• 21 мая 2023
1.Он не хочет так часто общаться, есть другие приоритеты. Пусть звонит сам.
2.Почему он на одной воде? Сам решил так питаться или это вынужденно, по назначению врача?
3.Возможно, у человека булимия.
автор я Кукарача • 21 мая 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
А йому ніхто не дзвонить! Тільки я)
Раз- два в тиждень. То так важко ту тарілку відсунути
автор я Кукарача • 21 мая 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Ну так це зовсім інше… і що? Все на купу ліпити потрібно було в старпості
Що одне має до іншого?
Сегодня сержусь• 21 мая 2023
Ответ дляя Кукарача
Що одне має до іншого?
Це в вас психологічні проблеми, якщо ви наполегливо хочете спілкування з людиною,яка била вашу маму у вас на очах та ще й кидається на вас.
автор я Кукарача • 21 мая 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Так, це дійсно травма для дитини.
Вони не живуть років 10.
Ви вважаєте, що я з ним не повинна спілкуватись?
До чого ваш висер
Сегодня сержусь• 21 мая 2023
Ответ дляя Кукарача
Так, це дійсно травма для дитини.
Вони не живуть років 10.
До чого ваш висер
Він на вас кидається, не хоче з вами спілкуватись, я так розумію,що ще й не допомагає. От нащо з ним спілкування? Тут підтримки ви не отримаєте, бо ваша поведінка дивна.
автор я Кукарача • 21 мая 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Що ви фантазуєте?
Він як раз мені дуже фінансово допомагав, купив квартиру. Спілкуватись завжди хотів і приймав участь в моєму житті завжди. Просто він дуже вспильчивий і до мене також був і є таким.

То ж я питаю, ви вважаєте що я не маю з ним спілкуватись?
Психолочічні проблеми у вас, теж немалі, судя по вашій хворій уяві
Допобачення