Прагматик флегма• 21 мая 2023
Що ви робите якщо не можете прийняти важливе рішення?
Наступного місяця треба прийняти важливе для сім´ї рішення, а я не можу. Що робити?
Прагматик флегма
• 21 мая 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Так понимаю, у автора вопрос возвращаться или нет.
Смотря какой город.
Смотря какие от отношения с мужем за этот год.
Возможно приехать на время и решить?
Смотря какой город.
Возможно приехать на время и решить?
Київ, його завжди тролять. А в мій будинок був приліт, люди чудом вижили, є серйозно травмовані, великі збитки...
Пацака-задирака• 21 мая 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Усі, хто мені бажають добра, кажуть, що я сама маю вирішити.
Мабуть, повернутися додому? У вас вибір?
Невгамовна сила• 21 мая 2023
Не було ще такого. Я знаю з першої секунди робитиму я це чи ні. Якщо ви дійсно дуже сильно вагаєтесь, спитайте себе як буде краще вам, відповідь на поверхні.
Пацака-задирака• 21 мая 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Что за колода?
Оно само ко мне пришло лет в 18 ,училась сама ,как незнаю
Смотреть могу на всем ,люблю ленорман,классическое таро,оракул полной луны и любимейшие игральные.
Сейчас покажу, закинула себе в желаемое)
Прагматик флегма
• 21 мая 2023
Ответ дляПацака-задирака
Або повернутися, або новий робочий договір і договір оренди на ще 1 рік.
ExpertSolutionsService• 21 мая 2023
Ответ дляПацака-задирака
Ого
Это не ого.
У меня очень хорошо показывали карты всякие неприятности,и всегда были видео с чем они были связаны
Это удивляет тех кто не в теме.
Леді_в_пледі• 21 мая 2023
Кидаю монетку (уявно) і розумію, на який варіант я сподіваюсь. Те і обираю
Ирина-bbd0• 21 мая 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Всі родичі в тому числі чоловік, кажуть роби як вважаєш за потрібне.
Третьего рожать?
Прагматик флегма
• 21 мая 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Як в себе спитати? Те, чого я хочу зараз неможливе.
Коли мовчу- приємна жінка• 21 мая 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Мій вибір може погіршити суттєво безпеку, побут і освіту дітей, але об´єднати сім´ ю. Або ще рік діти матимуть вони житимуть в хороших умовах, а я плакати в подушку.
Ехать или не ехать?))) Ибо у меня тоже
ExpertSolutionsService• 21 мая 2023
Ответ дляПрагматик флегма
По Киеву еще будет дословное повторение какой то ситуации в прошлом
ГейСюда• 21 мая 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Вибір за вами і ви його прекрасно знаєте вже. Але якщо мова йде про повернення в Україну, то це не до мене за співчуттям, я не виїжджала звідси, бо в мене ще не лише чоловік, а і батько і син ще один якому 18, правда ми в центрі країни
Прагматик флегма
• 21 мая 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Третьего рожать?
Третю дитину народила б без вагань.
Каркуша Клара• 21 мая 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Ну Киев да,исейчас обстреливают. Я в Киеве, знаю. Скажу вам будет весьма некомфортно, вы привыкли уже без этого всего. Сирен, звуков ппо. А судя по всему, прекращения или сильного уменьшения обстрелов не будет.
Так что думайте.
Пацака-задирака• 21 мая 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Что за колода?
Вторая очень интересная, как для меня. Я просто люблю все необычное
Невгамовна сила• 21 мая 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Ой божеее.. я вже думала щось більш серйозне)))
Прагматик флегма
• 21 мая 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Ну так, майже як питання якого кольору сумочку купити.
Невгамовна сила• 21 мая 2023
Ответ дляПрагматик флегма
То хотіть можливого)) я вам співчуваю, чесно. Людям, які не вміють приймати рішення, складно живеться((( Ну спитайте в рідних чи хочуть щоб ви їхали чи що
Пацака-задирака• 21 мая 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Это не ого.
Это удивляет тех кто не в теме.
Это хорошо, что у вас есть такие мощные инструменты
Прагматик флегма
• 21 мая 2023
Ответ дляГейСюда
Не знаю. Зранку впевнена в одному, ввечері в іншому.
Невгамовна сила• 21 мая 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Звичайно буде, і не одне. 100% збиття ворожих цілей.
ГейСюда• 21 мая 2023
Ответ дляПацака-задирака
Ті другі дуже круті на вигляд, щось я вже теж зацікавилась))
Пацака-задирака• 21 мая 2023
Ответ дляПрагматик флегма
А ле живе чоловік зараз?
Автор,тут треба подивитися на ситуацію із фінансами. Якщо є можливість заробляти, і можливо ще щось відкласти та приїхати з грошима. То лишайтесь ще.
Прагматик флегма
• 21 мая 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Всі не хочуть ділити відповідальність. Чоловік каже, щоб не їхали, донька дуже погано переность тривоги, свист, бахи, над нами активно літає. А я не уявляю ще рік самій.
Пацака-задирака• 21 мая 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Что вы имеете в виду?
ГейСюда• 21 мая 2023
Ответ дляПрагматик флегма
І ви вирішили прийти сюди, щоб зняти з себе відповідальність в разі чого ?))
Прагматик флегма
• 21 мая 2023
Ответ дляПацака-задирака
А ле живе чоловік зараз?
В Україні дуже туго з фінансами, закордоном значно краще звичайно, є непогана робота.
Невгамовна сила• 21 мая 2023
Ответ дляПрагматик флегма
З сумочками складніше)))
ми вдома з дітьми вже більше року, тому я вам не порадник. А подруга моя ще залишається в Європі на рік мінімум. Але вона чоловіка не любить, він має коханку, тому не спішить, там їй добре. А ви самі дивіться.
Прагматик флегма
• 21 мая 2023
Ответ дляГейСюда
Ні, отримати якісь поради, які б могли допомогти розібратися.