Sunnynatya• 21 мая 2023

Как думаете, это надолго? Уже непонятно каких политиков слушать

Кто говорит правду
Мне сначала казалось что этим летом будет наша победа с Крымом
Но сейчас как-то уже и не верится.
Результат:
вже голосів: 625
339 (54.24%) 3. Нас будут выматывать ещё ле
159 (25.44%) 1. До конца года наша победа
127 (20.32%) 2. В следующем году
Elena-Evelina• 21 мая 2023
Ответ дляowl62
Точно умер пу? Или это одна из версий развития ситуации?
Сравните его ранние фото и сейчас. Два разных человека, похожи черты лица и типаж, но это не он

owl62• 21 мая 2023
Ответ дляElena-Evelina
Ну, может его уколы красоты изменили до неузнаваемости.
mamaМия• 21 мая 2023
Ответ дляOksiz
Удалено администрацией...
Україна це вже давно зрозузуміла, ще у 2014, занадто дорого для неї це все. А от трясти побєдобєсієм- цим раши-совдепія відрізняється.
Ellillд• 21 мая 2023
Не голосую.
Политиков слушаю. Но не жру что они дают, а делаю анализ сама.
Всё очень интересно, но ничего не понятно. У них свои игры. И когда они решат, тогда и будет.
nabludatel• 21 мая 2023
Ответ дляOksiz
Удалено администрацией...
Ви бачили скільки людей рашисти вбили за час окупації в Київській, Чернігівський, Сумський, Харківській областя? Вони вбили і закатували там тисячі людей. І ще стільки ж зникло безвісти.
Це ж саме відбувається зараз в окупованих регіонах. Там повне безправ´я. Людей виганяють з дому, розкладають все на що впаде око. Я знаю це точно,бо в мене родичі в окупації.
Залишити наших людей в окупації - привезти їх на смерть.
Elena-Evelina• 21 мая 2023
Ответ дляowl62
Я просто художник, вижу, что это два разных человека. А, может, и три.
Argesha• 21 мая 2023
Ответ дляSvetrise
в 3 ядерной мировой победителей не будет.
Та ладна.
Он після Хіросіми й Нагасакі пречудово були переможці.
Щоб зовсім їх не було - треба, щоб увесь світ з глузду з´їхав. А це малоймовірно.
Flower Girl23• 21 мая 2023
Предполагаю что да - очень надолго...(((
Украина может пополнить ряды «замороженных» конфликтов, заявили представители США
Согласно отчету, администрация президента Джо Байдена рассматривает возможность «заморозить» украинский конфликт в обозримом будущем вместо того, чтобы добиваться победы страны.
https://www.firstpost.com/world/ukraine-could-join...
nabludatel• 21 мая 2023
Ответ дляappareils
Удалено администрацией...
Що вам не подобається в поїздках нашого президента? Він домовляється про боєприпаси і літаки. І нам їх дають.
Щойно наше ППО збило рашистській СУ-35, який летів бомбили Херсон.
Це сталося завдяки наявності у нас ракет більшої дальності, які неповнолітніх дала нам Англія.

Argesha• 21 мая 2023
Ответ дляblack-opium
Удалено администрацией...
З обох боків ніхто нікого не питає.
Jhenya_Sh• 21 мая 2023
Ответ дляnabludatel
Людей выпускают или не выпускают выехать из оккупированных территорий?
jungler33• 21 мая 2023
Удалено администрацией...
nabludatel• 21 мая 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Ви вважаєте за норму віддати свій дім тувінцю чи дагестанцю, і йти шукати новий?
appareils• 21 мая 2023
Ответ дляFlower Girl23
Очень больно читать, для кого-то это просто клочок земли. Но это моя Украина,так хочется видеть её процветающей
Stefaniya K.• 21 мая 2023
осень 2023
Jhenya_Sh• 21 мая 2023
Ответ дляnabludatel
Удалено администрацией...
black-opium• 21 мая 2023
Ответ дляArgesha
З обох боків ніхто нікого не питає.
Удалено администрацией...
Svetrise• 21 мая 2023
Ответ дляArgesha
Та ладна.
sur_sur• 22 мая 2023
Ответ дляmama_Timoshki2011
’ето’ називається війна
І так, вона надовго
На мою думку, ще до кінця 24 -го року мінімум
А ще це називається російське ІПСО по нав,язуванню українцям ,,мирного врегулювання,,

Renesmeе 16• 22 мая 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Удалено администрацией...
Що за херню я прочитала? Ми вільні люди і ніяка наволоч не має права сюди прийти і робити що заманеться і ставити свою владу і закони!!
Renesmeе 16• 22 мая 2023
Ответ дляnabludatel
Не подобається матрьохам що зброю просить, літаки дають, жопи горять
Mira29-c3c3• 22 мая 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Удалено администрацией...
Jhenya_Sh• 22 мая 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Удалено администрацией...
Соната любви• 22 мая 2023
уже писала, война закончится к выборам в сша.

никто не будет вести полномасштабную войну годами.

все переговорные процессы заморозки уже давно запущены.
или вы думаете, от нечего делать собирают саммиты, разговоры о формулах мира.

вопрос в том, насколько долго продлится заморзока войны, на десятилетия, или через несколько лет последует новый этап войны.
noraone• 22 мая 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Удалено администрацией...
Natalia505• 22 мая 2023
Ответ дляSvetrise
Чому ви так вирішили? Херасіму і Нагасаки бомбили, переможці були.
Renesmeе 16• 22 мая 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Удалено администрацией...
Ну ось і запитайте кацапа чому він прийшов сюди помирати за український будинок і унітаз, чому йому дома не сиділося . Не на тому форумі запитання задаєте
Renesmeе 16• 22 мая 2023
Ответ дляnoraone
Удалено администрацией...
Іншими словами ви кажете що потрібно було здатися кацапам? Тоді б ніхто не помер?
Natalia505• 22 мая 2023
Ответ дляnoraone
Удалено администрацией...
Вони, на відміну від вас, знають за що вони воюють. Бо не мають бажання щоб в рідний дім зайшли кацапи, гвалтували жінку і вбивали їх дітей. Ви вважаєте ціх причин недостатньо для того щоб воювати?
Natalia505• 22 мая 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Да ці голуби задвігають свої тези без сенсу взагалі, ляпають шо попало.