Lyollimolly• 20 мая 2023

Меня аж выворачивает...

Вот скажите мне, меня одну беспокоит та мысль, что наши лучшие ребята гибнут за непотреб? Что Донецкое направление нам так нужно? Я как почитала их группы, та то вообще ужас. Когда освободят, так эти тараканы достанут наши паспорта и разбредуться по стране и будут втирать про восимь лет. Аж бесит. Я одна такая?
Zerknij• 20 мая 2023
Как мінімум нас двоє

Olga Zelenyak• 20 мая 2023
А вы думаете, что мало таких в остальных регионах с паспортами? Валом
Nadine23• 20 мая 2023
Серйозно? Це наша земля! Ви що пропонуєте? Здати Донецьку область,бо там є колаборанти?
sunholder• 20 мая 2023
Можна подумати справа тільки в донецькому напрямку
MananaPryadko• 20 мая 2023
А причем тут донецк ? Херсон с Бердянском как, тоже сдавать будем ?
Пиона• 20 мая 2023
Наши гибнут за нашу землю, если не держать там и не освобождать, эти твари приползут с автоматами к нам в дома, если не сдерживать . Как уже было в начале войны . После войны пророссийских тварей не останется в том виде что раньте. Либо закроют рот навсегда, либо сядут в тюрьму, либо их сам народ закопает, только лишь услышит про 8 лет. Никто с ними цацкаться не будет после всего!
ЕкатеринаС12• 20 мая 2023
Отдадим Донецк, потом Харьков, потом Киев, потом Львов.
какие-то странные у вас понятия.
если не давать сопротивление то гудбай Украина.
но за ребят реально сердце болит...
elinasgrek• 20 мая 2023
Просто мясорубка запущена(((((
По факту можно было изначально предотвратить весь этот ужас, а теперь никто не отступит до победного.. вот только сколько ещё будет жертв и разрушений на нашей земле...
автор Lyollimolly • 20 мая 2023
Ответ дляNadine23
А Ви Мали справку з ними, це Як дикі собаки

автор Lyollimolly • 20 мая 2023
Ответ дляMananaPryadko
Просто там, найдовше промивають мізки
Пиона• 20 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
З кими - «з ними»?
Раната• 20 мая 2023
Більш нема про що думать о 2й годині ночі? Підіть випийте заспокійливого чайку і лягайте спать. Або тривожтесь в укритті з іншими темами, та я думаю, що це спеціально підкинута думка на формування в суспільстві саме в цей час.
Тема віддати території в обмін на призупинення ракетних обстрілів уже давно пропонується рашистами. Не буде такого, забудьте.
автор Lyollimolly • 20 мая 2023
Ответ дляПиона
Я тоже об этом говорю, что их прибьют тут. Либо Рашка, либо смерть.
ЕкатеринаС12• 20 мая 2023
Ответ дляРаната
отож бо ключове слово
призупинення, а не зупинення, але деякі люди цього не розуміють.
Nadine23• 20 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
Ми боремося за нашу землю, за наше майбутнє! Щоб ті тварюки до Києва не дійшли! Що там за люди зараз живуть,то мені байдуже,нехай валять до оркостану,коли ми переможемо.
Love_Love_Love_• 20 мая 2023
Вони вже їх повитягали і тусують по всьому світу прикинувшись українцями, пособія, доступ до США і Канади, а ще на цю тему бісить що мацкальня може в США отримати політ притулок на відміну від нас, вони так і роблять, малюють плакати проти русні і влади, збираються десь купкою на аля мітинг який ніхто не бачить з влади, фоткаються і мають докази що їх притискають в параші і все, рік і воно з грінкою
Пиона• 20 мая 2023
Ответ дляРаната
Ага, теж це примітила! Фіг їм а не території! Нехай свої території до ладу приведуть, кропива росте між жилими висотками на Росії та лопухи вище людського зросту.
автор Lyollimolly • 20 мая 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
какие-то странные у вас понятия.
но за ребят реально сердце болит...
Я имею ввиду, когда мы заберём свою землю, куда откровенных сепаров девать, которые топят за рашку
Love_Love_Love_• 20 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
Просто там, найдовше промивають мізки
Донецьк це Україна, ми не можемо віддати свої території хто б там не жив, повернемо кордони і най издують на всі 4 сторони всі кому потрібна параша,

Пиона• 20 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
Пусть сами думают куда им деться! Нафти себе таким мозги забивать ночью? Вам делать нефи такое теми создавпть?
Svitozara• 20 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
Відправляти в рашку, яка їм така мила. Відвертих колаборантів саджати. Решта, хто мав російські паспорти, позбавляються права голосу й можливості займати держ. посади.
Це не я придумала. Це вже давно обговорюється. Варіанти є.
автор Lyollimolly • 20 мая 2023
Ответ дляРаната
Це Ви меліски чи заспокійливого випийте, а якщо не подобається тема, то ж вийдіть. Я насилвлась в укритті 3 місяці, і житло в іншому місті орендувала за усі гроши миру, так що не треба мене заспокоювати, і війну вже вдруге проходжу
Раната• 20 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
А де вперше?
автор Lyollimolly • 20 мая 2023
Ответ дляРаната
А що ви не спите, а☺️?
Zerknij• 20 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
Згадалася мені подружайка з Луганської області, яка ще років 20 тому казала: от би росія нас до себе приєднала🤦я тоді особливо уваги на то не звернула. Та і папанька мій теж чекав на расію. Кажу : підіймай жо і їдь де хочеш, а тут Україна. Була і буде. Так образився бідненький. Просто дуже шкода наших хлопців, які свої життя віддають за таких.
Love_Love_Love_• 20 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
А зараз куди їх дівати? Їх купа, навіть у Львові, я сама в шоці. Бачили недавно скандал з Чорною мамбою?
Міняти свідомість причому насильно, хто не хоче того на хєр в расєюшку.
Love_Love_Love_• 20 мая 2023
Ответ дляZerknij
Нашо ви ото ділите?
А мені моя майстер з Луганська вчора говорила як вона моіє про мир, про повернення Луганська до України, вчить мову, історію, а ще одна знайома зі Львова, я вже вище писала, заявила на всю інсту що ЗСУ виродки і перемоги не буде ніколи.
автор Lyollimolly • 20 мая 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
отож бо ключове слово
Не можна призупинення, вже мали такий досвід, гнати орду треба, тіки люди залишаться, що з ними робить? Бізнес та адекватні люди виїхали, залишились пенсіонери, бомжі, та люди, які нічого у житті не змогли зробіть та сумували за тими часами, їх було відсотків 15-20. Ось що з цього вийшло
ЕкатеринаС12• 20 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
здається це зараз зовсім не головне.
А ті виродки в будь-якому разі знайдуть собі місце під сонцем, нажаль
автор Lyollimolly • 20 мая 2023
Ответ дляNadine23
Так вони не звалять, вони поїдуть до нас. Ви розумієте? Щє й гуманітарку отримувати будуть десь у Львові, розумієте?