...аяприкольная• 21 мая 2023
На каких сайтах Вы заказываете одежду подросткам парням?
Моему 12,но выглядит на 14,рост 167 см. Раньше одевала его с i love mommy, но теперь там почти нет одежды на тинейджеров.Вот на лето нужны шорты, футболки, спортивные штаны. Хочется стильно и качественно.
Ловлю капці• 21 мая 2023
Та где ему понравится, 13лет 170 рост. Cropp, Waikiki, sinsey, коли був відкритий то Н&М, резервд
Кучерявочка• 21 мая 2023
Staff. Моїм старшому 22, вже давно там купує речі, меншому 13, зріст 175, теж в цьому році перейшли туди, розмір S
Кучерявочка• 21 мая 2023
Дівчата, хто купує на сінсей, там розмірна сітка співпадає, можна на неї орієнтуватися?