Цвіпканя• 22 мая 2023

В какой город Украины вы бы переехали, чтобы начать жизнь с нуля?

Похвалите или поругайте свой город.Хотим переехать на ПМЖ из разрушенного города.Основные критерии-не у границ с лысым карликом,желательно не с самыми огромными по стране ценами на жильё.Не обязательно областной центр,но и не в глуши.
Mira29-c3c3• 22 мая 2023
Ответ дляБоХатая
Удалено администрацией...
Ну хотілося людині інтелектом ’блеснуть’.
Красный Смех• 22 мая 2023
Ответ дляБоХатая
Удалено администрацией...
Я о свободе от условностей, о внутренней свободе людей. Жаль, что вы не поняли.
Красный Смех• 22 мая 2023
Ответ дляБоХатая
Удалено администрацией...
*из восточных областей вместо *с - так было бы правильнее сказать, раз уж мы тут культуру сравниваем ;)
Чаюри• 22 мая 2023
Ответ дляКакКовёр навыворот
Блін, мені оце просто цікаво уже, що за манера одягатися, ніби кросси, штани і майки однакові всюди, невже зараз почнуть розповідати про вечірні сукні і цепури?
Кидстаффовка• 22 мая 2023
Ответ дляБоХатая
Удалено администрацией...
Львов был кусочком Европы в Украине 20 лет назад. Когда Харьков был откровенным постсовком. Но Львов там и остался - в начале 2000-х. А Харьков очень изменился. И после Харькова Львов уже не выглядит кусочком Европы, увы. Ну разве что только по уровню культуры) Той, что на показ.
Божий одуванчик• 22 мая 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Я не писала,що змушують. Я пишу,що мені це некомфортно,коли стільки віруючих. Мене лякають релігійні люди. Це лише мої суб´єктивні відчуття.
Я поважаю права віруючих, але треба поважати і права атеїстів.
А чем ваши права были ущемлены в чужом городе, где люди живут своей жизнью и придерживаются традиций?
Красный Смех• 22 мая 2023
Ответ дляЧаюри
:) может ещё губы наколотые притянут или сиси сделанные))
Чаюри• 22 мая 2023
Ответ дляКакКовёр навыворот
А, ну звісно, всі сісі зі сходу)))
Красный Смех• 22 мая 2023
Ответ дляКидстаффовка
В старых темах про ссср очень чувствовался этот застой в головах людей. Восток от совка отряхнулся и пошел себе дальше, вперёд, а запад всё пережёвывает былые обиды, не замечая, что топчется на месте.
Пані з калабані• 22 мая 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
І слава Богу!
Я ж кажу,сіль землі української,Богом обране місце.
До речі,в нас єдиний в ЄВРОПІ буддистський храм є)))
Розповідав засновник,що тут унікальна енергетика,яку шукав дуже довго.
А ті буддисти, що у німецькому Хані, за такі слова не ображаються?
АгатаХристя• 22 мая 2023
Ни вкакой.
Пані з калабані• 22 мая 2023
Ответ дляКакКовёр навыворот
Самодисципліна і набір умовностей під назвою ’мораль’ і робить нас людьми. Бо описане вами більше на вседозволеність схоже. Такий, знаєте, ’ТАГІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІЛ!’ Там же у людини теж свободи були повні труси.
Радуга-дуга• 22 мая 2023
Ответ дляБожий одуванчик
А я писала, що мене притисняють?
Красный Смех• 22 мая 2023
Ответ дляПані з калабані
А вы в Харькове бывали когда-нибудь? Вопрос любопытства ради.
Пані з калабані• 22 мая 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
І слава Богу!
Упс, переплутала назву - Хамм:
https://www.google.com.ua/maps/place/Kamakshi+Amba...
БоХатая• 22 мая 2023
Ответ дляПані з калабані
+++
Именно так!
Пані з калабані• 22 мая 2023
Ответ дляКакКовёр навыворот
Так, була у 2006 році на день міста. Українську почула лише від кількох жінок на приміському вокзалі. Вразила дуже голосна молодь, котра лазила по якихось танках - вже не згадаю, то монументи були чи якась виставка техніки. У вас прекрасний модерн, у вас першокласний конструктивізм, у вас навіть трішки козацького бароко - це класно.
Красный Смех• 22 мая 2023
Ответ дляПані з калабані
Харьков русскоязычный город, а в 2006 и подавно. И вам действительно показалось, что наши люди в массе своей ’тагііііл’?
Пані з калабані• 22 мая 2023
Ответ дляКакКовёр навыворот
Ні, в масі, звісно, люди НЕ ТАКІ. Правда, я була лише один день - і мені було реально некомфортно через мовне середовище (я етнічна росіянка і закінчувала школу з поглибленим вивченням рос.мови, але станом на 2006-тий вже понад 10 років, як перейшла повністю на українську). Я, скажімо так, професійна мандрівниця - і я з Поділля. Мені ДУЖЕ сподобалася Полтавщина, мені сподобався Харків і дуже засмутили тоді Старий Мерчик і Люботин (там з палацами вже тоді була біда), але повторно у тих краях так і не бувала. Сподіваюся, все змінилося - стільки ж років пройшло.
Красный Смех• 22 мая 2023
Ответ дляПані з калабані
Понимаете ещё какой нюанс - день города, это когда в Харьков приезжали все. Радиус до 100 км. Погулять, на концерт, салют посмотреть. Этим и объясняется количество желающих попрыгать-пофотографироваться на танках у исторического музея) (местные их ещё в детстве отполировали)))
Mira29-c3c3• 22 мая 2023
Ответ дляКакКовёр навыворот
Хм ...Цікаво ви пишете .
КохайтесьЧорнобровi• 22 мая 2023
Ответ дляПишу з калідору
Ми звідти ще до війни переїхали до Івано-Франківська, найжахливіше місто
Чому? Що там не так?
Сливочная пенка• 22 мая 2023
Хмельницкий-работы валом,не хватает людей
vihola• 22 мая 2023
Ответ дляКакКовёр навыворот
Да. Но я про массовость.
То масово, власне, зі сходу поїхали в Європу тільки тепер, біженцями, на жаль.

Навіщо ці розмови кумедні.
Що ви масово подорожували, а ми масово на заробітках.
Якщо ми банально на шопінг, за продуктами могли поїхати коли захочемо.
З Чернівців 50 км і ти в Лідлі.

А до безвізу візу відкрити в європейські країни, памʼятаєте як? А прикордонні області без проблем.
Божий одуванчик• 22 мая 2023
Ответ дляПані з калабані
боже, а це стримує?:)
Посмотрите статистику по преступлениям
vihola• 22 мая 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Посмотрите статистику по преступлениям
Хай ще гляне статистику по алкоголізму, наркоманії.
У вільних від пересудів регіонах.
Надежда наш компас• 22 мая 2023
Ответ дляМайструю крила
Я киевлянка, мне нравится Винница
Я вінничанка, мені подобається Київ 👋
ПробілНеПрацює• 22 мая 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Пропоную задуматись про почуття релігійних людей. Їм також не дуже комфортно, ні? Хоча би цю тему перечитайте - жодного слова не написано в сторону атеїстів з агностиками, але про те, як дратує, що вони хрестяться, не працюють в неділю та свята чи мають ікони в школах, дуже багато дописів...
Чаюри• 22 мая 2023
Ответ для vihola

Навіщо ці розмови кумедні.
З Чернівців 50 км і ти в Лідлі.

Ніхто не хотів їхати до Європи, от чесно, хто навіть з грошима. Я ніколи не чула, що хтось хоче подорожувати не Україною.
vihola• 22 мая 2023
Ответ дляЧаюри
Заможні справді давно літали, а для мас то було недосяжно, тому й не хотіли.