Мания-Величия• 22 мая 2023
Гетконтакт- номер чоловіка
У мого чоловіка дві сім-карти. Одна з них куплена рік тому. Сьогодні я вирішила пробити її- інше імʼя вибиває (Ігор, припустим, хоча мій чоловік називається не так). Питання- це дзвіночок? Чи можливо попередній власник номеру?
Гага Газу• 22 мая 2023
Ну, це він не сам себе підписав, а хтось. Скоріше за все попередній власник.
Чарівна патика• 22 мая 2023
У меня поставщик все время был подписан как Иван и только недавно я узнала, что он Глеб. Мой налоговый инспектор Алла, но в гетконтакте она и Анна, и Аля. Кто-то невнимательный подписал 🤷🏻♀️
Шкала Радощів• 22 мая 2023
Я по одному номеру Василий зерно, а по второму Тарас чернозем 🤣
Живу в Киеве, к аграрному бизнесу имею такое же отношение как и к балету со своими 100 кг)
Ворую вкусняшки• 22 мая 2023
Моему сыну часто звонят и пишут и просят таксиста Колю, номер покупали в магазине
Посудомойка• 22 мая 2023
Ответ дляШкала Радощів
Мій син в 9 років став охоронцем Сергієм))) Але син навіть не сергій.