220В• 22 мая 2023
Тренуюсь, змінила харчування
Але вага стоїть. Місяць тренуюсь в залі- силові, кардіо, харчування інтервальне, низькокалорійне. У косметолога роблю Липолитики в підборіддя, зробила ботокс в нижню частину обличчя, зморшки маріонетки. Лікую волоси від випадіння, приймаю мікроелементи . І не в чому не бачу бажаного результату, не задоволена. Дівчата, вже хочеться все залишити . Як не опустити руки? Як вважаєте, колись побачу бажаний ефект?
Йосип_молодий• 22 мая 2023
Ответ дляAlino4kaaaa
Бажаний ефект в чому?
Что через месяц будет превращение из куколки в бабочку.
220В
• 22 мая 2023
Ответ дляAlino4kaaaa
Бажаний ефект в чому?
Зниження ваги, гарне волосся, обличчя, легкість, задоволення від праці над собою) бо це праця і гроші, які заробляю
Alino4kaaaa• 22 мая 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Знаю по себе «через месяц « никогда не будет.
Если мы себя запускаем долго и не смотрим за собой, то какой то эффект будет лишь спустя пол года.
Плюс смотря какие исходные данные.
Бабульція• 22 мая 2023
Місяць це взагалі ні про що. Зачекайте хоча б 3 місяці,щоб побачити якісь зміни.
До речі,у мене з силовими вага стояла постійно,але тіло змінювалось. А от статика дає, принаймні мені, максимально швидкий результат. Пробуйте,шукайте своє. Всі ми різні,кожен організм різний. Один від голоду(образного) худне,а інший навпаки набирає.
бифидобактерияЖоржик• 22 мая 2023
За месяц вы хотите результата? Тогда надо было к пластическому хирургу и были бы уже с кубиками на прессе и задницей как у Киркорова
Весела бджілка• 22 мая 2023
Так это нужно не перед летом делать а постоянно заниматься спортом , пп , массажи косметолог переодически . За месяц увы ничего невозможно сделать только постоянный труд
Йосип_молодий• 22 мая 2023
Ответ для220В
Мало времени на глобальные изменения, которых вы так ждете. Если вы пашете в тренажерку, то у вас на весах может даже + быть, от того, что жировая ткань замещается мышечной, а она - тяжелее.
По поводу волос: можно пол жизни пить витаминки, а эффекта не увидеть, потому что причина выпадения волос - не обнаружена.
По поводу лица: исходник тоже важен. Как должен липолитик облагородить? Просто убрать двойной подбородок,все. Красавишну на лице он не нарисует) . То же и с ботоксом. Вы наверное только месяц назад кинулись делать все и сразу?
Йосип_молодий• 22 мая 2023
Ответ дляAlino4kaaaa
Плюс смотря какие исходные данные.
Люто плюсую.
Отжигающая• 22 мая 2023
Вы серьезно? Хотите за месяц чудо эффект , такого не бывает, минимум месяца 3.
Ответ для220В
Волосся не змінитися тільки від таблеток . І для якогось результату треба пити мін 4 міс . Ботокс в нижню частину ? Для чого ? Зазвичай гарний результат в верхній частині ( лоб , міжбрівка, очі ) . Ви не те робите просто .
побольшомусекретику• 22 мая 2023
У меня на волосы ушло 2,5 года.
Пробовала многое экспериментировала.
Сейчас не жалуюсь, но всегда хочется как то еще или чего то еще.
Так что за месяц
скорее всего нереально.
Смотря, конечно что у вас сейчас и к чему стремитесь.
Пробовала многое экспериментировала.
Так что за месяц
КаРаКаТиЦа• 22 мая 2023
Ответ для220В
Скажіть, а за який період часу ви наідали ту зайву вагу? Мабуть трохи більше місяця?
Про волосся взагалі смішно, потрібно хоча б місяці 3 щоб почали з’являтись першу результати.
220В
• 22 мая 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Ні, стретчинг рік, змінила на зал. Волосся рік, змінюю уход. Косметолог з березня десь.
220В
• 22 мая 2023
Дівчата, місяць це тільки зал. Все інше постійно. Просто зараз якійсь відчай, бо гроші витрачаю, а нічого не складається.
220В
• 22 мая 2023
Ответ для_MadonnA_
Чому? В верхній частині мене все подобається. Ніжня частина проти зморшок «суму» трохи бачу результат, но не дуже(
220В
• 22 мая 2023
Хотілось, щоб написали : не відступай, роби, буде результат
. Чи може я не одна така
побольшомусекретику• 22 мая 2023
Ответ для220В
. Чи може я не одна така
У вас выбора нет, для себя вы обязаны быть красивой!
Пробуйте, делайте, экспериментируйте.
Выговорите, что занимаетесь уже год. Значит сейчас вы уже лучше чем были год назад. Через год будете лучше чем были сейчас.
Если будете двигаться в этом же направлении , то будете лучше большинства, которые этого не делают!
И советчица точно не форум о поддержке 😀
Пробуйте, делайте, экспериментируйте.
220В
• 22 мая 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Пробуйте, делайте, экспериментируйте.
Дякую за підтримку!
Diamond_777• 22 мая 2023
Ответ для220В
підтримаю вас, пішов другий місяць спортзала,
на вагах плюс, але менший розмір джинс вже і відчуваю тіло,
моя вам порада-
розслабтесь, зробіть фото ДО
І через місяць знову зробите і подивитесь.
зміни просто вам особисто непомітні,але вони точно є!
моя вам порада-
розслабтесь, зробіть фото ДО
Diamond_777• 22 мая 2023
Ответ для220В
у вас точно там ботокс? в маріонетки філери кладуть зазвичай,
окрім того перед тим як блокувати міміку - морщину треба заповнити,
тоді видно миттєвий результат
220В
• 22 мая 2023
Ответ дляDiamond_777
моя вам порада-
розслабтесь, зробіть фото ДО
моя вам порада-
розслабтесь, зробіть фото ДО
Дякую, вага трохи збільшилася, об’єми зменшилися, розумію, що жир топиться
Diamond_777• 22 мая 2023
Ответ для220В
100 %
і якість тіла покращується! не опускайте руки.
220В
• 22 мая 2023
Ответ дляDiamond_777
тоді видно миттєвий результат
Так. Ботекс, є так практика. Філер не хочу
Diamond_777• 22 мая 2023
Ответ для220В
можливо, але якщо у вас там починались заломчики, то треба було трошки філеру- ботокс іх не забере
Тримбулька• 22 мая 2023
Я вчера взвесилась , минус 7 кг за 4 месяца. Только подсчет калорий и ходьба . Прежде чем начать, ч несколько месяцев настраивалась))