Угги в горошек• 22 мая 2023

Інстаграм. Чи треба текст на фото у дописах такого аккаунту?

Контент пізнавальний. Тобто і не розваги-розваги і не лайфстайл, і не продаж товару. Але і не як навчальний посібник.

Якщо прям не наукова стаття там, а лише якась лаконічна завершена думка. Чула ніби в інстаграмі як раз варто не підписувати фото, щоб людина точно клацнула по допису і прочитала а про що там мова..
Результат:
вже голосів: 9
8 (88.89%) так, краще ключ.слово написати
1 (11.11%) інший варіант
0 (0%) ні, не треба слів на фото
0 (0%) я поза інстаграм
0 (0%) якщо автор цікавий,то все одно
0 (0%) не знаю, мені все рівно
Приму в дар• 22 мая 2023
Я за те, щоб підписувати, інколи людина крім розкладки фото далі не дивиться і якщо вона зайде на акаунт їй треба мати уявлення про що він і чи цікаві для неї теми

Гірчинка• 22 мая 2023
Краще підпишіть, але як хочете можете протестувати як піде без підпису також . Зараз продавці повітря бісяться і заради того, щоб затягнути клієнта, пишуть всяку єресь типу саме вони знают секретний секрет
Я нє Матрьошка!• 22 мая 2023
Конечно подпись должна быть
автор Угги в горошек • 23 мая 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Конечно подпись должна быть
а в якому застосунку безкоштовному можна це прілічно виглядающим зробити?