Гореотума• 22 мая 2023

Куда поехать в Карпаты, кроме Яремче?

В Буковеле летом делать нечего, в Яремче мне нравится, но я была там 2 раза, хочется чего-то нового. Чтоб и виды были красивые, и прогуляться было где, и кафешек не мало, куда ехать?
Там-тарарам• 22 мая 2023
Чому це в буковелі робити нема чого. аквапарк, розваги.
В шешорах водопади можна покупатись -але гуляти немає де.
В в Косів за гуцульським колоритом.
Коко На Страже• 22 мая 2023
Татарів, Микуличин, Косів
Летчица• 22 мая 2023
Ворохта, Славсько.
автор Гореотума • 22 мая 2023
В Ворохте тоже была 2 раза, туда тоже нет
Розвідка Маші• 22 мая 2023
В Верховину,музеї в кожному дворі,мені дуже сподобався музей музичних інструментів( треба екскурсію замовляти,багато хто приїздить),історія їхньої сім’ї довела мене до сліз,але сама розповідь дуже позитивна та весела,будинок де жив Параджанов,є музеї магії,штопорів.Біля будиночку Параджанова,є гарний готель з басейном,ми у них обідали,а гадзиня будиночку була на пасовищі,то сказала де ключ лежить і ми самі ходили по ньому та фотографувались.
Гомосноб• 22 мая 2023
Їдьте в Закарпаття. Синевір, Межигір´я, Ізьки там трохи по іншому.