ВільнаНазавжди• 22 мая 2023

Інформація для вагітних

Дівчата, хто підписаний на цікаві адекватні блоги для вагітних,? По догляду за дитиною, по ГВ знаю достатньо (наприклад, Ніна Зайцева по ГВ), а по вагітності пробіл. Бажано, не рівня "баба бабі сказала", а з натяком на доказовість.
Потрібно для родички (дівча молоде-зелене😀)
Видящие_помогите• 22 мая 2023
Самое лучшее баба баби сказала, ну у меня так было. Бабушка сказала маме а мама мне так и вырос сынок

Крем для арбуза• 22 мая 2023
А ваша родственница вас просила искать информацию?
Научительница• 22 мая 2023
як мене бісило , коли невміру активні родички тикали інфу блогерів. Все набагато проще : задай питання гуглу і він дасть відповідь.
автор ВільнаНазавжди • 22 мая 2023
Ответ дляНаучительница
Дійсно, завжди краще слідувати гуглу. Особливо це стосується дітей, типу зеленкою рота помазати, в жопу мило
Сусановна• 22 мая 2023
Група на фб Доказові батьки, в них в пошуку море матеріалів
автор ВільнаНазавжди • 22 мая 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Претставьте сибе прасила
автор ВільнаНазавжди • 22 мая 2023
Ответ дляСусановна
Там по тегу вагітніть виводить тільки питання
люблю_тортики• 22 мая 2023
Оця група гарна:
https://www.facebook.com/groups/pregnatspeaks/?ref...
Сусановна• 22 мая 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Там в коментарях найчастіше є посилання на статті)
Ще в них марафон про вагітність є, можете глянути

Воленс-неволенс• 22 мая 2023
Я коли була вагітна читала в інсті legkie rodi
Купили книгу доктора Білоконь Я вагітна що робити? - ось це прямо маст хев для вагітних, я позбулась багатьох зашорених міфів
Лівий Локіть• 22 мая 2023
Ваші доказові лікарі вас до могили доведуть, оце вже мода на цих ….
автор ВільнаНазавжди • 22 мая 2023
Ответ дляСусановна
Дякую!
автор ВільнаНазавжди • 22 мая 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Краще читати всяке неперевірене гімно, ага.
Научительница• 22 мая 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Такі поради я якраз бачила у блогерів. А тут на ресурсі отримувала кучі інформації від наших порадниць. Що що , а ми та нація , що допомагає друг другу , хоч може і в лоба дати , і нахамити від душі огризаючись. У Фейсбуці є Марія Шеремет-Іванова. Вона дійсно педіатр. В неї адекватні поради і судження . Наскільки я зрозуміла , то вона входить до порадниць на сторінки Доказові батьки. До блогерів без медичної освіти я відношуся з упередженням.
Крім цього треба подбати про педіатра. У нас молода жінка-педіатр зі звичайної поліклініки , яка ще горить своїм покликанням і не очерствіла . До неї можна хоч черед ночі подзвонити , коли ситуація виходить за межі моєї компетентності. Я тільки 2 рази телефонувала у вихідний і ввечері . Вона сорієнтувала , що робити, сама зателефонувала до лікарні і нас вже чекали у прийомному відділенні .
Юлія-0028• 22 мая 2023
delphoto
автор ВільнаНазавжди • 22 мая 2023
Ответ дляНаучительница
Шеремет я знаю, вона із Доказових. Як би на них не плювалися, але я не бачила у них жодної неадекватної поради. Головне, що вони аргументують і дають посилання, звідки інфа
Научительница• 22 мая 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Гімно теж треба перевіряти чи воно дійсно гамно. От на рахунок протифлазіда всі доказові проти бо він не входить в жоден протокол лікування, а я ним поставила крапку в постійних соплях з дитсадка.
автор ВільнаНазавжди • 22 мая 2023
Ответ дляНаучительница
Я віддаю перевагу перевіряти не на собі
Научительница• 22 мая 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Це мені теж подобається у ДБ , що є аргументи і посилання на першоджерело. А от прикормом у нас з ними не срослося.

Научительница• 22 мая 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Я віддаю перевагу перевіряти не на собі
Вас же ніхто не просить пити отвар зі шкурок ящірок. За альтернативні , додаткові методи я теж читаю, аналізую , пробую. Наприклад , при атопічному дерматит всі радять емоліуми, а нам зняло запалення крем Бархатні ручки. Це була перевірка ’на собі’. Емоліуми нам не допомагали .
автор ВільнаНазавжди • 22 мая 2023
Ответ дляНаучительница
В бархатних ручках все ж натуральне, тому і допомогло. В мене двохрічка атопік, чесно, я б не додумалася до такого🤯
Мурзилка• 22 мая 2023
Слежу в инстаграмме за polinaforbaby, ну у неё чисто контент о новорождённых уже и до 2 лет детей, а про саму беременность просто листала рекомендации и смотрела, они у меня с беременностью сразу сменились на мамские😁
Na kablukah• 22 мая 2023
Я черпаю информацию из разных источников: американской ассоциации педиатрии https://www.aap.org/en/news-room/
Этот амер госпиталь мне нравится,я там рожала,у них норм стандарты и рекомендации
https://www.advocatechildrenshospital.com/health-r...
А так на Ютубе смотрю Зайченко,olant,Нику Болзан, Доктор Юрьеву, университет здорового ребенка Няньковских,Петрановскую.
В течение беременности читала Рида ’Роды без страха’.
Группы в тг
https://t.me/Mambabyua
https://t.me/milkzatyshok
Научительница• 22 мая 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Моїй дитині вже 3,5 років. АД у нас з 6 місяців, якраз почалалася жара і пітниця перешла в АД. Крем Бархатні ручки явно жоден лікар не поралить. В нашому випадку радили тільки емоленти. Навіть кутівейт чи гідрокортизовану мазь не радили. Прийшлося самій на свій страх і ризик. Зате відразу запалення ушло і дитина перестала мучатися. Так що доказові лікарі будуть діяти не в інтересах дитина, а так щоб собі не наврідити. Наша педіатр дуже острожно підходить в плані лікування, але з нею можна сперечатися і вести діалог. Бо деякі лікарі ’тільки так і не інакше’ і ніякого компромісу чи пошуку альтернативи.
Научительница• 22 мая 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Ось профіль https://www.facebook.com/shemetivanova Марія Шемет-Іванова (в попередньому посту я помилися з прізвищем ).
автор ВільнаНазавжди • 23 мая 2023
В цьому кремі купа хімії, пожалійте дитину! Емоленти можна замінити вазеліном (,доречі, доказові це підтверджують)