Булькаю• 22 мая 2023
Чоловік принизив при іншій
Прийшли до лікаря з сином, я переплутала час, а питання було важливе..біля нас сиділа дівчина і він коли почув що я наплутала сказав в голос «ты что конченая» , я звичайно розумію що натупила але так грубо...а потім підійшов до тієї дівчини миленько вона йому роздавала вай фай. А я сиділа як опущена збоку. Він мене взяв за красу але після пологів я набрала і вже немає тієї краси, і в сьогоднішній ситуації мені здалось що він мене зневажає взагалі. Я йому треба була коли прекрасна була, а зараз ні. Після того всього ми вийшли він мене ще відчитував всю дорогу і кричав. Плакала я всю дорогу..але вдома вибачився і прийшов миритись і знову відчитував. От що з ним робити?
Невидимка Майя• 22 мая 2023
Сподіваюся, що ви просто створили трольну тему і в реальному вашому житті такого не було. Бо страшно уявити, що можна дійсно дозволяти таке ставлення до себе.
Булькаю
• 22 мая 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Нажаль було сьогодні...
Пасти Ла• 22 мая 2023
Кидайте його і повертайте собі красу і впевненість в собі...це якщо поруч з ним не можете себе так почувати
Невидимка Майя• 22 мая 2023
Ответ дляБулькаю
Нажаль було сьогодні...
Якщо дійсно правда -- тікайте не оглядаючись. Той, хто образив і принизив один раз, зробить це знову. Не треба, щоб це бачила дитина.
Kakainnnnnn• 22 мая 2023
Перевоспитати я в усьому завжди звинувачую чоловіка він мене отчитує а я його зразу начинаю і він затикаєтся бо в недоуменії
Рожки-да-ножки• 22 мая 2023
Треба було сказати - так я така якщо за такого конченого чоловіка вийшла заміж і народила від тебе.
Булькаю
• 22 мая 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Так він це робить регулярно нажаль
Булькаю
• 22 мая 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
І та дівчина дала йому вайфай на халяву?
Так
Булькаю
• 22 мая 2023
Ответ дляЩебетушка
А ви завжди разом до лікаряходие?
Не завжди але часто
Невидимка Майя• 22 мая 2023
Ответ дляБулькаю
Так він це робить регулярно нажаль
Що вас тримає поруч з такою людиною?
Булькаю
• 22 мая 2023
Ответ дляПерша на селі
Взял за красоту, а вы его за что взяли?
Навіть не знаю. Просто спілкувались і звикла до нього
Булькаю
• 22 мая 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Що вас тримає поруч з такою людиною?
Установка що шлюб назавжди
Соседушка• 22 мая 2023
Ответ дляБулькаю
Так він це робить регулярно нажаль
Так а что нового, если вас унижают регулярно? Пора бы уже привыкнуть. Или раньше он вас просто дурой обзывал, а сегодня «конченной» и у вас земля из под ног ушла?
Перша на селі• 22 мая 2023
Те любви с обеих сторон нет и не было, тогда неудивительно. Меняйте свою жизнь в лучшую сторону, работа, карьера и самостоятельность.
Невидимка Майя• 22 мая 2023
Ответ дляБулькаю
Установка що шлюб назавжди
Ця установка вже поламала ваше життя, а тепер ламає майбутнє нормальне уявлення про стосунки у вашої дитини. Воно того варте, серйозно? Штани в домі важливіші за ментальне здоров´я дитини?
Млинець Мій• 22 мая 2023
Мені вас шкода. Обіймаю вас. Сподіваюсь ви приймете правильне рішення.
Булькаю
• 22 мая 2023
Ответ дляСоседушка
Він не при людях це робив і не так часто. Сьогодні мене це дуже зачепило
Булькаю
• 22 мая 2023
Ответ дляМлинець Мій
Дякую(
Запароленое одеяло• 22 мая 2023
Ответ дляБулькаю
Нажаль було сьогодні...
Не вірю, що ви дозволяєте так себе принижувати. І довго ви це ще терпітимите? Далі буде гірше. А за красу не кохають, то який брєд ви кажете.
Він не змінеться, це я кажу, як людина з великим досвідом.
Перша на селі• 22 мая 2023
Потом ваш сын тоже об вас ноги вытирать будет, смотря на отца, задумайтесь. Подумайте какая жизнь вас с этим человеком ждет через 10 лет и какая может быть (с любящим и уважающим человеком, надежным, счастливая).
Запароленое одеяло• 22 мая 2023
Ответ дляБулькаю
Установка що шлюб назавжди
Шлюб, поки є повага, довіра і любов. Але головне довіра і повага.