Пацелуйнитуда• 22 мая 2023
В кого було важке дитинство, це вплинуло на ваше життя або на ваш психічний стан
Всех в сад• 22 мая 2023
Не то чтобы у меня было прям тяжелое детство, но было немало травмирующих событий. И да, это повлияло на мою психику и жизнь
Тантрический кекс• 22 мая 2023
Наверное. Хотя я думала, что это все в прошлом. Но сейчас, в 35, вылезло столько проблем с психическим здоровьем. А может причина и не в детстве, у меня в целом была жизнь так себе.
Этожзвяздаяегообожаю• 22 мая 2023
Так, вплинуло. В усіх оточуючих я бачу ворогів і конкурентів. А коли хтось проявляє до мене доброту, то потім кілька діб думаю, в чому підстава.
Этожзвяздаяегообожаю• 22 мая 2023
Ответ дляТантрический кекс
Ось і у мене різні психологічні проблеми вилазять з віком. В юності якось не загострювала на багатьох речах увагу
Шумелка Мышь• 23 мая 2023
Да ,я как ежик . И много комплексов и постоянно хочу доказать что я могу . Зачем не знаю
Пацелуйнитуда
• 23 мая 2023
У мене було важке дитинство, дуже. Проблеми почались ще з 23 років, зараз 29 і за цей час стан лише погіршується. Чоловік радить ходити до психолога, але я все не можу себе заставити. І проблеми вде не тільки психологічні а й нервові.
Багиня• 23 мая 2023
Було таке собе, багато різних неприємностей та постійний пресінг. Є проблеми. Спочатку їх дійсно не сприймаєш проблемами бо зайнята або виживанням і як заробити, або ще тягнеться звичка що завжди ж так жила, тому і не розумієш що щось погане. Ходила до психотерапевта, стало краще.
Укр_жіночка• 23 мая 2023
Я в дитинстві була вдягнена, нагодована всякими смаколиками нагодована.
Але коли батьки сварились, і мати мене била головою об стіну, то не легким дитинство вважаю.
Підлітком ходила до школи тільки в штанах. Бо мати била табуреткою по ногах. Завжди синці.
Так, це вплинуло на моє життя, бо я в 17 пішла до чоловіка. В 18 вийшла заміж.
І так то мама завжди казала, щож ти в нас така страшненька. В тебе жопа квадратна, ні хто не покохає.
Чоловік вже 25 років кохає. Дякую мамо((
Мальчун-задирун• 23 мая 2023
Ответ дляУкр_жіночка
И как сейчас отношения с родителями?
Укр_жіночка• 23 мая 2023
Ответ дляМальчун-задирун
И как сейчас отношения с родителями?
Никак. Вот свекрам передала сухари для курочек, нам передали яиц и зелень и вынесли мозг так, что лучше я б купила на рынке.
Моя мать стала нормальной, когда заболела гепатитом и мы оплачивали лечение.
Ну как нормальной…. Просто мозг не выносит.
Из этой всей кампании был один нормальный человек, мой отец. Но он сделал прививку от Ковида и через 3 дня умер.
Эхх…
Апофиозная• 23 мая 2023
повлияло на отношения, проявление в социуме, работу, на всё. ходила раньше по психологам, плюнула, устала бороться
В шоколаде• 23 мая 2023
Дуже вплинуло. Батьки билися між собою, батько пив. Потім коли розлучилися, мати мною не займалася, не було батьківського піклування, била, не годувала. В мене розвинувся ПТСР, генералізований тривожний розлад. Життя в мене зараз прекрасне, але то мій вибір.
Простецкая• 23 мая 2023
Сказать, что прям тяжелое, то нет, но родители своими скандалами конечно попили кровь хорошо, конечно это отобразилось на моей психике, тревожность, неуверенность, но к уже своему немалому возрасту я как-то научилась с этим всем справляться
Простецкая• 23 мая 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
О да, это Вы правильно отметили - я во всех всегда видела врагов и только самое плохое, никому не доверяла никогда
Простецкая• 23 мая 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Тоже всю жизнь пытабсь всем что-то доказать, и только работа с психологом мне немного помогла
Простецкая• 23 мая 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Эхх…
От прививки чтоли? Жесть😱
Natali-2f20• 23 мая 2023
У мене було важке дитинство яке сформувало багато психологічних проблем. Робота з психологом та вивчення психології дало розуміння як жити далі.