Коник-стрибунець• 23 мая 2023
Хто міняв права на нові, там буде вказана дата коли я їх отримала, чи
коли замінила? Наприклад, якщо мені їх видали 2010, то так і залишиться? Чи буде стояти 23 рік?
КвартираЧья• 23 мая 2023
Раньше ставили дату открытия категории. Я первые права получала в 2004, потом меняла фамилию и права в 2010. Стояла отметка об открытии категории с 2004.
Коник-стрибунець
• 23 мая 2023
Ответ дляКвартираЧья
Велике дякую
Инста_Богиня• 23 мая 2023
На лицевой стороне:
Поле 4а - дата выдачи нового посвидчення.
Поле 4б - дата окончания действия нового посвидчення
На обратной стороне там где список категорий:
Поле 10 - дата выдачи СТАРОГО посвидчення определенной категории (В1,В,С......)
Поле 11 - опять дата выдачи нового посвидчення определенной категории
Мона_Лиса• 23 мая 2023
На лицьовій стороні буде дата видачі прав, а на звороті де категорії дата, коли ви здали на дану категорію.
Коник-стрибунець
• 23 мая 2023
Ответ дляМеня не звали
А что за новые права?
Посвідчення водія, вибачте
Коник-стрибунець
• 23 мая 2023
Ответ дляИнста_Богиня
На лицевой стороне:
А скільки воно тоді дійсне, надіюсь років 50?
Инста_Богиня• 23 мая 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Так, 50 років
Мона_Лиса• 23 мая 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Я отримувала в жовтні 2022 на 30 років, на 50 зараз не видають.
Инста_Богиня• 23 мая 2023
Пардон. Недогляділа.
А, дійсно, тільки що витягла і переглянула.
Видали нове посвідчення в серпні 2022 на 30 років.
Дійсно, на 30 років. :(
Меня не звали• 23 мая 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Посвідчення водія, вибачте
Ні, я просто питаю, щоб зрозуміти чи мені треба міняти?
Що воно таке, вже щось нове ввели?
Ух яка ж Я• 23 мая 2023
Мені підходить на 30 років )
Мені як раз буде 67 , коли скінчиться термін дії. Чи буду я водити авто в цьому віці, питання )))
Коник-стрибунець
• 23 мая 2023
Ответ дляМеня не звали
Що воно таке, вже щось нове ввели?
ні, у мене не вірна транслітерація прізвища, не співпадає з закордонним