Кров з молоком• 23 мая 2023

У меня будет двойня!

А я не пойму свою реакцию(( пугает очень(
автор Кров з молоком • 23 мая 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Это моя мечта))
Автор, чихните на меня)))
Лёгкой вам беременности!
Чих)))

Фиалка25• 23 мая 2023
Вітаю!!! Нехай все буде якнайкраще!
Все буде добре! Ви швидко прилаштуєтеся і звикнете, а вони будуть завжди один одному підтримкою. У мене знайомі хлопці -близнюки по 46 років хм, то кажуть, що де б ми не були -садочок, школа, армія, працюють разом -ми самі собі вже маленький колектив і не відчували себе одиноко, як інші дітки
Почемучечка• 23 мая 2023
Круто! За один раз сразу двое и свободна всю жизнь для занятий своего тела.
Госпожа Белладонна• 23 мая 2023
Вітаємо!Подвійні клопоти і завжди має бути бути в кишені дві однакові цукерки бо буде війна))
Це ж круто!Один раз і маєте двох.Чи Ви це так за ’другим’ сходили ? За сестричкою або братиком?
АнтиТанкист• 23 мая 2023
Ответ дляЧарівна квіточка
в тому плані, що за один раз народить двох діток, а не два рази буде ходити вагітною і двічі народжувати. треба трошки фантазії ввімкнути і все ок буде)
Так, может автору не нужен был бы второй ребёнок. Не захотели и все. Или может вторую беременность планировали, когда первому ребёнку было бы уже как минимум 3 года
Фізик-ядерщик заочно• 23 мая 2023
Ответ дляКров з молоком
Чих)))
Вхопила міцно)))
Автор, а ще ранній термін? Не кажуть ще стать?
Коли народжується одразу хлопчик і дівчинка, то це взагалі просто Джек пот)))
Але головне, щоб здоровенькі були і легко все пройшло!
Це саме основне! Цього вам бажаю від всього серця
Чарівна квіточка• 23 мая 2023
Ответ дляАнтиТанкист
потрібен чи не потрібен, планували чи ні, це вже немає ніякого значення.
є факт, що буде двійня і це потрібно автору прийняти. а ваші здогадки, то ваші здогадки.
Аквис• 23 мая 2023
Автор, у меня тоже двойняшки. Это классно.
ніколи такого не було• 23 мая 2023
Без помощницы не обойтись

Почемучечка• 23 мая 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Думаю у автора плановая беременность и возможно ЭКО или просто стимуляция выработки яйцеклеток.
Школьную программу ей придется 1 раз пройти, а не как с разновозрастными: каждый раз в первый класс
автор Кров з молоком • 23 мая 2023
Ответ дляАквис
Розкажіть трохи як воно?))
автор Кров з молоком • 23 мая 2023
Ответ дляПочемучечка
Сама звичайнісінька вагітність)
АБВГДэшница• 23 мая 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Это был мой самый большой страх)))) я бы точно не справилась
и куда б вы делись?))
Малая Налегке• 23 мая 2023
Моим уже по 10 лет)
Весело и сложно конечно в любом возрасте.
Вначале маленькие, там одни заботы Сейчас взросление, тоже у обеих по разному проходит.
А вообще, поздравляю)
Почемучечка• 23 мая 2023
Ответ дляКров з молоком
Сама звичайнісінька вагітність)
Так еще и незатратная;)
У меня у 2 пар знакомых по 2 девочки: близняшки и двойняшки. Много приколов и трудностей в младенчестве, зато сейчас хорошо, общие интересы (школьные, кружки и т.п.).
Пез Году Неделя• 23 мая 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ой, в моїх різниця 3 роки і цукерки мають бути однакові і порівну інакше війна)))
Ms. Похвала• 23 мая 2023
Вітаю; але щастя полюбляє тишу пс у доньки в класі є трійнята; два хлопчика та дівчинка ;)))
Щебетуха• 23 мая 2023
Поздравляю вас, дети это радость, хоть с ними и много хлопот, но это приятные хлопоты, вы справитесь!)
Лукава_Кiшка• 23 мая 2023
Хто радісно вітає просто не розуміє всіх складнощів та ризиків такої вагітності.

ЧупакабраЗеБест• 23 мая 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
чо это вдруг,у меня погодки,это еще сложней,и ничего все живы.
Невгамовна Бу• 23 мая 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Автор пройдет и через них. Но это не значит, что сейчас нужно накинуться на нее со страшилками
Бла бла бла• 23 мая 2023
Автор, поздравляю!))) Я тоже была в шоке, а муж еще больше))) Моей двойне уже 30+. Будет тяжело, надо помощь, но вы справитесь!
Помидорина• 23 мая 2023
Вітаю! Це дуже класно, хоча непросто. Моїм 2 рочки і це - найскладніший час.
автор Кров з молоком • 23 мая 2023
Ответ дляБла бла бла
Дякую) а мій чоловік щасливий, завжди двійню хотів) в нас ще на весіллі навіть випали двійнята, в одному з конкурсів 😂
Бла бла бла• 23 мая 2023
Ответ дляКров з молоком
Ооо) у нас на весіллі такий тост був) Чоловік був шокований від щастя він теж про таке мріяв)
Анонимба• 23 мая 2023
Вітаю! Буде нелегко, але ви ще оціните, як добре, що вони є один в одного. Їм не треба буде компанія, вони завжди вдвох.
А ще порада заздалегідь, не відмовляйтесь від допомоги, не будьте прискіпливі до тих, хто допомогає і будьте вдячні за будь яку допомогу.
Бо вона вам знадобиться))
Анонимба• 23 мая 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Значить всі справляються, а ви б ні?! )))
Якось би виросли
Ластовиння• 23 мая 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Знаєте, як казав один педагог ? Неповна сім´я - це та, де тільки одна дитина) Гарна книжка у нього, передова я б сказала, для тодішньої радянської педагогіки.
АнтиТанкист• 23 мая 2023
Ответ дляЧарівна квіточка
Как и ваши про отстреляться только ваши
Анонимба• 23 мая 2023
Ответ дляТримаю свічку
Це чудово, вітаю! Ми з сестрою погодки (різниця 11,5 міс.), все життя як близнюки - разом в садок, до одного класу, до інституту... Нам завжди було весело вдвох.
Багато нюансів, розумію, але всеодно це чудовий подарунок долі)
Ну, ви не погодки. Майже 2 роки. Погодки це коли рік