Кров з молоком• 23 мая 2023

У меня будет двойня!

А я не пойму свою реакцию(( пугает очень(
СМСница• 23 мая 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Это был мой самый большой страх)))) я бы точно не справилась
И мой! Но раз двойня уже есть - то принять факт, просить помощи, забить на неважное, заниматься детьми. Сложно, но не невозможно.

Не прохожу мимо• 23 мая 2023
Вау, вітаю!
Я думаю, що перший рік-два буде важко, а далі буде вогонь, будуть разом гратись
В мене двійні немає, у дітей різниця 2 роки
То я з 4 років старшої проблем з дітьми не маю - вони самі себе займають. Вже в школі обидва, молодший закінчує початкову, все супер
З двійнею мені здається ще краще - немає цього розриву в віці. Але коли обидва маленькі це важко звичайно, але думаю пристосуєтесь) тим паче зараз стільки всяких приблуд є для цього)
Посудомойка• 24 мая 2023
Вітаю Вас !