Сиренькая• 23 мая 2023

Не можу прийняти свою вагу.. поговоріть зі мною

Дівчата, я понити..
Мені 36, зріст 170
Вага 64!
Сьогодні купила джинси L, 40 розміру
Зі школи пам‘ятаю себе 53 кг
В 2019 востаннє важила 54, потім іага почала рости.
Два роки тому 57
Але вже 64..
І чи я їм чи не їм, чи є спорт чи нема. Чи лежу чи кручусь як білка - 64, і трава не рости!
Все!
Роби що хочеш
Я відкладаю життя на потім
Не подобаюся собі
Я такою себе не приймаю
Не зочеться манікюр, педікюр, макіяж, наряджати себе
Всюди пузо стирчить
95/77/97 параметри
Живіт капец
Що робити?
Де брати сили полюбити цю жінку в дзеркалі?
Щей старіючу
Овал не той.. зморшки
А вона хоче щоб її полюбили, хоча б я сама..
з гарною фігурою я себе любила, кремчиками мастила, платтячка купляла. А зараз.. не люблю
Все буде Україна• 23 мая 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Резкое замедление обменных процессов в организме, особенно после 40 лет. А после климакса вообще со стремительной скоростью. Мля мама была до беременностей 53 кг, после 60 долгое время, а после климакса резко стала 70-72. Пришлось начать себя ограничивать.
Так я і контролюю просто без фанатизму, а там - дивитимусь по ситуації.
НеКонец-Света• 23 мая 2023
Ответ дляЗупка_цем
Да, явно проблемы не с весом, извините! Ну, что сказать, психолог нужен, раз так вам не комфортно, прям жизнь не мила.
Я такого же роста, 53- это катастрофа! Было у меня раз в жизни- был как скелет, запавшие щеки, кости торчат, холодно вечно.
Хоч хтось написав щось адекатне). При зрості 170 і вазі 64 авторка важає себе товстою? Серйозно? І головне, що всі одна поперед одної дають поради схуднути))). Там проблема в голові.
Мая твая не панимать• 23 мая 2023
Что сказать... Смирилась. За пять лет + 30. Таких как Вы не воспринимаю. Не нравится худейте, только дефицит.
РокерША• 23 мая 2023
Да ну,я с 63 кг и 168 см была красотка,правда,на спорте. Сейчас после родов 73 и вот где ужас,не нравлюсь себе,стараюсь лишний раз в зеркало не смотреть, нолу балахоны одни.