Божа кульбабка• 23 мая 2023
Розбирає((( заразилась від чоловіка?
Дівчата, що випити ? Чоловік декілька днів тому жалівся на першіння та біль в горлі, соплі, сьогодні почав кашляти. А тепер я сиджу і чую як в мене першить горло, почервоніло і болить(((
Що випити? Може Фервекс? Це гаплик😩 літо на носі а ми…
Божа кульбабка
• 23 мая 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Я думала тут тема про венерические заболевания ..😅
Ну ви даєте)))
Божа кульбабка
• 23 мая 2023
Ответ дляМатьЧасть
Есберітокс на початку не дає розкиснути, лор порекомендував
Дякую🌸
Божа кульбабка
• 23 мая 2023
Ответ дляБезпринципова
поздно что-то пить, выбирайте сериальчик и моститесь поудобней
Чому? В мене тільки от почались симптоми🙄
Не против• 23 мая 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
У нас с вами мысли совпали))))
Безпринципова• 23 мая 2023
Ответ дляБожа кульбабка
потому что вы уже заразились, процесс пошел
Фізик-ядерщик заочно• 23 мая 2023
Пить, пить и пить. Чем больше выпьете, тем меньше интоксикация. Можно атоксил. Вирус противный. У меня кашель был до рвоты. Две недели отхожу. Слабость до сих пор.
Божа кульбабка
• 23 мая 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Жах((( одужуйте! Певно і нас це чекає☹️
Зараз побіжу в аптеку
Наездница• 23 мая 2023
У мужа кашель уже 2,5 недели и это треш. Ребенок тоже что-то подцепил в саду. Вирусняки жуткие как для теплого времени года. Я бы на вашем месте полоскала горло, много пила и может флюколд бахнула
Фізик-ядерщик заочно• 23 мая 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Жах((( одужуйте! Певно і нас це чекає☹️
Зараз побіжу в аптеку
Капли в нос, жаропонижающее. Открытые окна. Так легче.
Мрії у вирії• 23 мая 2023
Мы лечимся оциллококцинумом. Помогает переболеть быстрее и легче. Но это гомеопатия, но нам помогает
TATATA1973• 23 мая 2023
Та нічого не приймати. Якщо вірус - три дні він в клітині, хоч яд пийте, він свій цикл пройде. Зменшіть інтоксикацію, пийте багато.
На циголках• 23 мая 2023
Ответ дляМатьЧасть
Подтверждаю, он не то что бы лечит, а помогает справиться. При первых признаках сразу начинаю прием
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ми тільки почали відкашлюватись всією сім´єю як тут малий зі школи знов приніс якусь херню, пів уласу злягло.
Уже тепло і так набридли ці соплі і кашлі
Мама Чели• 23 мая 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
И я
Мама Чели• 23 мая 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Пусть меня заплюют сейчас, но когда узнали, что муж заболел, нужно было Амизон выпить, ну и в самом начале тоже можно.
Божа кульбабка
• 23 мая 2023
Ответ дляМама Чели
🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️ Я не завжди хворію коли чоловік захворів, нащо мені дарма хімію пити? Якщо я могла б і не захворіти. Ви себе травите треба чи не треба? Відповідь взагалі не по темі.
Мама Чели• 23 мая 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Ну пейте свой фервекс