kuskus• 23 мая 2023

Два дні думаю про тих, хто пішов в білгородську область

Виходить вони йшли практично на вірну смерть, не можу перестати про це думати. Помийки рашистські пишуть про «ліквідацію дрг», звісно інформаційну війну ніхто не відміняв, але ж там просто не може бути без жертв, бо пішли в осине гніздо.
Даксо• 23 мая 2023
Ответ дляIcosmo
Я їх взагалі не читаю, а це відео уже всюди і дивно це заперечувати
Це ви рашиські тг канали і шарія називаєте ’всюди’?
tanuwe4ka• 23 мая 2023
Ответ дляriri
А чего вы в 1 возле кпп верите ,а в 10 нет?...
Потому что на форме рисунок другой. Логично, если все видео в одной форме, то и трупы должны быть в этой же форме. Зачем переодевали? Либо если не переодевали, то тогда хоть одно видео с такой же формой быть должно. Я конечно могу подумать, что реально было несколько подразделений, но тогда опять же идентификация была б. Короче мутные фотки это.
Даксо• 23 мая 2023
Ответ дляriri
Тому що там не мультикам.
annac• 23 мая 2023
Удалено администрацией...
Cat88• 23 мая 2023
Ответ дляTAM-rico
Я зрозуміла так, що це росіяни, що воювали на нашому боці. І вони свідомо пішли туди в надії, що до них долучаться інші . І мені їх жаль також
А що там травилось ? Я шось нічого страшного не читала , тільки жертви с тих пограничників
Mrs.Ochmonek• 23 мая 2023
Звідки ви взяли, що вони ’йшли на вірну смерть’?? Вони виконали бойове завдання на території РФ, куди і має переміститись війна.
Icosmo• 23 мая 2023
Ответ дляДаксо
Омг, йдіть вже з Богом, бачу ви там тільки і пасетесь
Даксо• 23 мая 2023
Ответ дляannac
Удалено администрацией...
Я вам більше скажу: виконання багатьох бойових завдань це не гарантоване виживання. Така у військових специфіка
Mrs.Ochmonek• 23 мая 2023
Ответ дляannac
Удалено администрацией...
А тут і не наші, але ті, що за нас.
Даксо• 23 мая 2023
Ответ дляIcosmo
Ну це ви про якесь відео тут тільки і говорите, я хз про що ви. І от бачите, я правильно угадала, що воно тільки у всяких шаріїв і ко і розповсюджується :)
Yarosh10• 23 мая 2023
Про нібито затрофеїну техніку нашу безпосередній учасник операції мені сказав : «Техніка- це х…ня, коли ви ворога б‘єте на його території»
РойЛеля• 23 мая 2023
Ответ дляRe1ne
А почему вы о них думаете?
Ну як би для декого нормально не просто з мемчиків поржать, а вникнути в суть глибше і подивитись ширше.
Дякую, автор, за тему і небайдужість
Icosmo• 23 мая 2023
Ответ дляДаксо
Ви якась дивна, відстаньте вже від мене, ні до яких шаріїв я не хожу, вже декілька раз вам написала а ви все свою лінію гнете
Re1ne• 23 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
Дякую, автор, за тему і небайдужість
А где я с мэмчиков поржала?
РойЛеля• 23 мая 2023
Ответ дляLen00K
У коллеги сын погиб там :(( Те же мысли, автор
Вчора загинув?
o.shalneva• 23 мая 2023
Ответ дляIcosmo
Ви напевно за інше відео, не в кабінеті а там де техніка пошкоджена і підірвана
Так,інше відео .
musilda• 23 мая 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Удалено администрацией...
Бу-ді-бу• 23 мая 2023
Ответ дляannac
Хз как на самом деле
🤨«російський добровольчий корпус» заявив, за час операції у Бєлгородській області у них втрат немає. Натомість міноборони рф стверджує, що вони знищили понад 70 бійців, чотири броньовані машини та п´ять пікапів

🔸hromadske | новини тут
Из того, что утверждает минобороны гавностраны, у нас уже население должно было в минус уйти, включая женщин, стариков и детей
annac• 23 мая 2023
Ответ дляmusilda
Удалено администрацией...
не переживайте, они еще не закончили, только начали
Stefaniya K.• 23 мая 2023
читаю источники которым доверяю.ребята молодцы.все норма там.так же курская граница или брянская-только что читала -тоже движ.по белгородщине-они по разным селам.вообщем где дырявая граница с регионами рашки-туда и заходятт
o.shalneva• 23 мая 2023
annac• 23 мая 2023
Ответ дляБу-ді-бу
это да
Stefaniya K.• 23 мая 2023
ну только что видео что они в 3 км от белгорода уже.может прикалываются но...все может быть.настрой у них ок
чаревна• 23 мая 2023
Ответ дляRe1ne
Так а в чем смысл вашей темы?
Потому, что у нас война с рашей. И не следить за событиями происходящими не возможно.
Я тоже слежу за ситуацией. Неожиданный шаг
Olga Zelenyak• 23 мая 2023
Там еще вчера 39 человек убили, столько сколько туда не зашло. Меньше ватные паблики читайте.
Многие из засветившихся вчера на видео были якобы убиты в прошлые свои заходы. Второй год войны и беспробудного пиздежа от раши, пора привыкнуть.
malinka.ya• 23 мая 2023
Ответ дляLen00K
Где там ?
В БНР ?
Никто там не погиб , про ликвидацию раша брешет , как обычно
Ребята продвигаются дальше .
Re1ne• 23 мая 2023
Ответ длячаревна
Так это не наш шаг и не на нашей територии.
Stefaniya K.• 23 мая 2023
так там же границы дырявые несколько сотен км .если не больше.заходи хоть на слонах.защиты никакой нет .там чертей что творится.русня оголила свои границы.свтан говорит-сказочные долб.бы эти русские.до мацквы 450км а всем по.ю
РойЛеля• 23 мая 2023
Ответ дляRe1ne
А где я с мэмчиков поржала?
Не конкретно вам це. Але ж ви пишите до чого автора переживання
чаревна• 23 мая 2023
Ответ дляriri
Я на свою голову полезла на их каналы в телеге. Там десяток трупов как минимум ...
⚡️ Всі ви бачите, що росіянами активно шириться відео з нібито трупами з Бєлгородщини.

🤔 Але у нас декілька питань:

▫️Де ті самі понад 70+ трупів, про які вони заявляють?

Показують лише 4 тіла незрозумілого походження

▫️Ці трупи чомусь у формі ЗСУ, хоча на всіх відео від Легіону та РДК ми бачимо, що воїни у мультикамі

▫️Де жовті повʼязки і шеврони на тілах?

На відео від РДК та Легіону Ви знову ж таки самі все бачили, як вони були одягнені

▫️Чому трупи в осінній формі?

Зараз спека, люди приймають активну участь у боях, однак чомусь вирішили одягтися потепліше?

▫️Чому не показують обличчя?

Дивно лежать, не бачимо поранень. Немає жодної ідентифікації та приналежності до громадян рф

▫️Чому не демонструють ніяких документів, які мають бути при них?

Як висновок: Черговий недолугий витвір від «Бояришнік Пікчерз», от і все 🤦‍♂️🤦‍♂️