Маришка1706• 23 мая 2023

Кріоперенос при легкій застуді

Через два дні заплановано перенос ембріонів ,а я застудилася ( нежить). Не знаю що тепер робити, так не хочеться переносити процедуру на наступний цикл.Поділіться досвідом . Дякую!
Майская киска• 23 мая 2023
Ничем насморк не помешает. Удачи
автор Маришка1706 • 23 мая 2023
Ответ дляМайская киска
Ничем насморк не помешает. Удачи
Спасибо 🌹
Помогалочка• 23 мая 2023
Є думка, що це, навіть, на краще: імунітет ослаблений, отже, не буде ’боротися’ з ембріоном. Але це лише думка. Порадьтеся з лікарем.
Все буде
Замулена ріка• 23 мая 2023
Если так надо , то и при насморке , и при любых обстоятельствах приживутся . Удачи , автор!
Королева ганделику• 23 мая 2023
Посоветуйтесь с репродуктологом, это может быть серьёзно.
Зачем рисковать? Я так 2 раза переносила.
автор Маришка1706 • 23 мая 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Спасибо 🌹
Простоваля• 23 мая 2023
Это не помеха. По опыту положительному
Экспертиза• 24 мая 2023
Переносили дважды с насморком и обе успешные попытки. Я б не отменяла!
Ковбой Хагис• 24 мая 2023
це навіть добре. голове слідкуйте щоб температури не було