Prosto imia• 23 мая 2023

Хто повернувся з Польші чи іншої країни саме як біженець

Чи відчули ви різницю суспільства на Батьківщині та закордоном?
НеЛена-f234• 23 мая 2023
Повертаюсь 2-го червня)перевірю)

Len00K• 23 мая 2023
Я и не возвращаясь чувствую. Что вы имеете в виду?
Свята• 23 мая 2023
Конечно разница большая
автор Prosto imia • 23 мая 2023
Ответ дляLen00K
Я маю на увазі, що наші люди в деяких моментах дійсно савдепія(. Як не прикро мені таке писати. Я люблю Україну і ніде б не хотіла жити крім неї. Я вірю в перемогу над тими дебілами.
Але наше суспільств реально застаріле в багатьох судженнях.
автор Prosto imia • 23 мая 2023
Ответ дляLen00K
Те що війна йде я розумію, я в три години ночи прокидаюсь і читаю починаючи від того як їздить транспорт і закінчуючи прильотами.
Korsika999• 23 мая 2023
Ответ дляProsto imia
Да. Вон как разрывает некоторых, из-за одного женского вагона на поезд. Хотя казалось бы, ну какое тебе дело? Едь в каком хочешь. Тоже самое и с формой чужих тел, лишним весом, одеждой. Многих почему то очень напрягает чужой лишний вес, седые волосы, волосы на ногах и т.п.
Parasolechcka• 23 мая 2023
Дуже важке питання, думаю треба підняти його після Перемоги. Цей досвід тим хто думає, багато чого дав і показав..
sandra-ko• 23 мая 2023
Ответ дляProsto imia
Я была дома во Львове 6,5 дней. Насколько я люблю свой Львов, но поездка в раздолбанной, грязной, громыхающей маршрутке ’ Богдан’ повергла меня в шок. А цены так вообще.... Поехала на ’ Пивденный’ за туфлями и сумочкой. Туфли от 3500-4200 грн, сумочка 1500-1700 грн( не кожа). Взяла творог 250 гр, йогурт польский и Королевского сыра 250 грн, заплатила 160 грн. Шок- это не то слово. Я всей душой люблю Украину. Но печально осознавать, что нам еще очень далеко до европейской жизни.
raissa24• 23 мая 2023
Звичайно відрізняється

Natal_ka91• 23 мая 2023
Ответ дляProsto imia
Яка совдепія? Та в нас навіть при такій корупції і такій ситуації, як виявилося, супертехнологічна країна, з розумнезними і сильними людьми. Так, наші люди не всі погляди ще приймають, як в інших країнах, але це все пройде
автор Prosto imia • 23 мая 2023
Ответ дляKorsika999
Вот-вот. Тут девушка в прикиде и макияже готесы мило общается с бабулей. Бабуля мило общается с ней. Ходят кто в чем хочет, весит сколько хочет, красит волосы в любой цвет.
Natal_ka91• 23 мая 2023
Ответ дляsandra-ko
Це не причина, це наслідок того що твориться, тому такі ціни... А от чому в нас ціни європейські, а зп українські, це вже питання, чому нам не дають нормально жити
автор Prosto imia • 23 мая 2023
Ответ дляNatal_ka91
Але чомусь бабки на лавці трендять в чому тобы вдіться, люди харкають на асфальт, в автобусі дають поради як нафарбуватися та в який колір фарбувати волосся, скільки важити. І ще багато подібних прикладів
AlisaMom• 23 мая 2023
Ответ дляProsto imia
В Европе тоже плюют на асфальт (не один раз видела) мусор кидают, всяких хватает. Ну в остальном плане на много толерантней конечно
Natal_ka91• 23 мая 2023
Ответ дляProsto imia
Це не совпедія, це просто суспільство досі не доросло до нормальних рамок. В кінці кінців, наш менталітет, багато в чому є ще мінуси. Думаєте, закордоном всі виховані,ніхто не плюється і не зачепить? Це повезе, якщо будете в хорошому районі жити.
автор Prosto imia • 23 мая 2023
Ответ дляNatal_ka91
Не доросло з чого? Ну постсовдепія. Тоді ж теж прислухались до старших як Отче наш і не можна було відрізнятись
автор Prosto imia • 23 мая 2023
Ответ дляNatal_ka91
Живемо понад рік в різних містах і оселях. Як біженці, але працюю, то явно не в дорогих районах.
Natal_ka91• 23 мая 2023
Ответ дляProsto imia
Ну якщо ви берете за основу поведінку типового європейця, то до неї)) в чомусь ми кращі, в чомусь вони. В кожній країні можна найти щось не те, і тим чим можна реально гордитися. Старе покоління - от там може бути реально совдепія.
Natal_ka91• 23 мая 2023
Ответ дляProsto imia
Жила у Франції у районі який рахувався престижним. Бачила і бійки під вікнами, і плювки об асфальт, і сміття не там де треба. Те, що толерантніші і привітніші, це факт, але далеко не всі. Щоб вигнати совдепію, треба щоб не одне покоління змінилося

сладкий_ноябрь• 23 мая 2023
Ответ дляProsto imia
Та прям таки.
Общество очень разное, как в Европе, так и у нас в Украине
Lyollimolly• 23 мая 2023
Ответ дляsandra-ko
Удалено администрацией...
автор Prosto imia • 23 мая 2023
Ответ дляNatal_ka91
Так в нас і нове і старе таке, за сексизм взагалі мовчу. Ми кращі в певних моментах, але не в усіх.
автор Prosto imia • 23 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
Удалено администрацией...
На якій дотації? Розкажіть як так добре знаєте. І з якого чорта ви вважаєте, що тут не донатять. От через таких як ви ця тема
автор Prosto imia • 23 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
Удалено администрацией...
А ви гола ходите?
автор Prosto imia • 23 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
Удалено администрацией...
Я більше року знімаю житло за своїм горбом зароблені гроші. І теж тут купила одежу і взуття, бо все залишила вдома. А ви копирсаєтесь в чужому гаманці, фу
СhanelKa• 23 мая 2023
Всі люди різні, як і їх поведінка
автор Prosto imia • 23 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Всі люди різні, як і їх поведінка
Так, але така значуща різниця. Я оно читаю тему тут - подруга не бриє пахви. Як з нею спілкуватись. Дичина якась
СhanelKa• 23 мая 2023
Ответ дляProsto imia
Різні менталітети
Це теж нормально
Probel Tochka• 23 мая 2023
Ответ дляProsto imia
Да, я очень четко вижу разницу между нашим обществом и немецким.
У немцев настоящий совок. И куча девиаций.
автор Prosto imia • 24 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Різні менталітети
Це теж нормально
Так а що таке менталитет? Людина доросла сама себе робить