Prosto imia• 23 мая 2023

Хто повернувся з Польші чи іншої країни саме як біженець

Чи відчули ви різницю суспільства на Батьківщині та закордоном?
автор Prosto imia • 24 мая 2023
Ответ дляProbel Tochka
Да, я очень четко вижу разницу между нашим обществом и немецким.
У немцев настоящий совок. И куча девиаций.
Не була, не знаю. Подруга казала, що німці були щоковані, що вона працює на крані. Мені якось це норм

СhanelKa• 24 мая 2023
Ответ дляProsto imia
Так а що таке менталитет? Людина доросла сама себе робить
До того, як людина вже доросла, її виховують її батьки, оточення і ближнє коло спілкування
Напрям думок - це і є менталітет
Probel Tochka• 24 мая 2023
Ответ дляProsto imia
Жизнь в Германии сломала абсолютно все мои теоретические представления о немцах. Вот буквально - все. Начиная с того, что там капитализм. Фигушки - социализм во всей красе. Мы дальше ушли от совка.
автор Prosto imia • 24 мая 2023
Ответ дляProbel Tochka
Может, по этому они боялись россию
Lyollimolly• 24 мая 2023
Ответ дляProsto imia
На якій дотації? Розкажіть як так добре знаєте. І з якого чорта ви вважаєте, що тут не донатять. От через таких як ви ця тема
Удалено администрацией...
Lyollimolly• 24 мая 2023
Ответ дляProsto imia
При чому тут донатять, з цього і зрозуміло все, що Ви нічого не розумієте, що коїться в Державі
Lyollimolly• 24 мая 2023
Ответ дляProsto imia
А ви гола ходите?
Я використовую ті речі, які мала до... Або купую, що є. В мені пофіг що то
автор Prosto imia • 24 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
Удалено администрацией...
То тому що тут я быльше доначу, а вдома на двох роботах не можу працювати. А вдома такі псевдопатріоти як ви, що ненавидять всіх підряд, а не русню? І надиктовують іншим що їм робити
автор Prosto imia • 24 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
А що коїться? Я плачу податки і в Україні. Читаю всі теми і новини. Спілкуюсь з людьми по всій Україні, не залежно від мови, віку і соціального статусу. А що робите ви? Залишились вдома і цим вважаєте себе кращими за всіх? То ви тоді і до цього були така. Війна просто відкрила ваше обличчя

автор Prosto imia • 24 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
Ну як вам по фіг, то чого іншим має бути так? Краще купити одну річ і носити 10 років, ніж купити погану і скоро знов купувати.
автор Prosto imia • 24 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
Ви по суті крім засуджень, які операються на вашу особисту думку нічого не написали
Lyollimolly• 24 мая 2023
Ответ дляProsto imia
Я більше року знімаю житло за своїм горбом зароблені гроші. І теж тут купила одежу і взуття, бо все залишила вдома. А ви копирсаєтесь в чужому гаманці, фу
Коли Ви самі заробили-це інше! Ось такими ми пишаємось! А ті, котрі живуть на пособіє, нічо не роблять і хають все скрізь, що їм дають інші держави, та хають нашу неньку. То ось за таких соромно, бо дуже часто європейці, саме за таких особистостей говорять, саме за цих нас не люблять. Але я знаю, що адекватніших більшість.
автор Prosto imia • 24 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
А яке тут таке пособіє? Розкажіть
Lyollimolly• 24 мая 2023
Ответ дляProsto imia
А яке тут таке пособіє? Розкажіть
Зараз не можу сказати, я не стежу за цим.
Так, давайте зайдемо з іншої сторони.
Ось пригадайте, коли почалась війна, евакуація та що там далі ... Житло та гроші. Пригадайте, скільки виїхало людей цілими сім´ями з наших областей близьких до кордону? А потім жінки, тіпо, навідувались до бабусі, а самі здавали свої будинки біженцям за три дорого, знімали з них, а проживали, як біженьці у Європі і отримували за всю родину. Інші поїхали і хають, що те не те і інше не так. Що, такого не було?
Моя думка, якщо ти поїхав/поїхала, то май совість та честь. Слава Богу нам таку підтримку зробили, так треба і віддячити і якось соціум підтримати. Вчити мову, щоб сказати дякую, якось намагатися працювати або волонтери ти. Буду вдячним за підтримку. Ось що я намаюсь донести. І я дуже пишаюся тими людьми, які адекватні та розуміють це
Probel Tochka• 24 мая 2023
Ответ дляProsto imia
Может, по этому они боялись россию
Все может быть
Lyollimolly• 24 мая 2023
Ответ дляProsto imia
Які Ви далекі від істини, коли повернетесь-зрозумієте, що це вже геть інша Держава, а за такі звинувачення ганьба Вам!
Я б зрозуміла, якщо би Ви хоч щось пройшли, а балаболіть, як Ви без фактів, то це руснянське. Так хто з нас кого ненавидить? Тож ваші проблеми, що ви заробить не можете. Ні в ненькі, ні там. Коли людина може та вміє заробляти- вона заробить всюди! І нема винуватих. Якщо Вам там гарно жити, то супер! Тіки не гнобіть нашу державу, це жорстоко. Зараз ми її підіймаємо!
автор Prosto imia • 24 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
Так, давайте зайдемо з іншої сторони.
Ну ок, то їх хати. Втридорога - то суд це питання має вирішувати. Стосовно мови, то мені вона жахлива і я не можу нею говорити, стільки приголосних ще й на однакові літери різні комбінаціїї. Після української польска тяжка для тих, хто не схильний до вивчення мов. І на початку ви не так зовсім писали. Ви гнітили жінку за взуття
Lyollimolly• 24 мая 2023
Ответ дляProsto imia
А ви вважаєте, що коли ви платите податки на цьому все закінчується? Яке обличчя ви викрили, аж дуже інтересно?
Lyollimolly• 24 мая 2023
Ответ дляProsto imia
Та що Ви причепилися, Вам що занятися нічим? Я вище пояснила,що мала на увазі, читайте!
Та всі купляють речі нові чи вживані- пофіг, но занять, ой то нє то, ой то дорого і т.д. Це як Ми тут із заграніц прієхалі і вас тут фігня. В нас війна. Купляйте досхочу, дівчата, ми це любимо, тіки не знайте зараз. Зараз жопа, війна, яка якість, які ціни. Потім це обмусолімо, коли все буде ок. Ось до чого я!

Lyollimolly• 24 мая 2023
Ответ дляProsto imia
Ви не в курсі, що коїться?
Lyollimolly• 24 мая 2023
Ответ дляProsto imia
Так там же і подача така була, що я приїхала, і все дорого і все фігня ,ні якості і тіпа що я тут роблю? Щось таке.
Дівчата, мене таке бісить. Чесно. Я проходжу другу війну і вдруге Дуже багато втрачаю. Так що, я знаю, про що говорю
woman Warrior• 24 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
Удалено администрацией...
Вот такая агрессия и зацикленность на собственной важности более других людей, о которых вы ничего не знаете, и есть маркер.
Кроме вас, никто не работает?
Кто вам дал право общаться в форме допроса?
Кому что легко-судить не вам.
И где чидеть-также.
И что думать-тем более.
И да,дроны и ракеты должно покупать государство, а если уж вы лично имеете средсва на ракету, то на туфли уж как нибудь найдете.
И да, туфли нужны.
Жизнь продолжается.
И да, лучше, чтобы у вас слов было поменьше, с такой агрессией то.
Lyollimolly• 24 мая 2023
Ответ дляwoman Warrior
Кроме вас, никто не работает?
Кому что легко-судить не вам.
И где чидеть-также.
И что думать-тем более.
И да, туфли нужны.
Жизнь продолжается.
А какой у меня должен быть уровень национализма, когда в 14 меня лишили всего имущества, молчу сколько и счетов в банке, на крохи переехали в Харьков. Там ни жилья и знаете, как встречали? Чтоб Вас ... Бомбой убило! А в чем мы виноваты. Теперь уже другая ситуация... И опять повтор. Хотя там остались родственники, которыми их не считаю. Теперь так встречали Харьков.
Вы не понимаете, что такое находится с ручной, с их армией в небольшом городе. Мы вылавливали друзей в озере. Дико издевались над теми кто имел, хоть какой-то вес, еле ноги унесли. И Вы мне будете что-то рассказывать? Поверьте, я знаю откуда и как началась война, и это точно не с нашей стороны. Кому интересно, то могу рассказать и показать
woman Warrior• 24 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
А тема не об этом.
При ч ем тут то, о чем спрашивает автор?
И именно тут, всех полив желчью, в другой теме вы очень ищете билеты в Польшу))цирк.Наверное, все ракеты и дроны уже купили.
Чтоб в ту тему не ходить,тут скажу.Зашла посмотрела, дата вслепую, на 27.05. билеты есть, Киев-Варшава Всходня, пересадка в Хелме., 22.30-16:06 В варшаве Всходней.
Lyollimolly• 24 мая 2023
Ответ дляwoman Warrior
Кроме вас, никто не работает?
Кому что легко-судить не вам.
И где чидеть-также.
И что думать-тем более.
И да, туфли нужны.
Жизнь продолжается.
А в чем агрессия? Чтоб не забыть Родину? Если Вы не понимаете элементарного, то о чем с Вами говорить? Вот об этом и говорят все, кто был все это время здесь. Как принять таких украинцев типо назад. Мы уже разные.
Так нельзя, свои правила игры оставляйте там, здесь принимайте, то что имеете. В принципе, как и в любой другой стране
woman Warrior• 24 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
А кто вас должен спрашивать? Возвращаться ли кому, и что кому делать.
Не вам диктовать людям, как им жить, что думать, как любить, и собственно, ваше о ком то мнение мало кого интересует.Для того, чтобі его тут всем озвучивать в такой форме.
И тем более, не по теме.
woman Warrior• 24 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
И вообще, как это мило всегда, когда кто то один высказывается от имени всех.Видимо, для убедительности)
А вообще это называется разжигание розни внутри одного народа и нации.
И нарушает не только правила форума, но и общечеловеческие.
так кто не понимает элементарного?
Lyollimolly• 24 мая 2023
Ответ дляwoman Warrior
А тема не об этом.
Два года отхерячила, теперь могу позволить детям море, и не могу найти билеты прямые в Польшу. Просто из Варшавы вылет, поэтому ищу прямой, может кто знает...
Блин, кого желчью, просто можно не херячить страну за качество шмоток или цены, когда она в войне?
Блин, ну это жесть
Если Вы нашли, то круто-мы ищем и никак, если не сложно киньте ссылку
woman Warrior• 24 мая 2023
Удалено администрацией...
Lyollimolly• 24 мая 2023
Ответ дляwoman Warrior
И тем более, не по теме.
Вам это мнение озвучат жители того города,как только Вы вот так отзоветесь. Девочки, Вы, бедняги меня тапками пытаетесь закидать, но мне то все-равно. Это Вам возвращаться, поэтому, короче, делайте, что хотите. Вам же трудней будет. У меня много подруг в Европе, много здесь. Я сама еду в Европу, но отдыхать. И что.
Была претензия в одном.
Я приехала и тут все дорого и качества нет.... В войне. Вам самим не смешно? Вы не знаете времени, когда мы стояли пол дня за хлебом