Конфиденциальность• 23 мая 2023

Ваша мама розуміє, що не можна читати чужу пошту?

Тема про просто дістало. Деяка мпоя пошта приходить на адресу мами в кожного разу я отримую відкриті листи. Пояснення не діють,це у всіх так ?
Результат:
вже голосів: 87
42 (48.28%) Моя нормальна
25 (28.74%) Результат
20 (22.99%) В мене така ж
Одна_на_всей_планете• 24 мая 2023
Автор, даже здесь, в адекватной теме почти все умудрились написать кучу бреда) конечно это ненормально! Говорить нужно жёстче значит. Или сделайте так, чтобы как можно скорее почтовый адрес был изменён

Tammy21• 24 мая 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Яку скриньку? Абсолютно все відправляють паперовою поштою , я вже не раз змінювала адресу, але не всі установи в результаті її змінили
Оформіть переадресацію. Це декілька десятків євро на півроку-рік коштує.
Некомильфо• 24 мая 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Так, ми жили в неї на початку війни , потім переїхали в іншу квартиру
А чому до мами поїхали, яка про ваше життя 20 років нічого не знала і ще б 20 років не знала, але ж ви доросла тітка і над конвертами труситеся більше, ніж над стосунками в родині
Некомильфо• 24 мая 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Дочка , не думаю, що комусь було б приємно, якби мама вивчала банківські виписки і медичні документи
У вас купа кредитів і тріпер?
автор Конфиденциальность • 24 мая 2023
Ответ дляНекомильфо
У вас купа кредитів і тріпер?
Та що завгодно , я доросла жінка , яка живе своїм життям
Некомильфо• 24 мая 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Не така вже й доросла, якщо побігла одразу до мами, як орки прийшли
автор Конфиденциальность • 24 мая 2023
Ответ дляНекомильфо
Бо почалася війна , їхали, куди можливо , ми разом практично не жили , орендували житло на airbnb, але її адреса попала в офвційні документи
Бесконечность-не предел• 24 мая 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Це дуже особиста інформація , яка ніяк не стосується мами
Печально,что вы с мамой чужие люди
Бесконечность-не предел• 24 мая 2023
Ответ дляНекомильфо
Ага,мама хреновая,ничего ее не должно касаться,а как припекло к маме приперлась хреновой)

автор Конфиденциальность • 24 мая 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Тобто у вашому розумінні мама може робити все,що їй заманеться? Я навіть з дочкою підлітком собі такого не дозволяю.
Не вмію заміряти• 24 мая 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
А как вы думаете из каких побуждений мама читает письма дочери?
Я натуралка• 24 мая 2023
Автор, я даже не знаю что меня больше шокирует, поведение вашей матери или количество людей не понимающих что такое личные границы .

Люди, читать чужую корреспонденцию - не есть нормально, даже если речь о подростке который ещё с вами проживает.
Кудлата хмаринка• 24 мая 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Це паперова пошта
Заведите на Укрпочте собственный абонентский ящик и будет Вам счастье
автор Конфиденциальность • 24 мая 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Я не в Україні , і тут особливість менталітету, що змінити щось складно і довго
Кудлата хмаринка• 24 мая 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Да, уже прочитала
Мальовнича даль• 24 мая 2023
Ответ дляЯ натуралка

Бывают случаи, когда читать чужую корреспонденцию нормально
автор Конфиденциальность • 24 мая 2023
Ответ дляМальовнича даль
Не буває
Jordanna• 24 мая 2023
Через раз.
Раз читає
Раз ні
Коли читає- то я прям обурююсь, хоч там фігня.
Коли не читає- думаю, нарешті.
Мені 40, якщо що.
І останні роки приходить тільки податок на нежитлову нерухомість ( комірку)
Може тому і перестала читати.
Не знаю.
Розумію вас.
Александрушка• 24 мая 2023
Если вы в Германии, то существует тайна переписки и мама не имеет права читать вашу почту.

Распутница• 24 мая 2023
Ответ дляКонфиденциальность
И Вы - нормальная!
Да, это нарушение личных границ - рыться в чьей-то переписке, какая бы она не была.
Очень напомнило фильм ’Пианистка’, если смотрели.
Байрактара• 24 мая 2023
Увы, моя мама считает, что мы не чужие же, потому и моя почта - не чужая. И не только почта) По счастью, я давно живу отдельно и на мамин адрес, естественно, моя почта не приходит.
булоТАЙминуло• 24 мая 2023
Ответ дляНекомильфо
А якщо мама по бігла до дочки, то мама недостатньо доросла? логіка цікава... Є особисті кордони, адекватна людина це розуміє і їх не порушує.
булоТАЙминуло• 24 мая 2023
Ответ дляМальовнича даль
Якщоб автор попросила прочитати, то було б нормально. В інших випадках ні.
Сільський ансамбль• 24 мая 2023
Классная тема, и комментарии. У всех все хорошо и ничего страшного, что мама почитает письмо, мама в курсе всех моих дел и все такое, это нормально...
НО если написать по другому чуть чуть, например: свекровь читает все письма мужа, по часу разговаривает с ним по телефону, он ей все рассказывает. И все, комментарии будут диаметрально противоположными. И темка вырастет страниц до 100.
Кавуся• 24 мая 2023
Ответ дляЯ натуралка

А це ті, хто й для себе вважає нормальним читати переписки чи якісь особисті щоденники дітей. Зазвичай тут це виправдовують тим, що до 18 батьки несуть за дітей відповідальність і що там можуть бути небезпечні речі.
Але коли дитині виповнюється 18 - звичка поважати особистий простір нізвідки ж не сформується. Ну і взагалі, і що з того, що по паспорту дитина доросла, в неї ж вітер в голові, я старша, мудріша.
Банальна надмірна цікавість, як на мене і нерозуміння того, що автор уже доросла і дасть собі раду.
Привіт з ботойбіччя• 24 мая 2023
Я взагалі читала вайбері доньки і чоловіка. Це мені допомогло від педофіла дитину врятувати, а чоловіку обламала романтичну переписку зі співробітницею.
автор Конфиденциальность • 24 мая 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Педофіли на таких як я не полюють , контролювати чоловіка нема сенсу, нема одної переписки, буде інша
Привіт з ботойбіччя• 24 мая 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Ну чому ж, сенс є. От я з тої пори перестала йому замовляти брендові речі , напрасовувати одяг, чистити взуття. Він був сильно впевнений, доглянутий, повністю вільний від дітей побуту і навіть від піклування про свої речі. Тепер вже думає чи купувати білі льняні штани, бо я їх до них не торкаюсь. Ходить в практичних кольорах. Дівчину теж я обережно тактовно але дуже розстроїла. Вона молоденька, але треба, щоб мама її знала і навчила доньку що з одруженими не можна грати в такі переписки. Тобто і матуся її взнала від мене.
автор Конфиденциальность • 24 мая 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Можете себе тішити, але чоловіка гуляку це не виправить. І краще себе поважати , ніж дівчат зачіпати, це ж принизливо для вас .
Бронетапці• 24 мая 2023
Я мама, не читаю повідомлення дочці, їй 9 років. Так само, як по її проханню не відкриваю її шафу, хто там живе у неї, не знаю))